Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.5.2018 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:55:18 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:55:49 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 2. 195
3. 00:56:54 Šamanová Simona 2000 Loko Beroun 190 1. 200
4. 00:57:11 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 3. 190
5. 00:57:24 Kubínová Ivana 1980 180 4. 185
6. 00:58:15 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 1. 200
7. 01:00:47 Kerbanová Vendula 1983 VSK Humanita Praha 172 5. 180
8. 01:00:52 Povalová Eva 1984 168 1. 200
9. 01:01:13 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 2. 195
10. 01:02:21 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 6. 176
11. 01:02:27 Mračnová Karolína 2000 Tri Klub Příbram 156 2. 195
12. 01:03:06 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 7. 172
13. 01:04:26 Křenková Renata 1980 148 8. 168
14. 01:05:43 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 144 3. 190
15. 01:05:48 Bartoňová Jana 1982 140 9. 164
16. 01:05:53 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 2. 195
17. 01:07:13 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 134 4. 185
18. 01:07:33 Červená Olga 1964 BK Elán Zruč 131 5. 180
19. 01:09:47 Krátká Jana 1992 128 3. 190
20. 01:10:00 Burianová Andrea 1989 125 4. 185
21. 01:11:59 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 1. 200
22. 01:12:04 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 6. 176
23. 01:12:44 Sedláčková Denisa 1977 116 10. 160
24. 01:16:04 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 113 2. 195
25. 01:16:25 Nováková Lenka 1975 110 11. 156
26. 01:17:02 Vaňková Silvie 1972 VanRun Stod 108 7. 172
27. 01:17:29 Matulová Alice 1978 relax 106 12. 152
28. 01:18:51 Skalická Vlasta 1951 TaH Praha 104 1. 200
29. 01:23:43 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 102 3. 190
30. 01:23:43 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 100 5. 180
31. 01:24:34 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 98 8. 168
32. 01:25:44 Bartošová Milada 1953 Příbram 96 2. 195
33. 01:35:56 Pražáková Pavla 1976 Praha 3 94 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, 25 - kategorie, 12 - kategorie


Zajíc cup

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: