Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (71)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.5.2018 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:36:14 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:39:52 Ďuk Jan 1981 Hisport team 195 1. 200
3. 01:42:36 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 190 2. 195
4. 01:42:49 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 01:43:48 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 01:44:19 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 4. 185
7. 01:48:52 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 172 5. 180
8. 01:49:01 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 168 6. 176
9. 01:49:05 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 2. 195
10. 01:54:53 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 160 3. 190
11. 01:56:28 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
12. 01:56:47 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 152 4. 185
13. 01:57:44 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 148 5. 180
14. 01:58:31 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 144 8. 168
15. 01:58:41 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 140 9. 164
16. 01:59:34 Matějka Josef 1973 Praha 9 137 6. 176
17. 02:01:21 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 134 2. 195
18. 02:01:53 Zeman Václav 1984 Bell 131 10. 160
19. 02:02:08 Karban Zdeněk 1977 -- 128 7. 172
20. 02:02:10 Dušek Jaroslav 1982 --- 125 11. 156
21. 02:03:27 Turský Tomáš 1983 --- 122 12. 152
22. 02:07:29 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 8. 168
23. 02:09:05 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 116 9. 164
24. 02:09:30 Voříšek Jaroslav 1956 113 1. 200
25. 02:10:15 Svátek Lubomír 1958 Praha 110 2. 195
26. 02:12:09 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 13. 148
27. 02:12:11 Šíp Michal 1983 --- 106 14. 144
28. 02:12:28 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 104 3. 190
29. 02:13:05 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 102 4. 185
30. 02:13:40 Šnobl Jiří 1959 Příbram 100 3. 190
31. 02:14:18 Brožík Valdemar 1976 --- 98 10. 160
32. 02:15:37 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 96 11. 156
33. 02:16:56 Štika Dušan 1972 Březnice 94 12. 152
34. 02:17:39 Bambas Petr 1981 --- 92 15. 140
35. 02:17:57 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 90 13. 148
36. 02:19:06 Horváth Pavel 1975 88 14. 144
37. 02:21:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 86 15. 140
38. 02:21:50 Kozelka Pavel 1988 --- 84 16. 137
39. 02:21:51 Man Lukáš 1986 PN Bohnice Praha 82 17. 134
40. 02:22:42 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 80 18. 131
41. 02:23:46 Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 78 19. 128
42. 02:24:05 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 76 5. 180
43. 02:24:33 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 74 4. 185
44. 02:31:25 Vlk Pavel 1969 72 16. 137
45. 02:35:48 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 70 5. 180
46. 02:37:00 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 68 17. 134
47. 02:41:52 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 66 18. 131
48. 02:53:20 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 64 6. 176
49. 03:02:42 Josl Lubomir 1962 Praha 62 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, 25 - kategorie, 12 - kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: