Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (29)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (11)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Detail závodnice: Anna Klementova - Loko Beroun

2020: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky 10 - 11 let
 
UmístěníBodyZapočítané
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 00:03:57.00 6. 176 176 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 00:05:58.00 9. 164 164 Celkové pořadí
Součet bodů: 340

2019: Závodila v poháru 18 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky 8 - 9 let
 
UmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 00:02:00.00 2. 195 195 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 00:03:59.00 4. 185 5 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 00:02:51.00 2. 195 195 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 00:02:21.67 3. 190 5 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 00:02:53.00 2. 195 195 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 00:01:40.00 5. 180 5 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 00:02:26.00 3. 190 5 Celkové pořadí
17.8.2019 Mníšecký Wolfs Race 00:02:48.71 2. 195 195 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 00:01:33.00 2. 195 195 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 00:01:51.93 3. 190 5 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 00:02:12.97 4. 185 5 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 00:01:55.85 3. 190 5 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 12 00:01:55.70 3. 190 5 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 00:01:38.00 2. 195 195 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 00:04:14.00 6. 176 5 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 00:04:18.00 2. 195 195 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 00:02:21.26 2. 195 195 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 00:05:50.00 3. 190 5 Celkové pořadí
Součet bodů: 1610

2018: Závodila v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky 8 - 9 let
 
UmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 00:02:18.14 4. 185 185 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 00:04:28 13. 148 10 Celkové pořadí
13.10.2018 Běh Bohutínem 00:03:06 12. 152 10 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 00:02:49,49 11. 156 10 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 00:04:29 6. 176 176 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 00:01:40.72 9. 164 10 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 00:02:45,89 13. 148 10 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 00:04:47,8 2. 195 195 Celkové pořadí
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 00:02:06,67 6. 176 176 Celkové pořadí
9.6.2018 Jinecký kros 00:02:34,1 5. 180 180 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 00:02:11,88 2. 195 195 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 12 00:01:45,05 7. 172 10 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 00:04:28 11. 156 10 Celkové pořadí
24.3.2018 Josefský běh v Cerhovicích 00:04:37 5. 180 180 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 00:02:35 5. 180 180 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 00:06:56 10. 160 10 Celkové pořadí
Součet bodů: 1547

2017: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky do 7 let
 
UmístěníBodyZapočítané
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 00:01:06,3 5. 180 180 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 00:02:25 6. 176 176 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 00:01:40,97 3. 190 190 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 00:01:02,77 2. 195 195 Celkové pořadí
Součet bodů: 741

2016: Nezávodila v poháru

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: