Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (53)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Detail závodnice: Aneta Uxová (2000) - TT Loko Beroun

2019: Závodila v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Juniorky
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.8.2019 Mníšecký Wolfs Race 6 00:31:25 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:38:04 20. 125 125 2. 195 195 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:49:00 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:39:03 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:30:48 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 8.2 00:39:59 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 9.6 00:00:00 113. 0 0 101. 0 0 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:46:32 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:39:28 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:37:41 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:50:28 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
85 km 06:42:28 Součet bodů: 1633 1990

2018: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Juniorky
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:18:28 23. 116 116 4. 185 185 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:39:39 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:43:36 19. 128 128 2. 195 195 Celkové pořadí
20.6 km 01:41:43 Součet bodů: 360 580

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: