Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (52)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Tuháčkův kros 25.5.2019

Registrace do 24.5.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tuháčkův kros dne 25.5.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let
Černá Adéla 2008 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let
Červenka Erik 2005 Dobříš Hoši 14 - 15 let
Dziegielewksa Karolina 2010 človíček Praha Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Marta 2014 Dívky do 7 let
Fousek Karel 2010 Sport 2010 Hoši 8 - 9 let
Fousková Anna 2008 Příbram Dívky 10 - 11 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 let
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 14 - 15 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko,Plzeň Muži 20 - 39 let
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 let
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Hoši 8 - 9 let
Meruna Jaroslav 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 let
Rosenbaumová Viktorie 2009 Dívky 10 - 11 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 let
Stojčetović Dušan 2004 Příbram Hoši 14 - 15 let
Stojčetović Petr 2012 Příbram Hoši do 7 let
Šimková Jana 2006 Dobříš Dívky 12 - 13 let
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Weissová Eliška 2004 Dobříš Dívky 14 - 15 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: