Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (62)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Jinecký kros 8.6.2019

Registrace do 7.6.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jinecký kros dne 8.6.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bandura František 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Bandura Štěpánek 2015 Hořovice Hoši do 7 letZdarma
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klib Padák Pb Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 letZdarma
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 letZdarma
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Diviš Pavel 2011 TJ Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Diviš Jan 2013 Jince Hoši do 7 letZdarma
Doležal Vladislav 1999 Muži 20 - 39 let100,-1104061465
Drvoštěp Tomáš 1978 Ohrazenice Muži 40 - 49 let100,-1123056100
Drvoštěpová Lenka 1980 Ohrazenice Ženy 35 - 44 let100,-1123058003
Drvoštěpová Nela 2013 Ohrazenice Dívky do 7 letZdarma
Drvoštěpová Stela 2014 Ohrazenice Dívky do 7 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky do 7 letZdarma
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hajšman Daniel 2010 Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-1129049324
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Chochola Vladimír 1950 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Chocholová Zuzana 2010 Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Chocholová Aneta 2013 TJ Sokol Jince Dívky do 7 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let100,-1106063486
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-1106060498
Karasová Daniela 2003 Bohutín DorostenkyZdarma
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Korbelíková Veronika 2010 Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Král Václav 1983 Rozběháme Česko,Plzeň Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Králová Iva 1987 Ohrazenice Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko - Plzeň Muži 20 - 39 let100,-1128054170
Květoň Lukáš 2009 Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Květoňová Nella 2014 Čenkov Dívky do 7 letZdarma
Květoňová Adéla 2017 Čenkov Dívky do 7 letZdarma
Leoš Hvižď 1990 Příbram Muži 20 - 39 let100,-1107061062
Lhota Vojtěch 1987 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Hoši 8 - 9 letZdarma
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-1107068743
Pásztor Tomáš 1988 Jince Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pásztor Vojtěch 2014 Jince Hoši do 7 letZdarma
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Ac Sporák Muži 20 - 39 let100,-1107062746
Piller Jiri 2014 Jince Hoši do 7 letZdarma
Pokorný Ludvík 2012 Jince Hoši do 7 letZdarma
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-1107066173
Přibyl Vojtěch 2011 ZŠ Jince Hoši 8 - 9 letZdarma
Přibylová Linda 2014 MŠ Jince Dívky do 7 letZdarma
Resch Tomáš 2007 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Ritter Michal 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Roj David 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Rosol Jirka 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let100,-1104062694
Rosolová Ivana 1974 ROSSI TEAM Ženy 45 - 54 let100,-1106060763
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Rozmajzlová Tereza 1984 Březohorské katastrofy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sedláček Stanislav 2006 Čenkov Hoši 12 - 13 letZdarma
Sedláček Matěj 2008 Čenkov Hoši 10 - 11 letZdarma
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Skrbek Vladimír 1975 Muži 40 - 49 let100,-1107063297
Skrbek Jan 2012 Střela Žebrák Hoši do 7 letZdarma
Skrbková Kristýna 2009 Jince Dívky 10 - 11 letZdarma
Sladecek Jakub 1974 Senesnice Muži 40 - 49 let100,-1105058367
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Slanina Vojtěch 2015 Jince Hoši do 7 letZdarma
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Stojčetović Petr 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let100,-1101058697
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! Hoši do 7 letZdarma
Šnobl Antonín 2013 Jince Hoši do 7 letZdarma
Šnobl Matěj 2016 Jince Hoši do 7 letZdarma
Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák DorostenkyZdarma
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let100,-1106060786
Tuháčková Petra 1965 Vorvani/SK Čisovice Ženy 45 - 54 let100,-1106060295
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let100,-1107063576
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun DorostenciZdarma
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Juniorky100,-1107061972
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-1129053062
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-1101069246
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let100,-1102064726
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Městys Jince
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: