Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Chaloupecký kros 22.6.2019

Registrace do 21.6.2019 15:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Chaloupecký kros dne 22.6.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Ženy 55 - 64 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šebová Jana 1973 Králův Dvůr Ženy 45 - 54 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun Juniorky
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vejrová Denisa 1991 AČR Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: