Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (116)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Podzimní běh Dražovkou 9.11.2019

Registrace do 8.11.2019 19:30,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Podzimní běh Dražovkou dne 9.11.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartoš Martin 2001 Lazsko Junioři
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let
Cibulka Tomáš 2016 Zaječov Chlapci do 7 let
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci do 7 let
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky do 7 let
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let
Čermáková Karolína 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky do 7 let
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 let
Černý Martin 1991 Dřevec Muži 20 - 39 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dolejš Jakub 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci do 7 let
Dostálová Vladimíra 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky do 7 let
Filip Karel 1955 Nové Strašecí Muži 60 - 69 let
Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Chlapci 10 - 11 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Hatina Pavel 1981 SDH Drozdov Muži 20 - 39 let
Hatinová Kačka 2008 Hořovice Dívky 10 - 11 let
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky do 7 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let
Hochmut Milan 1987 Grill Míšov Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Kafková Lucie 1982 TK Zdice Ženy 35 - 44 let
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Kára Martin 2007 Running Academy Cerhovice Chlapci 12 - 13 let
Kárová Iveta 1977 Running Academy Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Kindl Marek 1969 Kindlteam Muži 50 - 59 let
Kindl Marek 2004 Kindlteam Chlapci 14 - 15 let
Kindlová Magdaléna 2001 VK Loko Beroun Juniorky
Kindlová Markéta 1970 Kindlteam Ženy 45 - 54 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let
Korbasova Kristinka 2009 človíček Praha Dívky 10 - 11 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Kubů Martin 1983 Sokol Libeň Muži 20 - 39 let
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři Chlapci do 7 let
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 10 - 11 let
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 let
Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun Chlapci do 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci
Mígl Antonín 2003 TJ Sokol Dominikální Paseky Dorostenci
Míková Marie 2012 Domeček Hořovice Dívky do 7 let
Míšková Jitka 1980 RAC Ženy 35 - 44 let
Molčan Petr 1957 Sokol Dolany Muži 60 - 69 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Chlapci 12 - 13 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novák Vojta 2001 J+V Team Junioři
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky do 7 let
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Muži 20 - 39 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting Příbram Dorostenky
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 2006 Sedlčany Chlapci 12 - 13 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Pichlík Roman 1977 Running Academy Cerhovice Muži 40 - 49 let
Pichlíková Barbora 2005 Running Academy Cerhovice Dívky 14 - 15 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let
Rendl Josef 1976 Tj Packa Praha Muži 40 - 49 let
Rosol Jirka 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 ROSSI TEAM Ženy 45 - 54 let
Rovenská Eliška 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Schusová Marie 2011 ASK Černošice Dívky 8 - 9 let
Schusová Eliška 2014 ASK Černošice Dívky do 7 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci do 7 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Chlapci 12 - 13 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Svobodová Nela 2012 Dobříš Dívky do 7 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let
Sýkora Václav 2010 Běžci Slaný Chlapci 8 - 9 let
Sýkorová Kateřina 2012 Běžci Slaný Dívky do 7 let
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Štefflová Marie 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Švejcar Ondřej 1985 Družec Muži 20 - 39 let
Toušek Petr 1980 Salviaparadise.cz Muži 20 - 39 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let
Urban Kryštof 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice Ženy 45 - 54 let
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun Dorostenci
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vaněk Tomáš 1999 RAC Muži 20 - 39 let
Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Vyleťal Tomáš 2005 Tj lokomotiva Beroun Chlapci 14 - 15 let
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let
Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb Juniorky

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: