Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (50)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Dobříšská osmička 15.9.2019

Registrace do 14.9.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Dobříšská osmička dne 15.9.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bajer Patrik 1992 Příbram Muži 20 - 39 let150,-2614097283
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Barášek Šimon 2012 Hoši do 7 letZdarma
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bodnár Miroslav 1986 Bodíci Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bodnár Miroslav 2017 Bodíci Hoši do 7 letZdarma
Bodnár Marika 2014 Bodíci Dívky do 7 letZdarma
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
brzobohaty miroslav 1963 unipetrol Muži 50 - 59 let150,-2614098537
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
CIboch Michal 2012 Sportovní Akademie Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Ciboch Štěpán 2016 Sportovní Akademie Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Cibochová Lucie 2011 Sportovní Akademie Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Hoši do 7 letZdarma
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky do 7 letZdarma
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 letZdarma
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 letZdarma
Černohorský Mirek 2013 Višňová Hoši do 7 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Čihák Tomáš 1974 Dobříš Muži 40 - 49 let150,-2614098946
Čiháková Anna 2009 Dobříš Dívky 10 - 11 letZdarma
Dinh Tina 2010 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Dušková Karolína 2004 Oxygen Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha Dívky do 7 letZdarma
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Fencl Radek 1965 SK Vlaška Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 10 - 11 letZdarma
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 14 - 15 let Zdarma
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Havel Štěpán 2011 Písnice Hoši 8 - 9 letZdarma
Havlíček Jan 1973 One MD Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Havlíček Filip 2016 One MD Hoši do 7 letZdarma
Havlíčková Eliška 2011 One MD Dívky 8 - 9 letZdarma
Henyš Jan 2009 Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Henyšová Eliška 2007 Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky do 7 letZdarma
Holečková Tereza 1987 Zduchovice Ženy 20 - 34 let150,-2609099048
Hons Pavel 1980 Muži 20 - 39 let150,-2613094670
Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Hovorka Tomáš 2010 Višňová u Příbramě Hoši 8 - 9 letZdarma
Hřebík Libor 1972 Vodohospodářská společnost Muži 40 - 49 let150,-2610098492
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let150,-2608093516
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Jiřina Kaiserova 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let150,-2613098216
Kačer Filip 2014 Runningcross Hoši do 7 letZdarma
Kačerová Gabriela 1976 Runningcross Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kahoun Petr 1963 Praha 7 Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Kahounová Viktorie 2005 Bsk cyklo market Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kahounova Julie 2008 BSK Cyklomarket Dívky 10 - 11 letZdarma
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Kašpirková Radka 1981 Dobříš Ženy 35 - 44 let150,-2613097958
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Koutný Roman 2003 TT Příbram a.s. DorostenciZdarma
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Krása Tomáš 2013 Višňová Hoši do 7 letZdarma
Krůtová Eliška 2006 TT Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Kuželka Jindřich 2012 Sportovní Akademie Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Kuželková Anna 2015 Sportovní Akademie Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Lastres Sebastian 2013 Sportovní Akademie Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Lederer Henrik 2008 Sprotovní akademie Dobříš Hoši 10 - 11 letZdarma
Lederer Kristián 2012 Sportovní akademie Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Luxík Karel 2013 Hoši do 7 letZdarma
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Máchová Petra 1985 Ouběnice Ženy 20 - 34 let150,-2613096597
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Hoši 8 - 9 letZdarma
Mazzoleni Jonathan 2011 Hoši 8 - 9 letZdarma
Mazzoleni Naomi 2014 Adrien Elixir Team Dívky do 7 letZdarma
Menčík Lukáš 1979 SMT Muži 40 - 49 let150,-2613093058
Menčík Matěj 2011 SMT Hoši 8 - 9 letZdarma
Menčíková Lucie 2009 SMT Dívky 10 - 11 letZdarma
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram DorostenkyZdarma
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Míková Lucie 2013 Sportovní Akademie Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Nebeská Josefína 2011 Adrien Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
Nebeska Josefina 2011 Dívky 8 - 9 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Němečková Eliška 2006 TT Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let150,-2607091765
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Nováková Karolína 2014 Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Parez Jan 2004 TT Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Peřina Matěj 2013 Mníšek pod Brdy Hoši do 7 letZdarma
Peřinová Barbora 2012 Mníšek pod Brdy Dívky do 7 letZdarma
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Posselt Štěpán 2010 Sportovní Akademie Dobříš Hoši 8 - 9 letZdarma
Posseltová Apolena 2012 Sportovní Akademie Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Povalova Eva 1984 Ženy 35 - 44 let150,-2613091825
Profous Lubošek 2017 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Profousová Tereza 2007 Dobříš Dívky 12 - 13 letZdarma
Pulkrabek Martin 1980 Zlatokop Muži 20 - 39 let150,-2613092475
Punčochář Patrik 2011 Joskatel Hoši 8 - 9 letZdarma
Redlich Štěpán 2014 San Piego Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let150,-2608099706
Skála Marek 2005 BSK CYKLO-MARKET Hoši 14 - 15 let Zdarma
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let150,-2610090651
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Studená Karolína 2011 2. ZŠ Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Studený Partik 2011 2. ZŠ Dobříš Hoši 8 - 9 letZdarma
Suchánek Petr 1972 AC Obora Hvězda Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbramě Dívky 12 - 13 letZdarma
Svoboda Jan 2010 Dobříš Hoši 8 - 9 letZdarma
Šilhánek Martin 1999 Jince Muži 20 - 39 let150,-2607096329
Šolcová Karolina 2013 Šolc Team Dívky do 7 letZdarma
Štefanová Barbora 2007 Sportovní Akademie Dobříš Dívky 12 - 13 letZdarma
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Štengl Jakub 2016 Hoši do 7 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 RUN Magazine Team Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 RUN Magazine Team Dívky do 7 letZdarma
Štilec Jindřich 1979 RUN Magazine Team Muži 40 - 49 let150,-2614092509
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Tomašovičová Zuzana 2011 Sportovní akademie Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Trunečka Jakub 2010 Sportovní Akademie Dobříš Hoši 8 - 9 letZdarma
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Tuháčková Petra 1965 Vorvani Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 Příbram Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun DorostenciZdarma
Václavík Jiří 1986 Dobříš Muži 20 - 39 let150,-2614097213
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Veselý Vojtěch 2007 Bsk Cyklomarket junior Hoši 12 - 13 letZdarma
Višek Matěj 2009 Sportovní akademie Dobříš Hoši 10 - 11 letZdarma
Višková Barbora 2015 Sportovní Akademie Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let150,-2613093846
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Weber Jiří 2007 Hc Pribram Hoši 12 - 13 letZdarma
Weekes Adéla 2009 One MD Dívky 10 - 11 letZdarma
Zbíral Julie 2011 Sportovní Akademie Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Sportovní akademie Dobříš
4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: