Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
11.5. Wolfs Race Železná i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (48)
19.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Josefský běh v Cerhovicích 16.3.2019

Registrace do 15.3.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Josefský běh v Cerhovicích dne 16.3.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Balajka Martin 1976 Black Sheep / Horšice Muži 40 - 49 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Bonk Roman 1993 Fighting monkeys/ Příbram Muži 20 - 39 let
Bublová Aneta 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let
Cermanová Nikola 2002 Zdice Dorostenky
Čanda Jan 1985 SK Tochovice Muži 20 - 39 let
Čanda Vojta 2012 SK Tochovice Hoši 6 - 7 let
Čandová Tonička 2015 SK Tochovice nejmladší dívky 2014 a mladší
Čapek Josef 2006 Union Cerhovice Hoši 12 - 13 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči Muži 40 - 49 let
Černý Martin 1991 Plzeň Muži 20 - 39 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let
Ditě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Diviš Tomáš Lieven 1969 Řepy Muži 50 - 59 let
Diviš Matěj 2008 Řepy Hoši 10 - 11 let
Diviš Richard Jari 2010 Řepy Hoši 8 - 9 let
Dolejš Jakub 2009 TJ LOKOMOTIVA Beroun Hoši 10 - 11 let
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun nejmladší kluci 2014 a mladší
Douchová Vendula 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha nejmladší dívky 2014 a mladší
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Gottstein Akim 2011 Praha Hoši 8 - 9 let
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let
Hasman Petr 1983 Trisportshop.cz Muži 20 - 39 let
Hasmanová Lenka 1981 Ženy 35 - 44 let
Hatinová Kačka 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Hofmanová Markéta 1989 Ženy 20 - 34 let
Hochmut Milan 1987 AK ŠKODA Plzeň Muži 20 - 39 let
Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Holakovský Petr 2003 Spartak Žebrák Dorostenci
Hons Pavel 1980 Muži 20 - 39 let
Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Hošek Stanislav 2005 Buková u Příbramě Hoši 14 - 15 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice nejmladší kluci 2014 a mladší
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jánošík Martin 1979 Muži 40 - 49 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let
Jungová Tereza 2007 Beroun Dívky 12 - 13 let
Jungová Karolína 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Kořán Jiří 1990 Muži 20 - 39 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Krčilová Tereza 2009 TJ LOKO BEROUN Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ LOKO BEROUN Dívky 8 - 9 let
Krejčí Jitka 1985 TJKrejci.cz Ženy 20 - 34 let
Kršík Milan 1981 Libomyšl Muži 20 - 39 let
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let
Kršíková Julie 2014 Libomyšl nejmladší dívky 2014 a mladší
Kulik Jan 1975 Muži 40 - 49 let
Kupka Libor 1982 Rozbehame Cesko - Plzen Muži 20 - 39 let
Kylián Zdeněk 1940 Plzeň Muži nad 70 let
Langmajer Lukas 1980 teniskožrout Muži 20 - 39 let
Lipovský Martin 2010 Hoši 8 - 9 let
Lisá Barbora 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Lisý Štěpán 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Malina Petr 1969 Borek-Divišov Muži 50 - 59 let
Marhoul Václav 2008 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Marhoul Vojtěch 2011 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Hoši 8 - 9 let
Matějka Dušan 1978 SPARTA PODLUHY Muži 40 - 49 let
Merhout Jiří 1983 Jince Muži 20 - 39 let
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši 6 - 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Míčková Karolína 2014 Týnec nad Sázavou nejmladší dívky 2014 a mladší
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Mikula Štěpán 2008 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Mudra Jan 2010 Hoši 8 - 9 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Ženy 45 - 54 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Hoši 10 - 11 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Novotný Martin 1980 Bohutín Muži 20 - 39 let
Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Opatrná Anna 2008 Dívky 10 - 11 let
Palková Mirka 1978 Ženy 35 - 44 let
Pánková Tereza 2008 Loko Rakovník Dívky 10 - 11 let
Pavlica Martin 1972 Praha Muži 40 - 49 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Popová Denisa 2016 Forrest Gump Team nejmladší dívky 2014 a mladší
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let
Procházka Jiří 1962 RMT/Plzeň Muži 50 - 59 let
Prokš Patrik 2008 TJ Loko Beroun Hoši 10 - 11 let
Prokš Patrik 2008 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Puškár Ivan 1965 Záluži Muži 50 - 59 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let
Resch Zdeněk 1972 HO Beroun Muži 40 - 49 let
Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák Ženy 45 - 54 let
Rešlová Libuše 1974 Ženy 45 - 54 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb, Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Roztočilová Sofie 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Muži 20 - 39 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Schusová Eliška 2014 Řevnice nejmladší dívky 2014 a mladší
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Skála Milan 1960 Čenkov Muži 50 - 59 let
Skalická Vlasta 1951 TaH Praha Ženy nad 65 let
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši 6 - 7 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! nejmladší kluci 2014 a mladší
Šedivec Matěj Vítek 2007 Loko Beroun Hoši 12 - 13 let
Šenolt Vojtěch 2010 Lokomotiva Beroun Hoši 8 - 9 let
Šenolt Matěj 2013 Loděnice Hoši 6 - 7 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Šopejstal Petr 1978 STS Chvojkovice-Brod Muži 40 - 49 let
Šperl Matyáš 2008 Praha Hoši 10 - 11 let
Šperl Matyáš 2008 Hoši 10 - 11 let
Šperlová Kamila 2011 Praha Dívky 8 - 9 let
Špína Martin 1974 GHOST Team Muži 40 - 49 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Švarcová Simona 2003 Střela Žebák Dorostenky
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Ulmanová Hana 1975 Praha Ženy 35 - 44 let
Valachová Lucie Tereza 2006 Tj lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vaněk Aleš 1976 RAC Muži 40 - 49 let
Vaněk Tomáš 2005 RAC Hoši 14 - 15 let
Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Biková Muži 60 - 69 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Zelenka Michal 2008 #GLADIATORRACETEAM Hoši 10 - 11 let
Zelenka Petr 2010 #GLADIATORRACETEAM Hoši 8 - 9 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Bereoun Dívky 8 - 9 let
Žolko Kryštof 2009 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Žolková Jana 1976 Rungo pro ženy Ženy 35 - 44 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: