Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
6.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
13.4. Jarní běh pro zdraví i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Josefský běh v Cerhovicích 16.3.2019

Registrace do 15.3.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Josefský běh v Cerhovicích dne 16.3.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Balajka Martin 1976 Black Sheep / Horšice Muži 40 - 49 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Hatinová Kačka 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Holakovský Petr 2003 Spartak Žebrák Dorostenci
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice nejmladší kluci 2014 a mladší
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jánošík Martin 1979 Muži 40 - 49 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Krčilová Tereza 2009 TJ LOKO BEROUN Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ LOKO BEROUN Dívky 8 - 9 let
Kulik Jan 1975 Muži 40 - 49 let
Matějka Dušan 1978 SPARTA PODLUHY Muži 40 - 49 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Prokš Patrik 2008 TJ Loko Beroun Hoši 10 - 11 let
Puškár Ivan 1965 Záluži Muži 50 - 59 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb, Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šopejstal Petr 1978 STS Chvojkovice-Brod Muži 40 - 49 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Švarcová Simona 2003 Střela Žebák Dorostenky
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Valachová Lucie Tereza 2006 Tj lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Bereoun Dívky 8 - 9 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: