Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (31)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (12)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Penzion Cup 16.5.2020

Registrace do 15.5.2020 20:00.

Seznam přihlášených na Penzion Cup dne 16.5.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoČas startu
Barášek Aleš 1975 4timing.cz Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Bechova Jana 1978 Praha Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Bělina Miroslav 1980 Příbram Muži 40 - 49 let200,-301305138716:00:00
Bém Luboš 1993 Příčovy Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Beshir Ervin 1967 Zdice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Bílek Martin 1987 AO Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let200,-301105139813:00:00
Blahna Michal 1989 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenci200,-Zaplaceno 10:00:00
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Conikova Martina 1981 REFAGLASS Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Čampulka David 1996 Kladno Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Čebišová Petra 1997 Příbram Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotešov Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Černohorský Honza 1990 Příbram Muži 20 - 39 let200,-301005957310:00:00
Černý Jan 1986 EDS Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Dlouhý Pavel 1994 Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let200,-301005601310:00:00
Doubrava Jakub 1996 Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Durdil Miroslav 1990 NVPP Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Fábryová Ivana 1994 Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Fencl Radek 1965 SK Vlaška Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod "B" Dorostenky200,-Zaplaceno 10:00:00
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let200,-301005431610:00:00
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Gregořica Jakub 1990 Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Gregořica Michal 1995 TO SYSTEM PŘÍBRAM Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Hančár David 1997 Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Havlíčková Denisa 1987 Veselá rodina Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Hejduková Helena 2001 SDH Suchodol Juniorky200,-Zaplaceno 16:00:01
Hendrych Jírová Pavla 1980 matka na útěku Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Herman Petr 1974 Zbraslav Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Hlavacek Rostislav 1975 Drasov Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Hloupá Klára 1981 Rychlonožky Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Hrdličková Romana 1975 Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Hrubá Hana 1973 REFAGLASS Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Jakoubkova Lucie 2006 SK Aritma Praha Dívky 14 - 15 let 200,-301205984516:00:01
Jančar David 1994 Dobříš Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Jarůšková Jana 1977 Svaté Pole Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Ježková Jana 1988 Energon Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Kadlecová Zuzana 1990 Skibikecentrum Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Karasova Pavla 1978 Pribram Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Karasova Karolina 2008 PK PB Dívky 12 - 13 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Karfík David 1967 Praha Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Káš František 1991 Druhlice Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Kolář Lukáš 1984 Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Koudelka Filip 1991 Koustyle Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Koutný Roman 2003 TT Příbram Dorostenci200,-Zaplaceno 10:00:00
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Krégl Jan 1986 Rytíři Kladno Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Krsička Lukaš 2003 SK Aritma Praha Dorostenci200,-Zaplaceno 16:00:00
Křížová Anna 1986 EDS Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Kšánová Štěpánka 1994 Nová Ves pod Pleší Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Lautnerova Agatha 2004 SK Aritma Praha Dorostenky200,-Zaplaceno 16:00:01
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Leitnerová Tereza 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Lhotaková Petra 1978 AO Kovohutě Ženy 35 - 44 let200,-301305962716:00:01
Lifka Radek 1974 BKČS Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Lojínová Kateřina 1993 Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Machová Simona 1979 Flórbaletky Dobříš Ženy 35 - 44 let200,-300505004313:00:00
Malátková Hana 1980 Brdy Survival Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Mansfield Jim 1975 Kosova Hora Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Marx William 1980 Muži 40 - 49 let200,-301005804913:00:00
Máša Jan 2003 Running team Žežice Dorostenci200,-Zaplaceno 10:00:00
Matějka Pepa 2000 Sedlice Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Matějková Zuzana 2005 Sedlice Dívky 14 - 15 let 200,-Zaplaceno 13:00:00
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Miksa Jan 1987 Padělníci Muži 20 - 39 let200,-301405974513:00:00
Mudrová Bohumila 1982 Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Nekolný Karel 1976 Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Osladil Miroslav 1977 Praha Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Paďour František 1957 Dobříš Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci200,-Zaplaceno 10:00:00
Pavlíková Jana 1982 Mimoni Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Peškař Petr 1973 Brdonoš Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Prunerová Eva 1979 AO Kovohutě Příbram Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Přikryl Vít 2008 SKS Chlapci 12 - 13 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Přikrylova Dana 2003 SK Aritma Praha Dorostenky200,-Zaplaceno 16:00:00
Půbalová Michaela 1981 Bechyně Ženy 35 - 44 let200,-301305218013:00:00
Punčochářová Dita 1977 Joskatel Ženy 35 - 44 let200,-301405216913:00:00
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Rejsková Ivona 1985 SUNNYMONT Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Rosol Jirka 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Rudovska Renata 1993 Team Straka Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Ryvola Vojtěch 1999 Radotín Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Řehoř Roman 1988 Zduchovice Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Serafin Oliver 2002 SK Aritma Praha Junioři200,-Zaplaceno 16:00:00
Simonides Jiřina 1991 Příbram Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Skalička Jan 2000 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Slámová Martina 1976 Fast Women Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Slavíková Eva 1984 Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Slechticky Tomas 1975 Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Smetanová Monika 1973 Smetana team Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Smetanová Aneta 2005 Smetana team Dívky 14 - 15 let 200,-Zaplaceno 10:00:00
Spirov Viktor 1989 EDS Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Svojtka Petr 1982 Lhotka Muži 20 - 39 let200,-300305513413:00:00
Šafránek Michal 1984 dobris.net Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Šatavová Lenka 1986 Tábor Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Šebrlová Kateřina 2006 SK Aritma Praha Dívky 14 - 15 let 200,-Zaplaceno 16:00:01
Šeda Miroslav 1984 Muži 20 - 39 let200,-300305489110:00:00
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Špína Martin 1974 Zalány Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Šrain Václav 1992 BK Ťuťík Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Štíchová Natálie 2001 Višňová Juniorky200,-Zaplaceno 10:00:00
Štverák Štěpán 1980 Brdy survival Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Štveráková Hejduková Dagmar 1984 Brdy survival Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 16:00:01
Šusta David 1990 Cetyně Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Švagr Rostislav 2001 Ouběnice Junioři200,-Zaplaceno 10:00:00
Švagrová Kristýna 2000 Dobříš Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Šwarzová Linda 1992 AK Bílina Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Uldrych Dušan 1978 SDH Obořiště Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 16:00:00
Urbanová Jana 1981 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 45 - 54 let200,-300805620113:00:00
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Dorostenky200,-Zaplaceno 10:00:00
Vesecký Jiří 1973 Pankration gym Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Volkmer Petr 1977 Prag rennt Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Vršecký Aleš 1971 Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Zelenka Martin 1994 Kladno Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno 10:00:00
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 13:00:00
Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno 10:00:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: