Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

19.6. Energon běh dětské závody Podrobnosti
26.6. Běh okolo Vraní skály
6.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Energon běh 19.6.2021

Registrace do 18.6.2021 18:00.

Seznam přihlášených na Energon běh dne 19.6.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Blahnová Natálie 2016 Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let200,-3311061269
Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Bureš Patrik 2013 Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Burešová Viktorie 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-3313065900
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram DorostenciZdarma
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Eliášek Teodor 2018 Beroun Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod "B" DorostenkyZdarma
Filip Šimek 1979 Nelahozeves Muži 40 - 49 let200,-3314068527
Gabriela Ventrubová 1978 Brno Ženy 35 - 44 let200,-3322056054
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let200,-3314065102
Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno
Havel Michal 2016 TJ Sokol Jesenice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Havlová Ella 2014 TJ Sokol Jesenice Dívky 6 - 7 letZdarma
Hendrychová Sandra 1992 Beroun Ženy 20 - 34 let200,-Zaplaceno
Hrbáček Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Hršelová Lenka 1977 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let200,-3324051647
Hršelová Justýna 2015 Mníšek pod Brdy Dívky 6 - 7 letZdarma
Hýl Richard 2013 Běštín Chlapci 8 - 9 letZdarma
Hýl Filip 2015 Běštín Chlapci 6 - 7 letZdarma
Ječná Barbora 2015 Žebrák Dívky 6 - 7 letZdarma
Ježek Jan 1967 ENERGON Muži 50 - 59 let200,-3313068247
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let200,-3314063809
Ježek Tadeáš 2017 ENERGON Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Ježek Honzík 2019 ENERGON Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Ježková Jana 1988 ENERGON Ženy 20 - 34 let200,-3313067825
Jurkiewicz Patrik 1978 Praha Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let200,-3316043457
Kacířová Magdaléna 2016 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Kacířová Karolína 2014 Dívky 6 - 7 letZdarma
Kaiserová Jiřina 1976 MP HOŘOVICE Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
Kastnerová Josefína 2015 IronDave Dívky 6 - 7 letZdarma
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero Muži 50 - 59 let200,-3312066410
Koutný Roman 2003 TT Příbram Junioři200,-Zaplaceno
Kováč Dominik 2010 Rosovice Chlapci 10 - 11 letZdarma
Kováčová Valentýna 2013 Rosovice Dívky 8 - 9 letZdarma
Kral Tomas 2014 SK Sokol Zlatniky Chlapci 6 - 7 letZdarma
Králová Adéla 2018 Drahlín Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Křížová Michaela 2011 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Lastres Irena 1983 Dobříš Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno
Lastres Sebastian 2013 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Lastres Kristian 2017 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Lederer Henrik 2008 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 12 - 13 letZdarma
Lederer Kristián 2012 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Ledererová Kristýna 1978 Kotenčice Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Legény Honzík 2015 Rychlé nohy z Bojova Chlapci 6 - 7 letZdarma
Míčková Karolína 2014 Atletika Benešov Dívky 6 - 7 letZdarma
Míka Vojtěch 2015 Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Míková Lucie 2013 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting+florbal Dobříš Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 Sportovní Akademie Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Páclová Hana 2013 Stašov Dívky 8 - 9 letZdarma
Paimová Ester 2017 Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 letZdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 letZdarma
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma
Peřina Matěj 2013 Mníšek pod Brdy Chlapci 8 - 9 letZdarma
Peřina Antonín 2016 Mníšek pod Brdy Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Peřinová Barbora 2012 Mníšek pod Brdy Dívky 8 - 9 letZdarma
Petrová Lenka 1985 Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Pospiš Andrea 1996 Brno Ženy 20 - 34 let200,-3322054973
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Puchernová Linda 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let200,-3313062184
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let200,-3308063904
Riegerová Terezka 2016 Nižbor Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let200,-3314068395
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let200,-3314067305
Rychna Martin 2011 Adrien Elixír Elite tým Chlapci 10 - 11 letZdarma
Rychna Jakub 2017 Hulk Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-3309061930
Sajner Daniel 2019 KOA Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Sajnerová Viktorie 2017 KOA Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Sirotková Aneta 2011 Dívky 10 - 11 letZdarma
Stibůrek Petr 2015 Energon Chlapci 6 - 7 letZdarma
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 letZdarma
Štaubr Mikuláš 2017 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Šturma Sebastian 2017 Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Šturma David 2019 Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,-3310065312
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Juniorky200,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Valuchová Julie 2008 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
Větrovec Filip 2003 Junioři200,-3303021839
Větrovec Petr 1976 Muži 40 - 49 let200,-3303029178
Větrovský Natálie 2017 VDN Promo Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let200,-3314069235
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Záchenský Samuel 2012 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: