Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

13.4. Jarní běh pro zdraví i dětské závody Podrobnosti
21.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
11.5. Wolfs Race Železná i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (45)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Jarní běh Dražovkou 6.4.2019

Registrace do 5.4.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jarní běh Dražovkou dne 6.4.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bauer Lukáš 2010 Hořovice Hoši 8 - 9 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Bonk Roman 1993 Fighting monkey Příbram Muži 20 - 39 let
Bublová Aneta 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky 6 - 7 let
Černý Martin 1991 Plzeň Muži 20 - 39 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun nejmladší kluci 2014 a mladší
Dřížďalová Daniela 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Dřížďalová Gabriela 2012 Lokomotiva Beroun Dívky 6 - 7 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha nejmladší dívky 2014 a mladší
Fabiánová Mirka 1982 Torpédo z Hořovic Ženy 35 - 44 let
Fatka Jakub 2009 Králův Dvůr Hoši 10 - 11 let
Fatková Sofie 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Fatková Mýková Alena 1983 Ženy 35 - 44 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši 6 - 7 let
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Hofmann Ondřej 2001 Žaky klub PB Junioři
Hofmann Ondřej 2001 Žaky klub PB Dorostenci
Hofmann Matěj 2004 ZŠ Školní Příbram Hoši 14 - 15 let
Hofmann Jan 2007 ZŠ Školní Příbram Hoši 12 - 13 let
Hochmut Milan 1987 AK ŠKODA Plzeň Muži 20 - 39 let
Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let
Hošek Stanislav 1974 Buková u Příbramě Muži 40 - 49 let
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 14 - 15 let
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let
Houžvička Matěj 2011 1fk Příbram Hoši 8 - 9 let
Houžvičková Kateřina 1984 Za čistotu Ženy 35 - 44 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1fk Příbram Dívky 10 - 11 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Husáková Zuzana 2009 Příbram Dívky 10 - 11 let
Husáková Alena 2011 Příbram Dívky 8 - 9 let
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let
Chochola Vladimír 1950 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let
Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 8 - 9 let
Chocholová Aneta 2013 TJ Sokol Jince Dívky 6 - 7 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let
Jungová Karolína 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 10 - 11 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Kalous Robin 2010 Praha Hoši 8 - 9 let
Kalous Šimon 2013 Praha Hoši 6 - 7 let
Kalous David 2015 Praha nejmladší kluci 2014 a mladší
Kalousová Helena 1980 Praha Ženy 35 - 44 let
Kaprhál Jan 1979 Torpédo ze Rpet Muži 40 - 49 let
Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Karasová Daniela 2003 Tisová Dorostenky
Kermesová Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Kořán Jiří 1990 Muži 20 - 39 let
Koukal Adam 2006 SC Radotín Hoši 12 - 13 let
Koukalová Eliška 2009 SC Radotín Dívky 10 - 11 let
kovář jenda 2008 kontakt bB Hoši 10 - 11 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let
Kunzfeldova Hana 1980 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let
Kyncl Marek 2002 SK Doubravan Újezd Dorostenci
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let
Marhoul Václav 2008 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Marhoul Vojtěch 2011 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Hoši 8 - 9 let
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši 6 - 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Molčan Petr 1957 Sokol Dolany Muži 60 - 69 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Hoši 10 - 11 let
Novák Vít 2014 Dobříš nejmladší kluci 2014 a mladší
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let
Průša Josef 1952 Obecnice Muži 60 - 69 let
Puškar Ivan 1965 Zaluži Muži 50 - 59 let
Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun Muži 40 - 49 let
Resch Tomáš 2007 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Ritschl Erik 1977 HS Brdy Muži 40 - 49 let
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláčková Nela 2005 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Sedlářová Kateřina 1986 RSáci Ženy 20 - 34 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Skalička Jan 2000 SK Sporting Příbram Junioři
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši 6 - 7 let
Skrbek Jan 2012 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Sýkora František 1980 Běžci Slaný Muži 20 - 39 let
Sýkora Václav 2010 Běžci Slaný Hoši 8 - 9 let
Sýkorová Kateřina 2012 Běžci Slaný Dívky 6 - 7 let
Šafránek Jakub 1983 Řevnice Muži 20 - 39 let
Šafránek Michal 2014 Řevnice nejmladší kluci 2014 a mladší
Šafránková Markéta 2016 Řevnice nejmladší dívky 2014 a mladší
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! nejmladší kluci 2014 a mladší
Šišmová Veronika 2009 Dukla Praha Dívky 10 - 11 let
Šmíd Marek 2010 Malenice u Vimperka Hoši 8 - 9 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Špína Martin 1974 GHOST Team Muži 40 - 49 let
Švarc miloslav 1972 střela žebrák Muži 40 - 49 let
švarcová tereza 2006 žebrák Dívky 12 - 13 let
Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Tuček Kryštof 2012 TJ Sokol I. Smíchov Hoši 6 - 7 let
Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov Ženy 35 - 44 let
Tučková Eliška 2010 TJ Sokol I. Smíchov Dívky 8 - 9 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Hoši 14 - 15 let
Urban Kryštof 2009 Štrela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Viktorová Eliška 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se / Halex Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 10 - 11 let
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Weber Jiří 2007 HC Příbram Hoši 12 - 13 let
Zindulková Tereza 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Zych Jakub 1994 43.VPR Muži 20 - 39 let
Žáková Anita 2000 Žaky Klub PB Juniorky

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: