Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (20)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Běh Kovohutěmi - hlavní závod 12km a děti 7.9.2019

Registrace do 6.9.2019 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh Kovohutěmi - hlavní závod 12km a děti dne 7.9.2019

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Mikešová Lucie 2008 SK Sporting - Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Kliková Jana 2009 Dívky 10 - 11 letZdarma
Karasová Karolina 2008 PK PB Dívky 10 - 11 letZdarma
Šteflová Anna 2009 Zvole Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Houžvičková Jindřiška 2009 1fk Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Vobejdová Kateřina 2008 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Noháčová Anna 2007 PSK Olymp Dívky 12 - 13 letZdarma
Hykešová Aneta 2006 Praha Dívky 12 - 13 letZdarma
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Hofmannová Ema 2007 Dívky 12 - 13 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Koutná Barbora 2007 TT Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Henyšová Eliška 2007 Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Káchová Sára 2005 Podlesí Dívky 14 - 15 let Zdarma
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 14 - 15 let Zdarma
Placatková Tereza 2004 SK Sporting PB Dívky 14 - 15 let Zdarma
Karasová Martina 2010 PK PB Dívky 8 - 9 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
Lajbnerová Lucie 2011 Březnice Dívky 8 - 9 letZdarma
Lieblichová Lucie 2010 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Hykešová Tereza 2010 Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Rojova Nikola 2011 Pribram Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Nebeská Josefina 2011 Dívky 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Marková Natálie 2011 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Placatková Ela 2010 SK Sporting PB Dívky 8 - 9 letZdarma
Šípková Natálie 2011 Litavan Bohutín Dívky 8 - 9 letZdarma
Brůčková Amália 2016 Dívky do 7 letZdarma
Mrkáčková Marie 2013 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Šmídová Julie 2012 Praha Dívky do 7 letZdarma
Šteflová Natálie 2012 Zvole Dívky do 7 letZdarma
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 letZdarma
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 letZdarma
Záhorczová Ella 2014 Teplice Dívky do 7 letZdarma
Brožíková Monika 2016 Kokrdov Dívky do 7 letZdarma
Černá Valerie 2016 Praha Dívky do 7 letZdarma
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky do 7 letZdarma
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky do 7 letZdarma
Brožíková Valerie 2012 A bude hůř Dívky do 7 letZdarma
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Holoubková Julie 2015 Stará Huť Dívky do 7 letZdarma
Zástěrová Eliška 2015 Tušovice Dívky do 7 letZdarma
Zástěrová Lucie 2017 Tušovice Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 RUN magazine team Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 RUN magazine team Dívky do 7 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky do 7 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha Dívky do 7 letZdarma
Zítková Karolína 2015 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Ernstová Natálie 2015 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Šolcová Karolína 2013 Šolc team Dívky do 7 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 Dívky do 7 letZdarma
Hlinková Nela 2014 MŠ Podlesí Dívky do 7 letZdarma
Hlinková Sofie 2017 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Jíchová Viktorie 2012 ZŠ Pod Svatou Horou Dívky do 7 letZdarma
Hajšmanová Sofie 2017 Příbram-Lazec Dívky do 7 letZdarma
Brlai Nela 2013 Dívky do 7 letZdarma
Brlai Rozálie 2016 Dívky do 7 letZdarma
Hermanovská Jana 2015 Dívky do 7 letZdarma
Uxa Lukáš 2003 TT Loko Beroun DorostenciZdarma
Novotný Matěj 2002 SK sporting DorostenciZdarma
Novák Vojta 2002 J+V Team DorostenciZdarma
Koutný Roman 2003 TT Příbram DorostenciZdarma
Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky DorostenciZdarma
Noháč Matěj 2009 PSK Olymp Hoši 10 - 11 letZdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 10 - 11 letZdarma
Marek Jakub 2009 Spartak Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 letZdarma
Popelar Lukáš 2009 Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 letZdarma
Vocílka Vojtěch 2008 SK Sporting Hoši 10 - 11 letZdarma
Henyš Jan 2009 Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Hofmann Jan 2007 ZŠ Školní Hoši 12 - 13 letZdarma
Lieblich Lukáš 2006 ZŠ.28.rijna Příbram 7 Hoši 12 - 13 letZdarma
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Novák Adam 2007 Drásov Hoši 12 - 13 letZdarma
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Mestl Štěpán 2007 ZŠ 28. října Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Hofmann Matěj 2004 Hoši 14 - 15 let Zdarma
Kácha Erik 2005 Podlesí Hoši 14 - 15 let Zdarma
Černý Matěj 2005 Hoši 14 - 15 let Zdarma
Placatka Matěj 2004 SK Sporting PB Hoši 14 - 15 let Zdarma
Mígl Antonín 2005 TJ Sokol Dom. Paseky Hoši 14 - 15 let Zdarma
Mikeš Jakub 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Klika Martin 2011 Hoši 8 - 9 letZdarma
Szymurda Miroslav 2010 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Šmíd Vojtěch 2010 Praha Hoši 8 - 9 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Fousek Karel 2010 Sport 2010 Hoši 8 - 9 letZdarma
Kyrián Tomáš 2010 SA Špindlerův Mlýn Hoši 8 - 9 letZdarma
Brožík Viktor 2010 A bude hůř Hoši 8 - 9 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Cinkl Šimon 2011 Stará Huť Hoši 8 - 9 letZdarma
Szabo Tadeáš 2011 Stará Huť Hoši 8 - 9 letZdarma
Polášek Mikoláš 2010 1.PK/Podlesí Hoši 8 - 9 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Sadílek Dominik 2011 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Mestl Petr 2011 ZŠ 28. října Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Hajšman Daniel 2010 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Hoši 8 - 9 letZdarma
Brůček Mikuláš 2012 Hoši do 7 letZdarma
Lajbner Ladislav 2014 Březnice Hoši do 7 letZdarma
Štefl Jan 2014 Zvole Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Vršecký Lukáš 2014 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Brožík Erik 2014 Kokrdov Hoši do 7 letZdarma
Roj David 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Hoši do 7 letZdarma
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Holoubek Ondřej 2015 Stará Huť Hoši do 7 letZdarma
Antonín Kryštof 2013 ZŠ Jiráskovy sady Příbram Hoši do 7 letZdarma
Antonín Jakub 2015 MŠ Rybička Příbram Hoši do 7 letZdarma
Pruner Kryštof 2012 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Polášek Tobiáš 2014 1.PK/Podlesí Hoši do 7 letZdarma
Jamieson Tobias 2012 Praha Hoši do 7 letZdarma
Stojčetović Petr 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram Hoši do 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 Hoši do 7 letZdarma
Šrámek Filip 2014 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hošek Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
Hermanovský Michal 2017 Hoši do 7 letZdarma
67Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Juniorky50,-Zaplaceno
2Skalička Jan 2000 SK Sporting Příbram Junioři50,-Zaplaceno
Lukáš Karel 2001 Obecnice Junioři50,-1705096900
38Kříž Petr 1983 Příbram I Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
47Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
41Maryska Milos 1981 Zizkovsky Tygri Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
22Frydrych Pavel 1981 ASK Děčín Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
19Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
4Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
21Fousková Lucie 1980 Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
57Svatoň Jan 1983 AutoKrs Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
40Kuncl Jan 1985 Mattoni Freerun Plzeň Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
37Křepel Vladimír 1988 Mattoni Freerun Plzeň Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
72Vosmek Lukáš 1983 4Timing, Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
69Vladyka Jan 1992 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Sajdl Martin 1981 Žižkovský Tygři z Příbrami Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
71Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
32Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-1704090915
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let50,-1704092304
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Hons Pavel 1980 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Tvrz Michal 1982 Příbram Muži 20 - 39 let50,-1705094236
Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let50,-1706097896
Bonk Roman 1993 Triklub příbram Muži 20 - 39 let50,-1706093857
Červenka Martin 1981 AC Háje Muži 20 - 39 let50,-1706090673
Otčenášek Petr 1980 Muži 20 - 39 let50,-1706096009
Leoš Hvižď 1990 Muži 20 - 39 let50,-1706098560
35Klika Radek 1979 Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
15Čížek Jaromír 1971 Jince Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
9Brabec Antonín 1973 Zambelli České Budějovice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
30Hykeš Pavel 1970 Praha Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
49Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
48Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
74Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
20Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
42Müller Jiří 1973 Jince Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
55Suchánek Petr 1972 AC Obora Hvězda Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
46Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
11Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
5Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
73Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
62Štilec Jindřich 1979 RUN Magazine Team Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Vršecký Aleš 1971 Příbram Muži 40 - 49 let50,-1704094972
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Houžvička Miloš 1978 Příbram Muži 40 - 49 let50,-1704099021
Babicekj Matej 1974 Pribram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Fořt Jiří 1970 1970 Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Nekolný Karel 1976 Příbram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let50,-1706098316
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let50,-1706093592
Pudil Jaroslav 1961 M2 Sport Bečvář Strakonice Muži 50 - 59 let50,-1713059461
65Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
45Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Jansa Jiří 1966 Atletika Písek Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
66Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
52Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
63Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
29Houdeček Václav 1951 Kamýk nad Vltavou Muži 60 - 69 letZdarma
23Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 letZdarma
10Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 letZdarma
56Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 60 - 69 letZdarma
70Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 letZdarma
14Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 letZdarma
12Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let50,-Zaplaceno
43Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 letZdarma
68Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 letZdarma
18Fingerhut Jiří 1953 MK Kladno Muži 60 - 69 letZdarma
Vejrová Denisa 1991 Jince Ženy 20 - 34 let50,-1726063612
Holečková Tereza 1987 Ženy 20 - 34 let50,-1707086041
39Křížová Aneta 1989 Příbram I Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
16Doubravová Jitka 1993 VDN PROMO Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
24Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
54Suberová Anna 1990 Praha Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
17Fialová Lenka 1991 Mattoni Freerun Plzeň Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
36Křemenová Hana 1987 Mattoni Freerun Plzeň Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let50,-1703094791
59Šatavová Lenka 1986 Tábor Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
1Churanova Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Karasová Pavla 1978 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
6Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Grygarová Jana 1979 Kokrdov Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
26Hájková Tereza 1976 Slunečná Beroun Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
44Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Procházková Ivona 1975 Blatná Ženy 35 - 44 let50,-1702091534
50Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Prunerová Eva 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1704097092
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1704093091
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let50,-1706097214
Machová Simona 1979 Flórbaletky Dobříš Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1706093918
Šálková Alena 1980 Ženy 35 - 44 let50,-1706099312
8Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
64Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
53Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let50,-1721083710
27Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 letZdarma
13Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let50,-Zaplaceno
28Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let50,-Zaplaceno
7Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Atletický oddíl Kovohutí
účet: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).


Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR) viz: Pdf

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: