Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Josefský běh v Cerhovicích 20.9.2020

Registrace do 19.9.2020 20:00.

Seznam přihlášených na Josefský běh v Cerhovicích dne 20.9.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Kněžourek Josef 1939 Zebrak Muži nad 70 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let
Minchev Ivan 1957 JUST/Praha Muži 60 - 69 let
Slabý Václav 1958 Stochov Muži 60 - 69 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Procházka Jiří 1962 RMT/Plzeň Muži 50 - 59 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let
Sluka Ivan 1963 Mořina Muži 50 - 59 let
Matějovský Pavel 1965 Abc/mk Kladno Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let
Tesařová Kateřina 1970 Mimoni Ženy 45 - 54 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Kotlíková Šárka 1972 Hořovice Ženy 45 - 54 let
Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 40 - 49 let
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let
Hrach Václav 1974 Hořovice Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Hrdličková Romana 1975 Střela žebrák Ženy 45 - 54 let
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let
Kunstát Jiří 1976 Šneci v běhu Muži 40 - 49 let
Novak Ales 1976 Pribram Obcov Muži 40 - 49 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let
Jung Václav 1977 Biatlon Klub Beroun Muži 40 - 49 let
Mašková Monika 1977 Mimoni Ženy 35 - 44 let
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Charvát Jiří 1978 Kvaň Muži 40 - 49 let
Charvátová Věra 1978 Kvaň Ženy 35 - 44 let
Brož Martin 1979 Zbiroh Muži 40 - 49 let
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 40 - 49 let
Kunstátová Marie 1979 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko Ženy 35 - 44 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let
Kroupova Petra 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sirotková Markéta 1984 Lazsko Ženy 35 - 44 let
Houžvičková Kateřina 1984 Centrum Sociálních a Zdravotních služeb Pb Ženy 35 - 44 let
Frantova Andrea 1985 Lidl Ženy 35 - 44 let
Pančura Tomáš 1986 Muži 20 - 39 let
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let
Pelc Jan 1986 Hudlice Muži 20 - 39 let
Jáchymová Barbora 1986 Počaply Ženy 20 - 34 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let
Werner Martin 1989 Beroun Muži 20 - 39 let
Bláža Lukáš 1989 ACS Muži 20 - 39 let
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let
Malý Miroslav 1991 Muži 20 - 39 let
Drtilová Denisa 1991 Obecnice Ženy 20 - 34 let
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Kůtová Ivana 1992 Sparta ole Ženy 20 - 34 let
Nováček Alojz 1993 Muži 20 - 39 let
Matějková Petra 1993 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Burian Tomáš 1998 Muži 20 - 39 let
Mašková Lucie 1998 Mimoni Ženy 20 - 34 let
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Ryvola Vojtěch 1999 Praha Muži 20 - 39 let
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Flachsová Šárka 2002 Sporting Příbram Juniorky
Ficová Markéta 2004 Triatlon Team Příbram Dorostenky
Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky
Charvátová Hana 2004 Zaječov Dorostenky
Popelka David 2005 SK Doubravan Újezd Chlapci 14 - 15 let
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let
Štěrba Ondřej 2005 Zaječov Chlapci 14 - 15 let
Konopáč Vojtěch 2005 Lokomotiva Beroun Chlapci 14 - 15 let
Tesařová Veronika 2005 Mimoni Dívky 14 - 15 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 12 - 13 let
Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Míková Barbora 2007 Moderní pětiboj Hořovice Dívky 12 - 13 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Konopáčová Magdalena 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Černá Adéla 2008 Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Žolko Krystof 2009 TJ Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Dolejš Jakub 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Krčilová Tereza 2009 Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Keprtová Karolína 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 let
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 let
Jandurová Veronika 2009 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let
Sýkora Václav 2010 Triatlon Slaný Chlapci 10 - 11 let
Trnka David 2010 AtHos Chlapci 10 - 11 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Lipovský Martin 2010 SK Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let
Kardoš Samuel 2010 SK Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let
Kolářík Vojtěch 2010 TJ Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let
Kunstátová Karolína 2010 SK Míle Dívky 10 - 11 let
Pokorná Zoe 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Podlešáková Alice 2010 Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 Beroun Dívky 10 - 11 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 let
Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Andielová Julie 2010 Nižbor Dívky 10 - 11 let
Kratochvilová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let
Andielová Hana 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let
Zindulková Tereza 2011 Dívky 8 - 9 let
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Keprtová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Lacinová Monika 2011 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 let
Rojová Nikola 2011 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 let
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Sýkorová Kateřina 2012 Triatlon Slaný Dívky 8 - 9 let
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 let
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 6 - 7 let
Jahelka Jáchyn 2013 Příbram 3 Chlapci 6 - 7 let
Pokorná Ema 2013 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let
Konopáčová Lucie 2014 Lokomotiva Beroun Dívky 6 - 7 let
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 let
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 let
Roj David 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let
Zítková Karolína 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 let
Podlešáková Adéla 2015 Dívky nejmladší do 5 let
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 let
Popová Denisa 2016 Forrest Gump Team Dívky nejmladší do 5 let
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let
Škrlantová Klárka 2016 Žebrák Dívky nejmladší do 5 let
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 let
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Příbram Dívky nejmladší do 5 let
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci nejmladší do 5 let
Jilgová Nikola 2018 MáTa Dívky nejmladší do 5 let
Edelmannová Thea 2018 Dívky nejmladší do 5 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: