Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Podrobnosti
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Běh Litní 29.5.2021

Registrace do 28.5.2021 09:00.

Seznam přihlášených na Běh Litní dne 29.5.2021

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
34Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
87Mařík Michal 1975 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
10Svatek Lubomir 1960 Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
79Slavíková Eva 1984 Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
266Šnobl Oliver 2013 Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
216Hršelová Justýna 2015 Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
47Žížalová Denisa 1979 ˇBeroun Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
78Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav, z.s. Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
65Pelová Simona 2001 AC Tepo Kladno Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
26Pelová Milena 1972 AC Tepo Kladno Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
223Kratochvíl Pavel 2012 AK Škoda Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
240Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
241Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
238Šiler Jan 2012 AK Škoda Plzeň Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
235Schusová Eliška 2014 ASK Černošice Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
22Čip Roman 1970 befit pb Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
77Seidl Vasek 1974 Beroun Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
28Pertlová Martina 1974 Beroun Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
263Sakač Mikuláš 2012 Beroun Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
277Mareš Štěpán 2012 Beroun Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
262Sakačová Belča 2017 Beroun Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
259Šilhák David 2009 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
260Šedo Filip 2008 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
261Volmut Antonín 2008 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
257Melínová Kateřina 2009 BIATLON Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
258Kollerová Anna 2009 BIATLON Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
256Volmut Marek 2010 BIATLON Beroun Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
71Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
39Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
8Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
221Kamzík Ondřej 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
222Kamzík Matěj 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
56Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
218Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
20Růžičková Jana 1969 Černín Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
208Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
209Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
33Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
264Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
21Bartoň Jan 1970 Fenri Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
31Bartoňová Terezie 1975 Fenri Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
202Bartoňová Elena 2009 Fenri Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
201Bartoň Theodor 2011 Fenri Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
9Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
11Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 100,-Zaplaceno
89Silbernágl Martin 1992 FK Všeradice 1932 Muži 18 - 39 let 150,-Zaplaceno
43Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
57Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
276Kleindienst Ondřej 2012 Holšiny Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
269Srb Dominik 2016 Horoměřice Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
271Srb Eliot 2018 Horoměřice Chlapci do 3 let 20,-Zaplaceno
7Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
50Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
13Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
61Mázdrová Vendula 1997 Chrást Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
245Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
244Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
41Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
249Krtek Ondřej 2007 KB Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
255Seidl Matyáš 2010 Klub biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
42Jung Václav 1977 Klub Biatlonu Beroun Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
254Seidl Filip 2007 Klub biatlonu Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
82Šafránek Jakub 1983 KOD Řevnice Muži 18 - 39 let 150,-Zaplaceno
273Šafránek Michal 2014 KOD Řevnice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
272Šafránková Markéta 2016 KOD Řevnice Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
59Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
60Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
76Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
35Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
25Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
224Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
232Pernicová Lucie 2007 LBK Železná Ruda Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
230Pernica Rostislav 2011 LBK Železná Ruda Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
231Pernica Radek 2013 LBK Železná Ruda Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
236Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
73Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
3Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 let ZdarmaZaplaceno
32Dyntera Smékal Pavel 1975 Liteň Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
250Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky 20,-Zaplaceno
91Holicek Stano 1981 Lochovice Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
290Holiček Samuel 2011 Lochovice Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
291Holičková Lea 2013 Lochovice Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
292Holičková Sára 2013 Lochovice Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
29Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
83Cihlář Jan 1970 Loko Beroun Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
212Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
246Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
243Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
225Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
247Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
220Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
213Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
265Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
226Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
93Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
45Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
46Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
37Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
17Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
1Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let ZdarmaZaplaceno
4Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let ZdarmaZaplaceno
53Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
86Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
54Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
44Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
16Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
19Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
80Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 18 - 34 let 150,-Zaplaceno
55Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
275Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
288Jahelka Jáchym 2013 Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
274Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
293Roj David 2015 Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
289Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
204Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
253Tenkrát Josef 2008 Rosovice Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
30Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
6Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
52Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
81Šebestová Jitka 1980 Rozběháme Hořovicko Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
2Ježek Antonin 1949 Roztoky u křivoklatu Muži nad 70 let ZdarmaZaplaceno
90Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let 150,-Zaplaceno
12Miřejovský Tomáš 1961 SABZO Praha Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
229Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
66Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
88Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
268Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
36HRŠEL JOSEF 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
24Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
38Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
233Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
214Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
234Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
215Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
205Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
228Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
67Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci 20,-Zaplaceno
210Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
203Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
211Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
40Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
248Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
68Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
92Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
295rendl šimon 2012 spartak praha 4 Chlapci 8 - 9 let 20,-225055082
294Rojová Nikola 2011 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
278Šolcová Karolína 2013 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
58Gregořica Jakub 1990 SSC NEAPOL Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
242Šteffl Václav 2016 Stradonice Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
63Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
219Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
227Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
206Diviš Pavel 2011 STŘELA Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
217Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
287Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
251Křížová Michaela 2011 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
207Diviš Jan 2013 STŘELA Žebrák Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
252Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
237Solarová Elen 2014 Šneci v běhu Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
267Filler Martin 2014 ŠSK Újezd nad Lesy Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
70Dušková Štěpánka 1975 Štěpánka Dušková Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
94Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 150,-225052165
27Kratochvíl Pavel 1973 TJ Prazdroj Plzeň Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
18Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
14Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
48Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
23Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
15Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
285Šnoblová Adéla 2009 TT Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
282Šindelářová Barbora 2009 TT Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
281Machová Monika 2009 TT Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
286Hradecký Jan 2010 TT Příbram Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
284Šnoblová Agáta 2011 TT Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
283Šindelářová Kristýna 2011 TT Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
280Karasová Martina 2010 TT Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
279Hradecká Veronika 2012 TT Příbram Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
64Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
75Doubravová Jitka 1993 VDN PROMO Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
62Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
5Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let ZdarmaZaplaceno
69Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 100,-Zaplaceno
85Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
84Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
270Fillerová Veronika 2017 Závodní inkubátor Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
51Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
74Maryska Milos 1981 Zizkovsky tygri Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
49Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: