Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Podrobnosti
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Běh Litní 29.5.2021

Registrace do 28.5.2021 09:00.

Seznam přihlášených na Běh Litní dne 29.5.2021

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
1Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let ZdarmaZaplaceno
2Ježek Antonin 1949 Roztoky u křivoklatu Muži nad 70 let ZdarmaZaplaceno
3Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 let ZdarmaZaplaceno
4Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let ZdarmaZaplaceno
5Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let ZdarmaZaplaceno
6Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
7Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
8Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
9Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
10Svatek Lubomir 1960 Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
11Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 100,-Zaplaceno
12Miřejovský Tomáš 1961 SABZO Praha Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
13Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
14Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
15Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
16Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
17Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
18Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
19Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
20Růžičková Jana 1969 Černín Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
21Bartoň Jan 1970 Fenri Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
22Čip Roman 1970 befit pb Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
23Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
24Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
25Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
26Pelová Milena 1972 AC Tepo Kladno Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
27Kratochvíl Pavel 1973 TJ Prazdroj Plzeň Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
28Pertlová Martina 1974 Beroun Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
29Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
30Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
31Bartoňová Terezie 1975 Fenri Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
32Dyntera Smékal Pavel 1975 Liteň Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
33Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
34Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
35Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
36HRŠEL JOSEF 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
37Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
38Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
39Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
40Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
41Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
42Jung Václav 1977 Klub Biatlonu Beroun Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
43Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
44Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
45Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
46Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
47Žížalová Denisa 1979 ˇBeroun Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
48Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
49Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
50Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
51Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
52Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
53Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
54Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
55Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
56Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
57Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
58Gregořica Jakub 1990 SSC NEAPOL Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
59Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
60Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
61Mázdrová Vendula 1997 Chrást Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
62Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
63Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
64Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
65Pelová Simona 2001 AC Tepo Kladno Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
66Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
67Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci 20,-Zaplaceno
68Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
69Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 100,-Zaplaceno
70Dušková Štěpánka 1975 Štěpánka Dušková Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
71Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
73Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
74Maryska Milos 1981 Zizkovsky tygri Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
75Doubravová Jitka 1993 VDN PROMO Ženy 18 - 34 let 100,-Zaplaceno
76Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
77Seidl Vasek 1974 Beroun Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
78Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav, z.s. Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
79Slavíková Eva 1984 Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
80Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 18 - 34 let 150,-Zaplaceno
81Šebestová Jitka 1980 Rozběháme Hořovicko Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
82Šafránek Jakub 1983 KOD Řevnice Muži 18 - 39 let 150,-Zaplaceno
83Cihlář Jan 1970 Loko Beroun Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
84Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
85Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
86Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
87Mařík Michal 1975 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
88Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let 100,-Zaplaceno
89Silbernágl Martin 1992 FK Všeradice 1932 Muži 18 - 39 let 150,-Zaplaceno
90Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let 150,-Zaplaceno
91Holicek Stano 1981 Lochovice Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
92Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
93Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
94Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 150,-225052165
201Bartoň Theodor 2011 Fenri Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
202Bartoňová Elena 2009 Fenri Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
203Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
204Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
205Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
206Diviš Pavel 2011 STŘELA Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
207Diviš Jan 2013 STŘELA Žebrák Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
208Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
209Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
210Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
211Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
212Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
213Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
214Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
215Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
216Hršelová Justýna 2015 Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
217Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
218Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
219Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
220Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
221Kamzík Ondřej 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
222Kamzík Matěj 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
223Kratochvíl Pavel 2012 AK Škoda Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
224Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
225Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
226Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
227Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
228Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
229Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
230Pernica Rostislav 2011 LBK Železná Ruda Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
231Pernica Radek 2013 LBK Železná Ruda Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
232Pernicová Lucie 2007 LBK Železná Ruda Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
233Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
234Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
235Schusová Eliška 2014 ASK Černošice Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
236Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
237Solarová Elen 2014 Šneci v běhu Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
238Šiler Jan 2012 AK Škoda Plzeň Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
240Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
241Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
242Šteffl Václav 2016 Stradonice Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
243Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
244Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
245Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
246Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
247Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
248Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
249Krtek Ondřej 2007 KB Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
250Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky 20,-Zaplaceno
251Křížová Michaela 2011 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
252Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
253Tenkrát Josef 2008 Rosovice Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
254Seidl Filip 2007 Klub biatlonu Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
255Seidl Matyáš 2010 Klub biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
256Volmut Marek 2010 BIATLON Beroun Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
257Melínová Kateřina 2009 BIATLON Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
258Kollerová Anna 2009 BIATLON Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
259Šilhák David 2009 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
260Šedo Filip 2008 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
261Volmut Antonín 2008 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
262Sakačová Belča 2017 Beroun Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
263Sakač Mikuláš 2012 Beroun Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
264Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
265Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
266Šnobl Oliver 2013 Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
267Filler Martin 2014 ŠSK Újezd nad Lesy Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
268Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
269Srb Dominik 2016 Horoměřice Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
270Fillerová Veronika 2017 Závodní inkubátor Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
271Srb Eliot 2018 Horoměřice Chlapci do 3 let 20,-Zaplaceno
272Šafránková Markéta 2016 KOD Řevnice Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
273Šafránek Michal 2014 KOD Řevnice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
274Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
275Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
276Kleindienst Ondřej 2012 Holšiny Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
277Mareš Štěpán 2012 Beroun Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
278Šolcová Karolína 2013 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
279Hradecká Veronika 2012 TT Příbram Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
280Karasová Martina 2010 TT Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
281Machová Monika 2009 TT Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
282Šindelářová Barbora 2009 TT Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
283Šindelářová Kristýna 2011 TT Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
284Šnoblová Agáta 2011 TT Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
285Šnoblová Adéla 2009 TT Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
286Hradecký Jan 2010 TT Příbram Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
287Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
288Jahelka Jáchym 2013 Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
289Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
290Holiček Samuel 2011 Lochovice Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
291Holičková Lea 2013 Lochovice Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
292Holičková Sára 2013 Lochovice Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
293Roj David 2015 Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
294Rojová Nikola 2011 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
295rendl šimon 2012 spartak praha 4 Chlapci 8 - 9 let 20,-225055082

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: