Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Podrobnosti
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Energon běh 19.6.2021

Registrace do 18.6.2021 21:00.

Seznam přihlášených na Energon běh dne 19.6.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 let Zdarma
Sirotková Aneta 2011 Dívky 10 - 11 let Zdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Křížová Michaela 2011 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma
Havlíčková Eliška 2011 Ski klub Lajdáček Dívky 10 - 11 let Zdarma
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Herbst Karolina 2011 Herbstici Run Dívky 10 - 11 let Zdarma
Valuchová Julie 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let Zdarma
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma
Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 14 - 15 let Zdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kubínová Karolína 2007 Wheelabrator Dívky 14 - 15 let Zdarma
Havlová Ella 2014 TJ Sokol Jesenice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Hršelová Justýna 2015 Mníšek pod Brdy Dívky 6 - 7 let Zdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kastnerová Josefína 2015 IronDave Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kacířová Karolína 2014 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Míčková Karolína 2014 Atletika Benešov Dívky 6 - 7 let Zdarma
Ječná Barbora 2015 Žebrák Dívky 6 - 7 let Zdarma
Pavlů Anežka 2015 SK ZŠ Jeseniova Dívky 6 - 7 let Zdarma
ENŽLOVÁ VIKTORIE 2014 Hrádek Dívky 6 - 7 let Zdarma
Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Janoušková Nela 2014 SK Mníšecký Expres Dívky 6 - 7 let Zdarma
Peřinová Barbora 2012 Mníšek pod Brdy Dívky 8 - 9 let Zdarma
Kováčová Valentýna 2013 Rosovice Dívky 8 - 9 let Zdarma
Míková Lucie 2013 Dobříš Dívky 8 - 9 let Zdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma
Páclová Hana 2013 Stašov Dívky 8 - 9 let Zdarma
Frýbertová Adéla 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma
Herbst Amalie 2013 Herbstici Run Dívky 8 - 9 let Zdarma
Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let Zdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma
Blahnová Natálie 2016 Březnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Burešová Viktorie 2017 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Sajnerová Viktorie 2017 KOA Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Riegerová Terezka 2016 Nižbor Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Větrovská Natálie 2017 VDN Promo Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Puchernová Linda 2017 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Kacířová Magdaléna 2016 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Paimová Ester 2017 Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Králová Adéla 2018 Drahlín Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Havlíčková Zuzana 2019 Drhovy Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Pavlů Zorka 2019 SK ZŠ Jeseniova Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Šampalíková Darina 2019 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
ENŽLOVÁ VALERIE 2016 Hrádek Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Popovyčová Anna 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Edelmannová Thea 2018 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Blahnová Nikola 2018 Březnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Botková Kateřina 2016 Praha Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Botková Vendula 2018 Praha Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Janoušková Betynka 2018 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci Zdarma
Mígl Antonín 2005 Tri klub Příbram Dorostenci Zdarma
Kindl Marek 2004 TRIKLUB Příbram Dorostenci Zdarma
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci Zdarma
Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod "B" Dorostenky Zdarma
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenky Zdarma
Fraňková Natálie 2004 Tri Klub Příbram Dorostenky Zdarma
Kováč Dominik 2010 Rosovice Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Rychna Martin 2011 Adrien Elixír Elite tým Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Holiček Samuel 2011 Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Trojan Max 2011 Dobris Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Lederer Henrik 2008 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting+florbal Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Minaříková Karolína 2009 Falcon Rokycany Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Kamzík Matěj 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Kamzík Ondřej 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Míka Vojtěch 2015 Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Kral Tomas 2014 SK Sokol Zlatniky Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Legény Honzík 2015 Rychlé nohy z Bojova Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Stibůrek Petr 2015 Energon Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Hýl Filip 2015 Běštín Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Novák Vít 2014 Sportovní Akademie Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Filler Martin 2014 Závodní inkubátor Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Šampalík David 2014 Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Brož Dominik 2014 Auto-Poly Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Rybníček František 2015 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Lederer Kristián 2012 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Bureš Patrik 2013 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Lastres Sebastian 2013 Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Hýl Richard 2013 Běštín Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Rybníček Matěj 2012 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Štaubr Mikuláš 2017 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Peřina Antonín 2016 Mníšek pod Brdy Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Havel Michal 2016 TJ Sokol Jesenice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Lastres Kristian 2017 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Šturma Sebastian 2017 Praha Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Šturma David 2019 Praha Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Rychna Jakub 2017 Hulk Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Ježek Tadeáš 2017 ENERGON Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Ježek Honzík 2019 ENERGON Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Sajner Daniel 2019 KOA Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Eliášek Teodor 2018 Beroun Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Havlíček Filip 2016 SAD Sportovní akademie Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Pavlů Vojtěch 2017 SK ZŠ Jeseniova Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Kanka Jakub 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Pechač Kryštof 2019 Energon Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Brož Adam 2018 Auto-Poly Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Myslivec Vojtěch 2017 Kamýk nad Vltavou Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Melša Antonín 2018 TJ Sokol Pankrác Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Juniorky 200,-Zaplaceno
Větrovec Filip 2003 Junioři 200,-3303021839
Koutný Roman 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,-3315062483
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Koutný Roman 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Burda Stanislav 2003 Spartak Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let 200,-3316043457
Lastres Irena 1983 Dobříš Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let 200,-3311061269
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Jaromír Milner 1987 Muži 20 - 39 let 200,-3315069486
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Kuba Martin 1994 Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Myslivec Michal 1986 Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Větrovec Petr 1976 Muži 40 - 49 let 200,-3303029178
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Jurkiewicz Patrik 1978 Praha Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Hrbáček Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 200,-3314068395
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Šimek Filip 1979 Nelahozeves Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let 200,-3316066738
rendl josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 200,-3316061360
Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Maryska Milos 1981 Zizkovsky tygri Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Hons Pavel 1980 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Pechač Roman 1975 ENERGON Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
ŽOFKA Jan 1980 Dobříš Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Ježek Jan 1967 ENERGON Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let 200,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let 200,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Pospiš Andrea 1996 Brno Ženy 20 - 34 let 200,-3322054973
Ježková Jana 1988 ENERGON Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Hendrychová Sandra 1992 Beroun Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Ventrubová Gabriela 1978 Brno Ženy 35 - 44 let 200,-3322056054
Ledererová Kristýna 1978 Kotenčice Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Hršelová Lenka 1977 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let 200,-3324051647
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Kaiserová Jiřina 1976 MP HOŘOVICE Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 200,-3314067305
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Kindlová Markéta 1970 KindlTeam/Beroun Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let 200,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: