Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti
31.3. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na S čelovkou Dražovkou 10.2.2024

Registrace do 10.2.2024 12:00. , lze na místě

Seznam přihlášených na S čelovkou Dražovkou dne 10.2.2024

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
29Hronza Stěpán 2006 Junioři 120,- Zaplaceno
72Voříšek Jaroslav 1994 Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
52Rogos Jan 1999 Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
57Stibor Jan 1989 Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
66Turčiačík Jakub 1985 Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
37Kolesnikov Martin 1977 Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
28Hronza Jan 1978 Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
86Toušek Petr 1980 Muži 40 - 49 let 120,- 3209023420
13Číp Roman 1970 Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
32Kadaňková Michaela 1985 Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
98Třísková Katarína 1971 Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
159Smetana Štěpán 2012 Chlapci 12 - 13 let 50,- 3209029316
163Ceplechová Veronika 2011 Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
162Jurčová Viktorie 2012 Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
Mašková Barbora 2013 Dívky 10 - 11 let 50,- 3209023902
Kolesniková Anna 2013 Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Hronza Mikuláš 2016 Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Černý Adam 2017 Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Mašek Štěpán 2017 Chlapci 6 - 7 let 50,- 3209023659
7Šimsa Josef 1996 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
156SLUNEČKOVÁ Magdalena 2011 AC Falcon Rokycany Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
97SLUNEČKOVÁ Magdalena 2011 AC Falcon Rokycany Dívky 12 - 13 let Hlavní závod120,- Zaplaceno
Šimsa njml. Josef 2021 AC Falcon Rokycany Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
61Štěpničková Barbora Daniela 2008 AC Falcon Rokycany Dorostenky 50,- Zaplaceno
Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- 3216014372
Šmídová Zora 2014 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let 50,- 3204010367
Moravcová Tereza 2016 AO Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Šmíd Jaroslav 2017 AO Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Moravec Stanislav 2018 AO Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
76Zimák Tomáš 1986 ASK Dipoli Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
16Batulková Ivana 1983 ASK Dipoli Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
27Hokrová Andrea 1979 ASK Dipoli Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
26Hofbauer Miroslav 1976 ASK Dipoli, Dobřichovice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
93Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let 120,- 3203027832
1Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
81Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
94Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 120,- 3218016902
71Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
77Nekolný Karel 1976 Co chceš Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
Chvojka Bartoloměj 2018 Cvrčci Hořovice Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
53Rosenbaum Václav 1982 Černín Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
54Rosenbaumová Zuzana 1985 Černín Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
49Plavec Hynek 1978 D. Dusniky Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
36Kolářová Tereza 1995 Dlouhá Lhota Ženy 20 - 34 let 120,- Zaplaceno
31Charvát Jan 1998 Doubravan 2009 Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
58Šebek Roman 1992 Doubravan 2009 Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
70Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan 2009 Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
25Hasmanová Lenka 1981 Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
47Palková Miroslava 1978 Doubravan Újezd Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
12Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
74Wiener Otakar 1956 Důchodce z Lužin Muži 60 - 69 let 120,- Zaplaceno
84Šturmová Barbora 1985 Forrest Gump team Ženy 35 - 44 let 120,- 3210024263
64Treglerova Alice 1971 Funny Avocado Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
78Bužek Václav 1975 Havírna Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
2Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
50Pondělíček Michal 1995 Hořovice Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
15Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
20Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let 120,- Zaplaceno
Kadlec David 2018 Hořovice Domeček Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
95Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 60 - 69 let 120,- 3218010518
6Pergler Lukáš 1992 Komárov Ženy 20 - 34 let 120,- Zaplaceno
45Lisý Pavel 1994 Králův Dvůr Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
14Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
39Kopecký Radek 1976 Křemen / Radětice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
10Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
160Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 14 - 15 let 50,- 3208020164
153Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Šebková Violka 2016 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let 50,- 3210028719
Šebková Elen 2013 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let 50,- 3210021008
46Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dorostenky 50,- Zaplaceno
33Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
22Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
38Koňaříková Zdeňka 1976 Osek Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
83Vobr Jan 1996 Ouběnice Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
82Švagrová Kristýna 2000 Ouběnice Ženy 20 - 34 let 120,- Zaplaceno
92Šubrt Matěj 2007 Pavlíkov Dorostenci 50,- 3207022380
48Pánková Tereza 2008 Pavlíkov Dorostenky 50,- Zaplaceno
Slunečková Tereza 2013 PK VŠ Slavia Plzeň Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
87Trávníčková Jitka 1978 Plzeň Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
73Vrabec Jiří 1961 Plzeň Fírové Muži 60 - 69 let 120,- Zaplaceno
96Čečil Milan Antonín 1965 Plzeňští běžci Muži 50 - 59 let 120,- 3214127046
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
8Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
55Samešová Jana 1984 Praha Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
85Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 50 - 59 let 120,- 3210025238
Lhoták Zdeněk 2019 Praskolesy Chlapci nejmladší do 5 let 50,- Zaplaceno
Lhotáková Karolína 2017 Praskolesy Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
42Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci 50,- Zaplaceno
40Krutílek Jaroslav 1970 Příbram Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
88Budoš Karel 1972 Příbram Muži 50 - 59 let 120,- 3209023710
21Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
23Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci 8 - 9 let 50,- 3209025046
Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky 6 - 7 let 50,- 3209020845
75Batulka Martin 1975 PunkTrail Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
65Turcanu Ion 1980 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
51Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
60Šroubek Jakub 1984 Rozběháme Beroun Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
Šroubek Matěj 2015 Rozběháme Beroun Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
100Horák Jakub 1990 Rozběháme Plzeň Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
91Srb Jindřich 1985 Roztoky Muži 20 - 39 let 120,- 3208025408
Burián Tomáš 2015 Rpety Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
56Skopalík Jaromír 1963 Running Ďáblice Muži 60 - 69 let 120,- Zaplaceno
59Šiman Eduard 1965 SABZO Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
41Kubičková Eliška Anna 1966 SC Marathon Plzeň Ženy 55 - 64 let 120,- Zaplaceno
34Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let 120,- Zaplaceno
Jandová Kamila 2018 SK Hradčany Dívky 6 - 7 let 50,- 3208021863
44Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let 120,- Zaplaceno
30Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
Dědina Ondřej 2017 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
155Skalička Michael 2012 SK Sporting Pribram Chlapci 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
161Hlinomazová Ema 2009 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let 50,- 3208029601
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let 50,- Zaplaceno
90Budoš Adam 2008 SK Sporting Příbram Dorostenci 50,- 3208026432
5Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
4Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
17Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
Johánek Vojtěch 2014 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Müller Filip 2013 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 10 - 11 let 50,- 3209029243
Müller Robin 2013 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 10 - 11 let 50,- 3209023978
Diallo Cyril Gando 2016 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 let 50,- 3209027983
Kryštůfková Simona 2016 Sportovní akademie Dobříš Dívky 8 - 9 let 50,- 3210025907
Kryštůfková Julie 2019 Sportovní akademie Dobříš Dívky nejmladší do 5 let 50,- 3210020645
Sýkora Jakub 2018 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 6 - 7 let 50,- 3209020795
79Prouzová Lenka 1981 Stašov Ženy 35 - 44 let 120,- Zaplaceno
62Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák Juniorky 120,- Zaplaceno
80Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let 120,- Zaplaceno
151Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
152Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
154Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
Turčiačíková Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Prouzová Barbora 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- Zaplaceno
Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,- 3210020143
Turčiačíková Nela 2015 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
67Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let 120,- Zaplaceno
63Těšínská Klárka 2008 Tenisový Klub Škoda Plzeň Dorostenky Hlavní závod120,- Zaplaceno
35Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
158Šturmová Tereza 2012 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín Dívky 12 - 13 let 50,- 3209029025
Šturm Petr 2015 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín Chlapci 8 - 9 let 50,- 3209023810
43Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
157Ceplechová Nela 2011 TK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 50,- Zaplaceno
18Butzke Petr 1959 Tréninková skupina Březnice Muži 60 - 69 let 120,- Zaplaceno
68Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun - URT Muži 50 - 59 let 120,- Zaplaceno
69Uxová Anetka 2000 Triatlon Beroun - URT Ženy 20 - 34 let 120,- Zaplaceno
89Schejbal Matyáš 2008 Újezdec Dorostenci 50,- Zaplaceno
99Jandová Daniela 1987 UTVS ČVUT Ženy 35 - 44 let 120,- 3210027240
24Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let 120,- Zaplaceno
9Nademlejnský Petr 1978 Zdice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
19Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
11Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let 120,- Zaplaceno
3Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 120,- Zaplaceno
Škrlantová Klárka 2016 Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,- Zaplaceno
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci 6 - 7 let 50,- Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Domeček Hořovice
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: