Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
13.11. Svatojánská 20 Podrobnosti
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Startovní časy v rámci časovky dospělých 23.5.2021

Registrace do 22.5.2021 18:00.

Seznam přihlášených na Brdská 25 dne 23.5.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie TrasaStartovnéVAR/ZaplacenoČas startu
Forejt Marcel 1975 Brdonoš Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 04:30:00
Čekan Václav - se psem 1969 TJ Sokol Maxičky Muži 50 - 59 let 25km200,-92105973208:50:00
Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 08:51:00
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 08:51:00
Skaličková Vladimíra - se psem Ardžím 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 08:51:00
Hendrych Jírová Pavla - se psem 1980 Matka na útěku Ženy 35 - 44 let 25km200,-Zaplaceno 08:52:00
Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! Ženy 35 - 44 let 25km400,-Zaplaceno 08:53:00
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 08:56:00
Gladišová Michaela 1990 Svět běhu Ženy 20 - 34 let 12km200,-81905896408:57:00
Štefaničová Hana 1976 Cardiolab Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 08:58:00
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 08:59:00
KAISEROVÁ JIŘINA 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 08:59:30
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:00:00
Svítil Vašek 1959 SKP Olymp Praha Muži 60 - 69 let 25km200,-Zaplaceno 09:00:30
Čip Roman 1970 befit pb Muži 50 - 59 let 25km400,-Zaplaceno 09:01:00
Večerek Mejzr Dušan 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:01:00
Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram Ženy 20 - 34 let 12km400,-Zaplaceno 09:02:00
Otáhal Jakub 1977 T.J. Sokol Šestajovice Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:02:30
Folbrecht Lukas 1978 Kamyk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 09:03:00
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:03:30
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 09:04:00
Kubínova Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 25km400,-Zaplaceno 09:04:00
Jůzek Pavel 1974 Mníšek Pod Brdy Muži 40 - 49 let 25km400,-90105106209:04:30
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 09:05:00
Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 20 - 34 let 12km200,-Zaplaceno 09:06:00
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:06:30
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 09:07:00
Fraňková Natálie 2004 TRI KLUB PŘÍBRAM Dorostenky 12km200,-Zaplaceno 09:07:00
Plechatý Tomáš 1975 Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:08:00
Holiček Stano 1981 Lochovice Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:09:00
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:09:30
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 09:10:00
Bartosek Martin 1996 Plzen Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:10:30
Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:11:00
Karasová Anna 2006 Triklub PB Dívky 14 - 15 let 12km200,-Zaplaceno 09:12:00
Bureš Michal 1987 Dobříš Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 09:12:30
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 60 - 69 let 25km200,-Zaplaceno 09:13:00
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 09:14:00
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:15:00
Otčenášek Vít 1987 Trailrun Muži 20 - 39 let 25km200,-91704236809:16:00
Bonk Roman 1993 Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:17:00
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 12km400,-81705021409:18:00
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 12km200,-Zaplaceno 09:18:00
Šváb Jan 1988 Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:19:00
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let 12km200,-Zaplaceno 09:20:00
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 09:20:00
Piwowarczyk Wojciech 1988 DziabongTEAM Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:22:00
Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:23:00
Nový Míra 1979 Plzeň Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:24:00
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 12km400,-Zaplaceno 09:25:00
Brejcha Michal 1977 Letňany Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:26:00
Jarolím Martin 1978 Dolní Břežany Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:26:00
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 09:27:00
Voříšek Jaroslav 1956 Blovice Muži 60 - 69 let 25km200,-Zaplaceno 09:27:30
Tejkal Šimon 1988 CSG Tri Team Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:28:00
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 09:29:00
Bernášek Antonín 1979 Příbram Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:29:30
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:30:00
Trojanová Lenka 1973 Příbram Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 09:30:15
Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:30:30
Böszörményi Gábor 1976 Praha Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:31:00
Kadlec Jan 1980 Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:31:15
Blažková Alena 1989 Blovice Ženy 20 - 34 let Kočárek200,-Zaplaceno 09:31:30
Halounek Jan 1970 Dobřichovice Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 09:32:00
Melichar Josef 1972 NHO Jumar Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:32:00
Mitterwald Martin 1972 Lety Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:32:00
Pilský Tomáš 1980 SK Záhořany Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:32:00
POKORNY JAN 1966 TRIMARNI / Kladno Muži 50 - 59 let 25km400,-Zaplaceno 09:33:00
Turková Lucie 1974 Podbrdovka Ženy 45 - 54 let 12km400,-Zaplaceno 09:34:00
Paulus Miroslav 2002 Podbrdovka Junioři 12km400,-Zaplaceno 09:35:00
Čornej Jan 1977 Praha 9 Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:36:00
Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let 12km200,-Zaplaceno 09:38:00
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 25km400,-Zaplaceno 09:40:00
Lučanská Lucia 1980 Řevničtí čtenáři Ženy 35 - 44 let Kočárek200,-Zaplaceno 09:41:00
Šafránek Jakub 1983 Řevničtí čtenáři Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 09:41:00
Škrlant Martin 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:42:00
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 09:42:30
Hrdlička Dušan 1973 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:43:00
Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 09:43:00
Landauer Ervín 1993 Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:44:00
Landauerová Radka 1992 RTS Ženy 20 - 34 let 12km200,-Zaplaceno 09:44:00
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let 25km200,-Zaplaceno 09:45:00
Vaněk Libor 1980 VKliduVPohode Muži 40 - 49 let Kočárek200,-Zaplaceno 09:46:00
Černohorský Tomáš 1997 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-92205628009:46:30
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:47:00
Koudelka Filip 1991 Koustyle Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:48:00
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 09:49:00
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:50:00
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:50:30
Dlouhá Dana 1976 RAC Cerhovice Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Kára Milan 1972 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Palková Miroslava 1978 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Vaněk Aleš 1976 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Vaněk Tomáš 2005 RAC Cerhovice Dorostenci 12km200,-Zaplaceno 09:51:00
Hajšmanová Natalia 1979 Rsaci Příbram Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 09:52:00
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let 12km200,-82205578009:52:15
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let 12km200,-82205054809:52:15
Karban Jan 1995 Salomon/Suunto Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:52:30
Hejrová Gabriela 1982 Amazons gym Ženy 35 - 44 let 25km400,-Zaplaceno 09:53:00
Jindřich Josef 1973 Zlej sen Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:53:30
Morav Pavel 1972 Zlej sen Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:53:30
Sova Matěj 1988 Pankration gym Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:54:00
Maleninsky Jan 1989 Tábor Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 09:54:30
Dvořák Pavel 1977 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 09:55:00
Haníková Adéla 1991 Nymburské bomby Ženy 20 - 34 let 12km200,-Zaplaceno 09:55:15
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:55:30
Hřídel Radek 1974 Příbram Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 09:56:00
Weinfurter Aleš 1988 TJ SOKOL HVOŽĎANY Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:56:30
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let 12km400,-Zaplaceno 09:57:00
Pěčková Zdeňka 1976 Ready2win Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 09:57:30
Knotková Monika 1985 Sofa predator Ženy 35 - 44 let 25km200,-Zaplaceno 09:58:00
Šteiner Jiří 1986 Sofa predator Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:58:00
Polák Marek 1987 Čáslav Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 09:58:30
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 09:59:00
Zárybnický Jiří 1976 Březnice Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 09:59:30
ČERMÁKOVÁ Eva 1970 VYZOBANÉ SLUNEČNICE Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 10:00:00
Mázdrová Vendula 1997 Chrást Ženy 20 - 34 let 12km200,-Zaplaceno 10:00:15
Nová Ivana 1964 1. Budislavický turistický oddíl Ženy 55 - 64 let 12km200,-Zaplaceno 10:00:30
Nový Vladislav 1961 1. Budislavický turistický oddíl Muži 60 - 69 let 25km200,-Zaplaceno 10:00:30
Palek Vojta 1977 Chodouň Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:01:00
Pávková Marta 1972 Příbram Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 10:01:30
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 10:02:00
Kadlecová Klára 1981 Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:02:15
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 10:02:30
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let 12km200,-Zaplaceno 10:03:00
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let 12km200,-Zaplaceno 10:03:00
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 10:03:30
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 12km200,-Zaplaceno 10:04:00
Dvořák Daniel 1991 Hodis sro Muži 20 - 39 let 25km400,-Zaplaceno 10:04:30
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 10:05:00
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:05:30
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 45 - 54 let 12km400,-Zaplaceno 10:06:00
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Dorostenky 12km300,-Zaplaceno 10:06:00
Vesecký Jiří 1973 Pankration gym Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 10:06:00
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:06:30
Uxová Anett 2000 URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let 12km200,-Zaplaceno 10:06:30
Sýkora Pavel 1980 Chomutov Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:07:00
Sýkorová Jitka 1979 Chomutov Ženy 35 - 44 let 12km400,-Zaplaceno 10:07:00
Čechura Jaroslav 1955 Muži 60 - 69 let 12km200,-Zaplaceno 10:07:30
Fic Martin 1974 TT Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:08:00
Ficová Radka 1973 TT Příbram Ženy 45 - 54 let 25km200,-Zaplaceno 10:08:00
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky 12km200,-Zaplaceno 10:08:00
Průša Vít 1988 Vyběhej se Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:08:15
Hudeček Ondřej 2003 TT Příbram Junioři 12km200,-Zaplaceno 10:08:30
Šnábl Petr 1984 #děkankagroup Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:09:00
Zdílna Jiří 1975 OCR Runners Beroun Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:09:15
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:09:30
Dočkálek Libor 1973 Nordic Team Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:10:00
Kutmon Tomáš 1974 Praha Modřany Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:10:15
Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:10:30
Barášek Aleš 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:11:00
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:11:15
Vojtěšek Roman 1978 Písek Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:11:30
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:12:00
Lhotáková Marcela 1988 Rozběháme Hořovicko Ženy 20 - 34 let 25km200,-Zaplaceno 10:12:15
Lachout Martin 1970 Sedlčany Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:12:30
Kořán Jiří 1977 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:13:00
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:13:30
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:13:30
Haník Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:14:00
Lukšanová Monika 1977 Háje Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:14:30
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:15:00
Pokora Jindřich 1988 Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:15:30
Hlaváček Rostislav 1975 Drasov Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:16:00
Novák Lukáš 1992 Salming team Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:16:15
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Juniorky 12km200,-Zaplaceno 10:16:30
Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:17:00
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:17:30
Ungr Antonín 1953 Muži 60 - 69 let 12km200,-Zaplaceno 10:18:00
Cibulka Radim 1989 Ironstars Beroun Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:18:30
Kroupa Tomáš 1980 Plzeň Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:19:00
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci 12km200,-Zaplaceno 10:19:30
Valek Marian 1975 Kerteam Muži 40 - 49 let 12km400,-Zaplaceno 10:20:00
Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:20:15
Myslivec Michal 1986 Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:20:30
Ureš Vojtěch 1995 BK Příbram Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:21:00
Melichar Martin 2000 TJ Sedlice Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:21:30
Vrabec Jiří 1961 Muži 60 - 69 let 12km200,-Zaplaceno 10:22:00
Hvižď Leoš 1990 Březničtí atleti Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:22:30
Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let 12km400,-Zaplaceno 10:23:00
Rýdl Martin 1983 Plzeň Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:23:30
Rýdlová Tereza 1985 Plzeň Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:23:30
Hájek Jindřich 1965 Dobrá Voda Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 10:24:00
Bubník Milan 1979 Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:24:30
Kule Aleš 1984 BKČS Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:25:00
Skala Roman 1973 CK Bicisport Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:25:30
Leinveberová Katarína 1979 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:26:00
Krejbich Petr 1982 Sportovni klub Policie Beroun Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:26:30
Tomčo Dušan 1976 Iron Stars Beroun Muži 40 - 49 let 25km200,-91905847010:26:30
Šindler Zdeněk 1977 Policejní klub Příbram Muži 40 - 49 let Nordic400,-Zaplaceno 10:27:00
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci 12km200,-Zaplaceno 10:27:30
Turský Tomáš 1983 Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:28:00
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let 12km200,-Zaplaceno 10:28:30
Procházka David 1971 Praha 2 Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 10:29:00
Procházková Lenka 1976 Praha 2 Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 10:29:00
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenky 12km200,-Zaplaceno 10:29:30
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:30:00
Rejsková Ivona 1985 SUNNYMONT Ženy 35 - 44 let 25km200,-Zaplaceno 10:30:15
Hájek Tomáš 1991 Čtvrteční klub Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:30:30
Nový Jiří 1984 Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:31:00
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:31:30
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:32:00
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:32:30
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:33:00
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:33:30
Josl Lubomir 1962 Spartak Žandov Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:34:00
Kahoun Filip 1968 VaguskiClassic Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 10:34:30
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:35:00
Rysová Barbora 1983 Dorys CZ s.r.o. Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:35:30
Pazourek Jan 1973 Galvína klub Bechyně Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 10:36:00
Zahálková Jindra 1961 Chlumčany Ženy 55 - 64 let 12km200,-Zaplaceno 10:36:30
Otčenášek Vít 1987 Trailrun Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:37:00
Sajdl Martin 1981 Žižkovský Tygří z Příbrami Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:37:30
Jurkiewicz Patrik 1978 Muži 40 - 49 let 12km400,-Zaplaceno 10:38:00
Bartoš Hynek 1973 Kalgan Pb Muži 40 - 49 let Nordic200,-610305462910:38:30
Nosek Jan 2004 Spartak Hořovice Dorostenci 12km200,-Zaplaceno 10:39:00
Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:40:00
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let 25km400,-Zaplaceno 10:40:30
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 10:41:00
Novotný Ladislav 1982 Dorys CZ s.r.o. Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:42:00
Krátká Jarka 1982 Dobříš Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:42:30
Nerglova Kveta 1986 Višňová Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:42:30
Zemanová Zdeňka 1983 Rozběháme Plzeň Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:43:00
Gladiš David 1974 SvetBehu.cz Muži 40 - 49 let 25km200,-92105460310:43:30
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let 25km400,-Zaplaceno 10:44:00
Fait Jaroslav 1979 Rozběháme Plzeň Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:44:30
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 12km200,-Zaplaceno 10:45:00
Mígl Antonín 2005 Triklub Příbram Dorostenci 12km200,-Zaplaceno 10:45:00
Olšan Martin 1987 Muži 20 - 39 let 12km200,-Zaplaceno 10:45:30
Lešek Vratislav 1970 šneci v běhu Poběžovice Muži 50 - 59 let 25km400,-Zaplaceno 10:46:00
Chmelíková Martina 1983 Horšovský Týn Ženy 35 - 44 let 25km400,-Zaplaceno 10:46:30
Timurová Pavlína 1984 Rozběháme Domažlice Ženy 35 - 44 let 25km200,-Zaplaceno 10:47:00
Pospíšilová Kateřina 1995 Podhostýnský lenochod Ženy 20 - 34 let 12km200,-80405007310:47:30
Kolářová Lenka 1984 Rozběháme Domažlice Ženy 35 - 44 let 25km400,-Zaplaceno 10:48:00
Šturmová Jana 1981 Velosport Domažlice Ženy 35 - 44 let 25km200,-Zaplaceno 10:48:00
Zeman Tomáš 1982 Älmhult/Lazec Muži 20 - 39 let 25km200,-91005465310:48:30
Dudášová Monika 1966 Obořiště Ženy 55 - 64 let 12km200,-Zaplaceno 10:49:00
Fencl Radek 1965 Obořiště Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 10:49:00
Teplý Ondřej 1978 Café racers Muži 40 - 49 let 25km200,-91705963710:49:30
Kujal Václav 1974 Příbram Muži 40 - 49 let 12km400,-Zaplaceno 10:50:00
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:50:30
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:51:00
Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 25km200,-Zaplaceno 10:52:00
Friedlová Natálie 2003 Atletika Písek Juniorky 12km400,-Zaplaceno 10:53:00
Počtová Klára 2004 Atletika Písek Dorostenky 12km400,-Zaplaceno 10:53:00
Pazdera Lukáš 1986 UNIQUE TRI TEAM Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:54:00
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:55:00
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let 12km200,-Zaplaceno 10:56:00
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 10:57:00
Herbst Luboš 1979 Praha 11 Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 10:58:00
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 10:59:00
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 10:59:30
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 12km200,-Zaplaceno 11:00:00
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 12km200,-Zaplaceno 11:00:00
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 11:00:30
Ján Jan 1993 Body Solution Clinic Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 11:01:00
Grusz Filip 1984 Podej mi pivo Muži 20 - 39 let 25km200,-Zaplaceno 11:01:30
Linková Hana 1972 SK Merlot Ženy 45 - 54 let 12km200,-Zaplaceno 11:02:00
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let 12km200,-Zaplaceno 11:02:00
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 11:02:30
Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 11:03:00
Nový Lukáš 1976 TT Tálín Muži 40 - 49 let 12km400,-Zaplaceno 11:04:00
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let 12km200,-82105695111:04:00
Punčochářová DIta 1977 Joskatel Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 11:04:30
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 12km200,-Zaplaceno 11:05:00
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 11:06:00
Huml Otakar 1975 Příbram Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 11:07:00
Nekolný Karel 1976 Příbram Muži 40 - 49 let 12km200,-Zaplaceno 11:07:00
Šimek Pavel 1971 Muži 50 - 59 let 12km200,-82205209811:08:00
Šimková Tereza 2006 SK Jeseniova Dívky 14 - 15 let 12km200,-82205982011:08:00
Štefanič Michal 1968 Cardiolab Muži 50 - 59 let 12km200,-82205147911:09:00
Štefanič Adam 2006 Cardiolab Chlapci 14 - 15 let 12km200,-82205038511:09:00
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 12km200,-82205609711:10:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let 25km200,-Zaplaceno 11:15:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: