Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky



4timing


Gahler foto
Pejšův mlýn Čerstvé saláty Mayas
Pivovar Podlesí
CNC obrábění Pavlišen
Turek reality
Author Sedláček


Přihlášení na Příbramský půlmaraton 19.9.2021

Seznam přihlášených štafet na Příbramský půlmaraton 19.9.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžci z Brd 1600,-Zaplaceno
Petr Butzke, Ludmila Butzková, Lenka Nováková, Lukáš Novák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžci z Chraštic ZdarmaZaplaceno
František Černý, Ondřej Kohoutek, Marek Hůla, Zbyněk Pechar
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžkaři Příbram1600,-Zaplaceno
Lukáš Rozmajzl, Martin Rozmajzl, Jan Hostička, Jan Havel
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bistro Slunná 1600,-Zaplaceno
Šárka Jeníčková, Lucie Melicharová, Jana Paštěková, Anežka Muselová Strettiová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bodíci Bodíci800,-Zaplaceno
Miroslav Bodnár, Miroslav Bodnár, Tomáš Bodnár, Martin Bodnár
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bosyho team Příbram1600,-Zaplaceno
Rostislav Jandera, Jan Bosák, Václav Vylita, Ladislav Erdelyi
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Brdonoš team Brdonoš teamZdarma
Matěj Forejt, Nela Červenková, Eliška Osvaldová, Mikuláš Břeň
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
DIAMO muži Příbram1600,-Zaplaceno
Jan Voříšek, Šimon Mrázek, Jan Špaček, Martin Čermák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
DIAMO ženy Příbram1600,-Zaplaceno
Markéta Mošnová, Barbora Volfová, Tereza Macejková, Lucie Ročková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Grundza represent Zdarma
Filip Martinkovič, Matěj Jarušek, Ondřej Bačík, Petr Švarc
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
GymLaufRun Gymnázium LegionářůZdarmaZaplaceno
Pavla Karasová, Lenka Pavelková, Alice Matulová, Petr Vocílka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Holky z ARO + mladé laňky Příbram1600,-1318098175
Hana Linková, Martina Slámová, Lucie Slámová, Martina Jeníková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
K2 HIKING 1600,-Zaplaceno
Otakar Procházka, Lucie Tvarohová, Marie Dandová, Šárka Procházková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
KOBRA 11 Trhové Dušníky1600,-Zaplaceno
Jana Havelková, Veronika Škopcová, Lucie Záhoříková, Michal Biskup
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
kondoři Bohutín800,-Zaplaceno
Tomáš Váňa, Lukáš Váňa, Štěpán Legner, Miloslav Váňa
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Krakeni Příbram1600,-Zaplaceno
Vojta Huml, Ondřej Stehlík, Luboš Pecka, Petr Hráček
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Křešíňáci Křešín1600,-Zaplaceno
Tomáš Lapáček, Viktorie Šlajchrtová, Terezka Lapáčková, Štěpán Kovács
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Křešíňáci - rada starších Křešín1600,-Zaplaceno
Ilona Červenková, Pavla Sládková, Igor Šlajchrt, Radek Lapáček
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Macháčci Občov800,-1318091564
Zbyněk Mach, Simona Machová, Karolína Machová, Alena Vohanková(Machová)
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Matky v běhu Dobříš a Příbram2400,-Zaplaceno
Šárka Jánská, Petra Kasprišinová, Lenka Kratochvilová, Tanya Harea
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
My čtyři 1600,-Zaplaceno
Kateřina Hrkalová, Nikola Kindlová, Lenka Uzlová, Martin Kofroň
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Osobák jak náklaďák 2000,-Zaplaceno
Tereza Štorková, Eva Fiřtová, Pavlišen Alexandr, Jaroslav Seifrt
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Páťáci ZŠ 28.říjnaZdarma
Matěj Černý, Jan Vojtek, Daniel Roušar, Leoš Hvižď
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
PbTisk TEAM Příbram1600,-1319090693
Tomáš Plojhar, Jaroslav Škudrna, Luděk Lorenc, Tomáš Zatloukal
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Plantážníci na útěku Sporting PříbramZdarmaZaplaceno
Adéla Šnoblová, Anna Parezová, Patrik Kutlák, Monika Machová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Plavci z gymplu PK PříbramZdarmaZaplaceno
Karolína Karasová, Barbora Šindelářová, Vojtěch Berka, Jiří Berka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Pokrokový běh 1600,-Zaplaceno
Thomas Urbaniak, Lucia Urbaniak, Alexandra Čábelková, Lucie Barášková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Poslední pomoc 1600,-Zaplaceno
Barbora Švarcová, Denisa Sedláčková, Lenka Trojanová, Olga Smíšková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSáci 1600,-Zaplaceno
Pavlína Dražanová, Miluška Mackeová, David Tršo, Bára Velková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rychlá rota 2 2000,-Zaplaceno
Zdeněk Kocanda, Blanka Černá, Blanka Kocandová, Jan Kocanda
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
SUPER ČTYŘKA Příbram1600,-Zaplaceno
Martina Čížková, Kristýna Karasová, Viktorka Urbanová, Tereza Stoupová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Školní ZdarmaZaplaceno
Jan Hradecký, Kateřina Hradecká, Josef Halaburda, Jan Hradecký
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Šneci na útěku Oxygen Příbram1600,-Zaplaceno
Kateřina Buriánová, Adam Budoš, Dana Siplová, Ankhbaatar Sodbaatar
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Šnek & the gang Příbram800,-Zaplaceno
Štěpán Duník, Jan Duník, Romana Duníková, Adéla Duníková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Tenisti 1600,-1318096037
Aleš Barášek, Veronika Hlaváčová, Vít Švarc, Oldřich Kofroň
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
To dáme Sv.Jan2400,-Zaplaceno
Žaneta, Jana, Majda, Petra
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Vaškovy Běhny Spartak Praha 42200,-Zaplaceno
Martin Olšanský, Jan Skalička, Petr Pavlišen, Moira Stewartová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Wheelabrator Dožeňcosedá Wheelabrator800,-1318092971
Ivana Kubínová, Jaroslav Krutílek, Ondřej Žďánský, Kája Kubínová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Z(a)běhlí úředníci Příbram2400,-Zaplaceno
Luděk Fára, Klára Vondrušková, Barbora Vacková, Daniela Plecitá
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Za mě100 Příbram2200,-Zaplaceno
Bohumila Mudrová, Martin Buršík, Milena Plecitá, Tomáš Novák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ZAOS Praha 2200,-Zaplaceno
Barbora Cymbalistová, Klára Voříšková, Jan Kukačka, Šárka Kukačková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Zlato v hrdle :-) Příbram1600,-Zaplaceno
Pavel Šnobl, Martin Červenka, Michaela Červenková, Simona Pečená

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: