Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Energon běh 4.7.2020

Seznam přihlášených štafet na Energon běh 4.7.2020

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Cross team Atletika Benešov400,-Zaplaceno
Lenka Křížová, Matěj Kříz, Dušan Kříž, Lenka Křížová
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ENERGON 1 ENERGON400,-Zaplaceno
Jan Kacíř, Michal Jarůšek, David Hnizdil, Martin Fiala
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ENERGON 2 ENERGON400,-Zaplaceno
Barbora Vystydová, Jana Kacířová, Václava Enžlová, Štěpánka Hrvolová
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Jednorožci 400,-3303079238
Denisa Havlíčková, Barbora Pechmannová, Jana Žádníková, Andrea Žádníková
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Kaspar, Melsichar, Baltazar Tj Sokol Dobris400,-Zaplaceno
Václav Melša, Tereza Melšová, Iva Kašparová, Vít Kašpar
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Mladí a krásní 400,-3303070857
Jitka Krejčí, Antonín Krejčí, Jitka Moudrá, Ondřej Moudrý
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Pakmaj TKS Carola Dobříš400,-Zaplaceno
Jindřich Vrba, Klára Uriková, Tereza Uriková, Jan Fürst
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Peopleové Příbram400,-Zaplaceno
Kateřina Houžvičková, Jindřiška Houžvičková, Matěj Houžvička, Miloš Houžvička
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Příbramské ledvinky Příbram400,-Zaplaceno
Žaneta Hrubá, Zuzana Novická, Marie Hodermarská, Kateřina Pokorná
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
SENCO boyz Příbram400,-3301077130
Myslivec Michal, Kott Jakub, Kolařík Tomáš, Šećerović Dino
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
SENCO ladies Příbram400,-3330065764
Barbora Batelková, Nikola Bartoňová, Silva Handlová, Hana Lukášová
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Sportovní akademie Dobříš Sportovní akademie Dobříš400,-Zaplaceno
Natálie Bakosová, Michal Ciboch, Zdeněk Částka, Vojtěch Paul
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
SSC Neapol Příbram400,-Zaplaceno
Michal Dražan, Alena Lebedova, Michal Gregořica, Jakub Gregořica
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
VDN PROMO VDN PROMO400,-Zaplaceno
Jitka Doubravová, Petr Větrovský, Olga Lounová, an Krégl

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: