Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2015

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1243   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Adamec Milan 1977 CZ - MKS Ostrava 1 50 km /03:53:38 4:40 12.84 Účasti
Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle 1 18 km /01:23:54 4:40 12.87 Účasti
Andrej Jože 1952 DMP Celje 1 50 km /05:29:08 6:35 9.11 Účasti
Anna kubičková Eliška 1966 CZ - SC MARATHON Plzeň 1 50 km /06:00:39 7:13 8.32 Účasti
Arnošt Kamil 1973 OK Dobříš 1 8 km /00:22:23 2:48 21.44 Účasti
Arnot Michal 1976 Run Porg Praha 1 18 km /01:26:47 4:49 12.44 Účasti
Arnotová Kateřina 1973 Run Porg Praha 1 18 km /01:02:54 3:30 17.17 Účasti
Bábíček Matěj 1974 Příbram 2 20 km /01:29:24 4:28 13.42 Účasti
Bajerová Michaela 1973 Plzeň 1 18 km /00:54:05 3:00 19.97 Účasti
Baláž Štefan 1976 CZ 1 50 km /05:56:06 7:07 8.42 Účasti
Balážová Stanislava 1991 Daira 1 42 km /04:33:54 6:31 9.2 Účasti
Bambas Josef 1971 CZ - FOKOLARE 1 50 km /04:14:44 5:06 11.78 Účasti
Bambas Petr 1981 --- 1 25 km /02:02:10 4:53 12.28 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 10 136 km /10:02:14 4:26 13.55 Účasti
Barášková Lucie 1980 Příbram 2 21 km /02:02:40 5:50 10.27 Účasti
Barchankova Martina 1969 Raffiruners 1 21 km /01:53:52 5:25 11.07 Účasti
Bartoňová Jana 1982 5 55 km /03:14:08 3:32 17 Účasti
Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 2 19 km /01:27:13 4:35 13.07 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 2 16 km /01:32:51 5:48 10.34 Účasti
Bartošová Lenka 1982 Plzeň 1 10 km /00:49:23 4:56 12.15 Účasti
Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 15 169 km /11:01:09 3:55 15.34 Účasti
Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 2 75 km /06:56:30 5:33 10.8 Účasti
Bažant Mirek 1983 Táborníci Perun 1 42 km /03:18:54 4:44 12.67 Účasti
Bečička Luboš 1961 1 8 km /00:47:56 5:60 10.01 Účasti
Bednářová Dagmar 1976 jižní město 1 10 km /00:22:29 2:15 26.69 Účasti
Bechyně Jan 1984 AC Kuří oka 1 10 km /00:47:58 4:48 12.51 Účasti
Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 9 100 km /07:36:41 4:34 13.14 Účasti
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 6 57 km /04:25:49 4:40 12.87 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 2 16 km /01:17:36 4:51 12.37 Účasti
Bém Robert 1977 RBC Praha 1 18 km /01:09:09 3:51 15.62 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1243   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: