Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2018

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1529   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 24 272 km / 18:30:31 4:05 14.7 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 24 259 km / 17:57:31 4:10 14.42 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 22 257 km / 17:54:43 4:11 14.35 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 22 256 km / 20:09:24 4:43 12.7 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 23 251 km / 20:43:12 4:57 12.11 Účasti
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 22 229 km / 18:53:36 4:57 12.12 Účasti
Širanec Peter 1981 Koněprusy 18 223 km / 16:20:34 4:24 13.65 Účasti
Povalová Eva 1984 20 223 km / 17:47:58 4:47 12.53 Účasti
Kroupova Petra 1984 18 215 km / 18:31:35 5:10 11.61 Účasti
Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 20 214 km / 19:49:06 5:33 10.8 Účasti
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 17 212 km / 20:50:31 5:54 10.17 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 20 204 km / 14:14:25 4:11 14.33 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 19 202 km / 17:46:41 5:17 11.36 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 15 202 km / 18:04:34 5:22 11.17 Účasti
Bauer Martin 1977 Chlustina 20 200 km / 17:49:33 5:21 11.22 Účasti
Medová Ivana 1977 Zbečno 19 192 km / 14:37:19 4:34 13.13 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 19 191 km / 13:48:56 4:20 13.82 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 20 189 km / 16:19:58 5:11 11.57 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 17 187 km / 13:37:00 4:22 13.73 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 18 187 km / 13:07:50 4:13 14.24 Účasti
Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 18 185 km / 16:20:55 5:18 11.32 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 18 184 km / 15:50:27 5:10 11.62 Účasti
Gregorová Daniela 1974 Komárov 18 181 km / 14:57:45 4:58 12.1 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 14 180 km / 11:43:12 3:54 15.36 Účasti
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 16 180 km / 11:01:59 3:41 16.31 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 17 176 km / 13:17:50 4:32 13.24 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 19 176 km / 14:24:58 4:55 12.21 Účasti
Sirůčková Jana 1980 Příbram 19 171 km / 15:59:28 5:37 10.69 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 15 169 km / 14:07:30 5:01 11.96 Účasti
Sojka Karel 1977 Zbečno 18 167 km / 14:40:41 5:16 11.38 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1529   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: