Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 31-60 z celkem 1440   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Bartošová Milada 1953 Příbram 18 152 km / 15:53:14 6:16 9.57 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 17 148 km / 13:00:34 5:16 11.38 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 17 146 km / 09:31:24 3:55 15.33 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 17 144 km / 11:42:27 4:53 12.3 Účasti
Erdinger Josef 1981 Komárov 16 140 km / 11:00:48 4:43 12.71 Účasti
Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 12 137 km / 13:17:31 5:49 10.31 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 12 136 km / 14:10:34 6:15 9.59 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 12 132 km / 09:50:12 4:28 13.42 Účasti
Fencl Radek 1965 SK Vlaška 16 130 km / 10:28:02 4:50 12.42 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 16 130 km / 10:49:57 4:60 12 Účasti
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 13 129 km / 09:32:00 4:26 13.53 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 8 128 km / 09:38:00 4:31 13.29 Účasti
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 14 128 km / 08:30:58 3:60 15.03 Účasti
Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 11 126 km / 07:51:05 3:44 16.05 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 15 126 km / 10:47:30 5:08 11.68 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 14 125 km / 11:42:04 5:37 10.68 Účasti
Nováková Lenka 1975 13 124 km / 12:24:10 6:00 10 Účasti
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 15 123 km / 10:09:14 4:57 12.11 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 15 122 km / 11:14:30 5:32 10.85 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 13 122 km / 09:31:52 4:41 12.8 Účasti
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 11 118 km / 08:27:38 4:18 13.95 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 5 117 km / 13:11:05 6:46 8.87 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 13 117 km / 08:49:21 4:31 13.26 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 13 117 km / 08:10:31 4:12 14.31 Účasti
Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 13 114 km / 10:35:00 5:34 10.77 Účasti
Hřídel Radek 1974 Příbram 7 112 km / 10:46:15 5:46 10.4 Účasti
Dítě Martin 1968 Štěchovice 13 110 km / 10:43:07 5:51 10.26 Účasti
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 12 107 km / 11:27:12 6:25 9.34 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 12 106 km / 09:37:16 5:27 11.02 Účasti
Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 10 106 km / 09:15:52 5:15 11.44 Účasti

Záznamů: 31-60 z celkem 1440   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: