Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (42)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 31-60 z celkem 1524   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Svoboda Jan 1943 Příbram 19 159 km /13:18:18 5:01 11.95 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 18 197 km /13:16:45 4:03 14.84 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 5 117 km /13:11:05 6:46 8.87 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 20 178 km /13:00:06 4:23 13.69 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 12 191 km /12:54:33 4:03 14.8 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 17 151 km /12:47:57 5:05 11.8 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 21 167 km /12:47:50 4:36 13.05 Účasti
Leitner Josef 1969 Příbram 13 100 km /12:44:46 7:39 7.85 Účasti
Povalová Eva 1984 21 177 km /12:27:42 4:13 14.2 Účasti
Nováková Lenka 1975 13 124 km /12:24:10 6:00 10 Účasti
Hřídel Radek 1974 Příbram 8 130 km /12:21:49 5:42 10.51 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 16 140 km /12:11:59 5:14 11.48 Účasti
Fencl Radek 1965 SK Vlaška 17 148 km /11:53:01 4:49 12.45 Účasti
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 17 138 km /11:44:05 5:06 11.76 Účasti
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 12 97 km /11:27:12 7:05 8.47 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 19 161 km /11:13:34 4:11 14.34 Účasti
Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 14 121 km /11:12:42 5:34 10.79 Účasti
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 12 109 km /11:04:56 6:06 9.84 Účasti
Erdinger Josef 1981 Komárov 16 130 km /11:00:48 5:05 11.8 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 16 130 km /10:49:57 4:60 12 Účasti
Dítě Martin 1968 Štěchovice 13 110 km /10:43:07 5:51 10.26 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 13 113 km /10:14:42 5:26 11.03 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 14 129 km /10:03:10 4:41 12.83 Účasti
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 14 136 km /10:00:43 4:25 13.58 Účasti
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 16 143 km /09:53:44 4:09 14.45 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 12 132 km /09:50:12 4:28 13.42 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 15 132 km /09:40:47 4:24 13.64 Účasti
Čanda Jan 1985 SK Tochovice 13 106 km /09:38:28 5:27 10.99 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 8 128 km /09:38:00 4:31 13.29 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 14 124 km /09:18:48 4:30 13.31 Účasti

Záznamů: 31-60 z celkem 1524   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: