Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (47)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 31-60 z celkem 1056   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 13 119 km / 07:28:11 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 10 101 km / 07:23:23 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 10 81 km / 07:22:01 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 9 106 km / 07:18:39 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 11 86 km / 07:08:50 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 11 87 km / 06:57:24 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 10 85 km / 06:54:25 Účasti
Povalová Eva 1984 12 99 km / 06:50:28 Účasti
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 11 85 km / 06:42:28 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 10 88 km / 06:41:57 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 11 97 km / 06:36:43 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 9 84 km / 06:33:33 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 11 91 km / 06:31:37 Účasti
Provazník Jan 1979 Bohutín 6 78 km / 06:29:02 Účasti
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 7 83 km / 06:06:02 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 9 72 km / 06:01:16 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 9 74 km / 05:59:54 Účasti
Erdinger Josef 1981 Komárov 10 80 km / 05:58:31 Účasti
Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 4 68 km / 05:49:10 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 11 90 km / 05:39:16 Účasti
Raboch Ivan 1966 Žebrák 7 74 km / 05:26:59 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 3 54 km / 05:26:52 Účasti
Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen 3 56 km / 05:25:28 Účasti
Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 4 65 km / 05:21:25 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 7 59 km / 05:15:20 Účasti
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 8 77 km / 05:11:43 Účasti
Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 6 80 km / 05:05:07 Účasti
Ungr Antonín 1952 Kozojedy 5 55 km / 05:01:26 Účasti
Dítě Martin 1968 Štěchovice 7 50 km / 04:59:24 Účasti
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 6 62 km / 04:51:09 Účasti

Záznamů: 31-60 z celkem 1056   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: