Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (77)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (26)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1440   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 19 259 km / 18:18:42 4:15 14.14 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 22 258 km / 19:25:00 4:31 13.29 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 20 255 km / 22:00:28 5:11 11.59 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 24 247 km / 19:13:28 4:40 12.85 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 23 238 km / 17:32:01 4:25 13.57 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 22 215 km / 13:54:22 3:53 15.46 Účasti
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 18 210 km / 17:00:17 4:52 12.35 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 18 205 km / 15:26:01 4:31 13.28 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 16 195 km / 16:08:32 4:58 12.08 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 21 194 km / 16:34:25 5:08 11.71 Účasti
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 15 193 km / 16:23:01 5:06 11.78 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 20 187 km / 13:23:04 4:18 13.97 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 20 183 km / 14:44:23 4:50 12.42 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 20 183 km / 14:53:48 4:53 12.28 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 17 181 km / 13:41:36 4:32 13.22 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 18 177 km / 15:27:52 5:15 11.45 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 21 176 km / 12:47:50 4:22 13.75 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 16 172 km / 11:40:11 4:04 14.74 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 18 170 km / 13:26:59 4:45 12.64 Účasti
Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 16 167 km / 17:57:42 6:27 9.3 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 19 166 km / 14:18:58 5:10 11.6 Účasti
Šnobl Jiří 1959 Příbram 12 166 km / 13:45:42 4:58 12.06 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 10 166 km / 11:18:37 4:05 14.68 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 18 163 km / 11:16:58 4:09 14.45 Účasti
Povalová Eva 1984 19 162 km / 11:06:09 4:07 14.59 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 17 156 km / 13:25:24 5:10 11.62 Účasti
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 9 156 km / 16:15:52 6:15 9.59 Účasti
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 17 155 km / 13:27:40 5:13 11.51 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 10 154 km / 13:02:42 5:05 11.81 Účasti
Novák Michal 1958 Dobříš 17 153 km / 15:03:14 5:54 10.16 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1440   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: