Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1524   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 22 270 km /24:02:33 5:21 11.23 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 24 283 km /21:05:37 4:28 13.42 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 26 262 km /21:03:30 4:49 12.44 Účasti
Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 18 182 km /20:34:09 6:47 8.85 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 25 253 km /18:56:51 4:30 13.35 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 20 257 km /18:47:15 4:23 13.68 Účasti
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 17 218 km /18:17:16 5:02 11.92 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 23 210 km /18:13:17 5:12 11.52 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 18 220 km /18:04:45 4:56 12.17 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 20 167 km /17:59:15 6:28 9.28 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 20 202 km /17:32:14 5:13 11.52 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 20 230 km /17:08:16 4:28 13.42 Účasti
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 18 210 km /17:00:17 4:52 12.35 Účasti
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 10 163 km /16:53:32 6:13 9.65 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 22 208 km /16:41:08 4:49 12.47 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 22 198 km /16:26:25 4:59 12.04 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 21 181 km /16:03:18 5:19 11.27 Účasti
Šnobl Jiří 1959 Příbram 14 191 km /15:50:04 4:58 12.06 Účasti
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 19 170 km /15:42:50 5:33 10.82 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 24 230 km /15:35:01 4:04 14.76 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 19 163 km /15:27:49 5:42 10.54 Účasti
Novák Michal 1958 Dobříš 17 143 km /15:03:14 6:19 9.5 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 12 179 km /15:02:25 5:02 11.9 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 19 181 km /14:55:12 4:57 12.13 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 13 143 km /14:54:09 6:15 9.6 Účasti
Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 13 155 km /14:19:18 5:33 10.82 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 19 177 km /14:01:25 4:45 12.62 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 21 194 km /13:51:21 4:17 14 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 17 172 km /13:41:36 4:47 12.56 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 16 140 km /13:37:39 5:50 10.27 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1524   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: