Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (24)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1404   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Turek Jiří 1962 Chaloupky 23 240 km / 18:40:55 4:40 12.85 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 22 230 km / 17:14:47 4:30 13.34 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 21 208 km / 13:23:50 3:52 15.53 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 21 250 km / 18:55:39 4:33 13.21 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 20 187 km / 16:13:55 5:12 11.52 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 20 169 km / 12:14:46 4:21 13.8 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 19 175 km / 14:09:55 4:51 12.35 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 19 179 km / 12:52:34 4:19 13.9 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 19 175 km / 14:34:51 4:60 12 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 19 259 km / 18:18:42 4:15 14.14 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 19 247 km / 21:23:34 5:12 11.55 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 18 158 km / 13:58:18 5:18 11.31 Účasti
Povalová Eva 1984 18 155 km / 10:49:11 4:11 14.33 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 17 198 km / 14:55:30 4:31 13.27 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 17 145 km / 15:28:31 6:24 9.37 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 17 155 km / 10:46:20 4:10 14.39 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 17 170 km / 14:50:41 5:14 11.45 Účasti
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 17 202 km / 16:43:00 4:58 12.08 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 17 181 km / 13:41:36 4:32 13.22 Účasti
Novák Michal 1958 Dobříš 17 153 km / 15:03:14 5:54 10.16 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 17 162 km / 13:09:38 4:52 12.31 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 16 195 km / 16:08:32 4:58 12.08 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 16 136 km / 11:21:42 5:01 11.97 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 16 141 km / 12:18:42 5:14 11.45 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 16 148 km / 13:06:48 5:19 11.29 Účasti
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 16 148 km / 12:48:30 5:12 11.55 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 16 130 km / 10:49:57 4:60 12 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 16 138 km / 09:01:19 3:55 15.3 Účasti
Erdinger Josef 1981 Komárov 16 140 km / 11:00:48 4:43 12.71 Účasti
Fencl Radek 1965 SK Vlaška 15 122 km / 09:53:39 4:52 12.33 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1404   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: