Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2020

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 642   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Stibalová Petra 1976 Broumy 8 79 km /07:18:12 5:33 10.82 Účasti
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 8 79 km /07:15:27 5:31 10.89 Účasti
Širanec Peter 1981 Koněprusy 8 79 km /05:16:22 4:00 14.98 Účasti
Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 8 79 km /07:22:59 5:36 10.7 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 7 74 km /06:14:32 5:04 11.85 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 7 73 km /06:07:14 5:02 11.93 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 7 71 km /05:35:36 4:44 12.69 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 7 71 km /06:40:59 5:39 10.62 Účasti
Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 7 70 km /06:20:58 5:27 11.02 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 7 70 km /05:20:56 4:35 13.09 Účasti
Zaremba Jan 1981 7 70 km /06:00:32 5:09 11.65 Účasti
Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 7 70 km /06:49:30 5:51 10.26 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 8 66 km /06:59:08 6:21 9.45 Účasti
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 8 66 km /04:10:06 3:47 15.83 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 8 66 km /04:28:41 4:04 14.74 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 8 66 km /05:32:41 5:02 11.9 Účasti
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 8 66 km /05:01:14 4:34 13.15 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 8 66 km /04:55:47 4:29 13.39 Účasti
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 8 66 km /05:15:18 4:47 12.56 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 8 66 km /06:07:35 5:34 10.77 Účasti
Matějková Petra 1993 Komárov 6 65 km /05:57:26 5:30 10.91 Účasti
Hostička Jan 1979 Příbram 6 64 km /04:21:08 4:05 14.71 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 6 61 km /05:30:54 5:25 11.06 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 6 61 km /05:02:36 4:58 12.1 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 6 61 km /05:06:04 5:01 11.96 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 7 60 km /05:32:27 5:32 10.83 Účasti
Koňaříková Zdeňka 1976 7 60 km /05:01:47 5:02 11.93 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 7 60 km /05:54:46 5:55 10.15 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 7 60 km /04:10:26 4:10 14.38 Účasti
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 7 60 km /04:06:10 4:06 14.62 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 642   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: