Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Podrobnosti Přihlášení (206)
15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Nejlepší výkony závodu 1. český marathon Praha – Dobříš





Ženy, Muži,

Ročník závodu Ženy Čas ve věku
1. 2019 Michaela Gerychová 03:20:01 37
2. 2019 Magdaléna Horká 03:23:36 35
3. 2017 Radka Ficová 03:46:33 44
4. 2016 Radka Ficová 03:47:02 43
5. 2019 Ivona Rejsková 03:53:41 34
6. 2015 Radka Ficová 03:54:52 42
7. 2019 Radka Faltusová 03:59:13 47
8. 2017 Adéla Jemelíková 04:00:14 29
9. 2016 Petra Stočesová 04:03:50 41
10. 2019 Eva Pončová 04:11:46 45
11. 2019 Iveta Bodnarová 04:12:00 43
12. 2019 Zdeňka Havelková 04:12:20 41
13. 2019 Kateřina Lukášová 04:14:21 42
14. 2017 Lucie Hrušková 04:21:11 44
15. 2016 Mirka Pavlů 04:26:03 41
16. 2017 Vladimíra Kramářová 04:26:28 31
17. 2019 Markéta Páralová 04:27:05 49
18. 2016 Lucie Hrušková 04:27:36 43
19. 2019 Marianna Galusová 04:28:11 32
20. 2019 Karolína Ulčová 04:29:42 21
21. 2016 Pavla Vildmonová 04:30:17 42
22. 2015 Mirka Pavlů 04:30:35 40
23. 2017 Zora Urbanová 04:30:53 43
24. 2019 Ivana Kubínová 04:33:11 39
25. 2017 Hana Breburdová 04:33:14 56
26. 2015 Stanislava Balážová 04:33:54 24
27. 2016 Magdaléna Loumová 04:35:42 56
28. 2016 Vladimíra Kramářová 04:35:45 30
29. 2019 Petra Cabalová 04:36:46 36
30. 2016 Karolína Procházková 04:38:29 52
31. 2019 Ilona Kaucká 04:43:51 42
32. 2017 Magdaléna Loumová 04:47:55 57
33. 2019 Viktoria Gofman 04:48:55 28
34. 2015 Lucie Hrušková 04:49:10 42
35. 2017 Kateřina Petáková 04:51:03 35
36. 2017 Petra Cuříková 04:52:31 34
37. 2019 Petra Proňková 04:53:40 26
38. 2019 Tereza Hubená 04:55:59 42
39. 2017 Jana Lenemayer 04:58:23 34
40. 2019 Iva Koudelková 04:58:43 35
41. 2019 Zdeňka Chlubnová 04:59:44 57
42. 2016 Jitka Wohlrabová 05:03:39 47
43. 2016 Jana Lenemayer 05:04:18 33
44. 2019 Eva Brejchová 05:05:48 40
45. 2019 Eva Závadská 05:07:47 44
46. 2019 Hana Breburdová 05:13:13 58
47. 2019 Jana Tarabová 05:14:07 44
48. 2016 Jaroslava Marounková 05:15:25 60
49. 2019 Jana Švejdová 05:18:48 38
50. 2017 Hanka Hankovatá 05:19:07 38
51. 2015 Pavla Slancová 05:21:33 55
52. 2019 Zuzana Polanska 05:21:53 41
53. 2019 Simona Soukupová 05:26:31 45
54. 2015 Kateřina Nerudová 05:34:15 32
55. 2017 Jana Slezáková 05:43:36 31
56. 2019 Varaďová kamila Smetana 05:45:46 35
57. 2017 Lucie Strnadová 06:19:30 31
58. 2019 Denisa Minaříková 06:45:08 39
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: