Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
6.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
13.4. Jarní běh pro zdraví i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 162   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Ježek Petr 0000 IMX Praha444 (0) 3
2. Kudelňák Miroslav 0000 ZBRDI422 (0) 3
3. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň390 (0) 2
4. Horká Jana 0000 Sokol Počaply371 (0) 2
5. Eliáš Radek 0000 370 (0) 3
6. Sklenářová Lucie 0000 Beroun365 (0) 2
7. Pergnerová Eva 0000 AC Falcon Rokycany349 (0) 2
8. Křížová Alena 0000 Hředle332 (0) 2
9. Krejčová Veronika 0000 Střela Žebrák320 (0) 2
10. Novák Petr 0000 Sauna Hořovice276 (0) 2
11. Zbuzek Miroslav 0000 CK Záluží263 (0) 2
12. Kumst František 0000 Sauna Hořovice221 (0) 2
13. Červinka Michal 0000 Svatá214 (0) 2
14. Kubíček Miloslav 0000 Praha 5202 (0) 2
15. Dokuhlová Ludmila 0000 Sokol Stachy200 (0) 1
16. Berky Jiří 0000 SDH Termesivy200 (0) 1
17. Kopecký Pavel 0000 200 (0) 1
18. Šimsa Josef 0000 200 (0) 1
19. Dubská Tereza 0000 LOKO - Divné holky195 (0) 1
20. Maušová Karla 0000 VSK Praha195 (0) 1
21. Cihlář Zdislav 0000 LOKO Beroun195 (0) 1
22. Čížek František 0000 Turbo Chotěboř195 (0) 1
23. Nový Lukáš 0000 TJ Sokol Unhošť195 (0) 1
24. Pech Roman 0000 Šutri195 (0) 1
25. Holub Václav 0000 VELOSPORT Valenta SCOTT195 (0) 1
26. Šturmová Barbora 0000 Plzeň190 (0) 1
27. Adam Petr 0000 Smola chůze Praha190 (0) 1
28. Zodererová Václava 0000 SOKOL Žižkov190 (0) 1
29. Čivrný Jiří 0000 ELEVEN RUN TEAM190 (0) 1
30. Doležalová Hana 0000 Sokol Kralův Dvůr185 (0) 1
31. Prouzová Jana 0000 Stašov185 (0) 1
32. Kocour Aleš 0000 za sebe185 (0) 1
33. Cibulková Zdena 0000 Hořovice180 (0) 1
34. Magulová Naďa 0000 Nučice180 (0) 1
35. Svobodová Martina 0000 Příbram180 (0) 1
36. Fraňková Helena 0000 Horní Bříza176 (0) 1
37. Cipl František 0000 Bon Bon176 (0) 1
38. Sobotková Eva 0000 Beroun176 (0) 1
39. Heroudková Jiřina 0000 Beroun172 (0) 1
40. Marek Martin 0000 Beroun170 (0) 2
41. Fiřtová Dana 0000 Křesťanské centrum Příbram168 (0) 1
42. Nováková Jitka 0000 SK Pýcha Ryby168 (0) 1
43. Škudrnová Lenka 0000 Příbram168 (0) 1
44. Moulis Petr 0000 Hořovice168 (0) 1
45. Pokorný Matyáš 0000 Spartak Vlašim168 (0) 1
46. Matějovská Zdeňka 0000 ZA DLOUHÝCH164 (0) 1
47. Omáčková Lenka 0000 Beroun164 (0) 1
48. Hrdlička Dušan 0000 Praskolesy164 (0) 1
49. Kroftová Lucie 0000 AC Falcon Rokycany160 (0) 1
50. Laubová Petra 0000 LOKO Beroun160 (0) 1
51. Schrom Pavel 0000 VSK Brno160 (0) 1
52. Říhová Vladislava 0000 ZSK Zlámalec156 (0) 1
53. Vopeláková Pavla 0000 Hořovice156 (0) 1
54. Fišer Pavel 0000 TJ Stodůlky156 (0) 1
55. Vaněk Jaroslav 0000 156 (0) 1
56. Fryšová Dagmar 0000 Hořovice152 (0) 1
57. Vlachová Lenka 0000 Slavoj Osek152 (0) 1
58. Flegl Vlastimil 0000 Vrchlabí152 (0) 1
59. Urx Radek 0000 Třebotov152 (0) 1
60. Cibulka Radim 0000 Iron star Beroun152 (0) 1
61. Sedláček Miroslav 0000 Hořovice152 (0) 1
62. Ševčík Luděk 0000 Turbo Chotěboř148 (0) 1
63. Jíra Jaroslav 0000 AC Česká Lípa148 (0) 1
64. Plaček Tomáš 0000 MK Ventil Láz - Smrčí144 (0) 1
65. Vlasák Jiří 0000 Plzeň144 (0) 1
66. Kadečka Petr 0000 KADA144 (0) 1
67. Mudra Jiří 0000 Slavoj Osek144 (0) 1
68. Šplíchal Ladislav 0000 Hořovice140 (0) 1
69. Škudrna Jaroslav 0000 140 (0) 1
70. Valenta Michal 0000 SOS Hořovice140 (0) 1
71. Zeman Zbyšek 0000 Slavia VŠ Plzeň140 (0) 1
72. Hnízdil Stanislav 0000 CK Záluží137 (0) 1
73. Homolka Pavel 0000 Újezd134 (0) 1
74. Sajner Šárka 0000 Praha134 (0) 1
75. Kuptík Petr 0000 Knížkovice134 (0) 1
76. Erfurth Andreas 0000 SRUB TEAM Hořovice131 (0) 1
77. Šlosar Roman 0000 Sokol Žebrák131 (0) 1
78. Mazour Tomáš 0000 Kaspo Příbram128 (0) 1
79. Beck Zdeněk 0000 Jevany128 (0) 1
80. Cibulková Jana 0000 Praha 2128 (0) 1
81. Komínek Aleš 0000 Slavoj Osek128 (0) 1
82. Wagner Roman 0000 LOKO Beroun128 (0) 1
83. Karásek Jakub 0000 125 (0) 1
84. Kotek Silvestr 0000 AC Nýřany125 (0) 1
85. Sládek Tomáš 0000 GVH Hořovice125 (0) 1
86. Chmel Zdeněk 0000 BK České spořitelny125 (0) 1
87. Kraus Marek 0000 Podluhy122 (0) 1
88. Pokorný Miroslav 0000 Benešov122 (0) 1
89. Pýcha Michal 0000 SK Pýcha Ryby122 (0) 1
90. Žaloudek Petr 0000 Sokol Kbely122 (0) 1
91. Hrdina Jakub 0000 Sklárna Ajeto Lindava122 (0) 1
92. Čechura Ondřej 0000 LPM Plzeň119 (0) 1
93. Matějka František 0000 119 (0) 1
94. Kolář František 0000 Kopec Praha118 (0) 2
95. Werner Lukáš 0000 Zelená Výška116 (0) 1
96. Crk Martin 0000 Bazén Hořovice116 (0) 1
97. Bittner Miroslav 0000 Vinohradské šlapky116 (0) 1
98. Laube Zbyněk 0000 LOKO Beroun113 (0) 1
99. Červený Viktor 0000 Tetín113 (0) 2
100. Mareček Martin 0000 Beroun110 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 162   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: