Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (125)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-50 z celkem 50   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice1920 (0) 15
2. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň1137 (0) 6
3. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany995 (0) 5
4. Ungr Antonín 1952 Kozojedy760 (0) 4
5. Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha656 (0) 4
6. Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice539 (0) 3
7. Šorna Josef 1953 mix ventil529 (0) 3
8. Sedlák Boris 1949 AVC Praha 82500 (0) 3
9. Lípa Václav 1952 Černošice400 (0) 2
10. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha390 (0) 2
11. Návrátil Josef 1949 SK Strančice390 (0) 2
12. Rock Jan 1954 Sokol Unhošť385 (0) 2
13. Kuncl Franta 1950 Příbram380 (0) 2
14. Folber Vladimír 1951 PSK Olymp380 (0) 2
15. Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno370 (0) 2
16. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice346 (0) 2
17. Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy344 (0) 2
18. Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město316 (0) 2
19. Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha200 (0) 1
20. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany200 (0) 1
21. Batz Jurgen 1952 CNC-Fraeser200 (0) 1
22. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov195 (0) 1
23. Dort Jiří 1952 195 (0) 1
24. Černý Vladimír 1952 PSK Olymp Praha195 (0) 1
25. Gregoriades Zdeněk 1954 Cz - Meteor Kačerov195 (0) 1
26. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha190 (0) 1
27. Doucha František 1952 AVC Praha190 (0) 1
28. Simonic Odon 1952 DMP Celje190 (0) 1
29. Sládek Ladislav 1949 Sokol Písek190 (0) 1
30. Smetana Karel 1951 VHS Benešov u Prahy190 (0) 1
31. Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno185 (0) 1
32. Andrej Jože 1952 DMP Celje185 (0) 1
33. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři180 (0) 1
34. Konop Jiří 1949 Mílaři Domažlice180 (0) 1
35. Stočes Hejvy 1954 Hejvy´s intimmate Team180 (0) 1
36. Březina Aleš 1951 veteráni Chouzavá176 (0) 1
37. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky176 (0) 1
38. Osladil Miroslav 1952 CZ - AK Olomouc176 (0) 1
39. Čečkon Jaroslav 1945 nic176 (0) 1
40. Plecháček Andrej 1954 TEAM AB Řež176 (0) 1
41. Sedlák Boris 1949 AVC Praha176 (0) 1
42. Mráz Miloslav 1949 Blatná172 (0) 1
43. Wenzel Erich 1945 DJK Schwabisch Gmund172 (0) 1
44. Scheinherr Jiří 1951 Blatná172 (0) 1
45. Otakar Kučera 1945 Přeštice172 (0) 1
46. Nový Břetislav 1947 SABZO Praha172 (0) 1
47. Drame Lepold 1949 DMP Celje168 (0) 1
48. Žaberl Ivan 1953 DMP Celje164 (0) 1
49. Dahmen Gerhard 1953 Berufsschullehrer160 (0) 1
50. Bednář Miloš 1952 Vegetarian Club160 (0) 1

Záznamů: 1-50 z celkem 50   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: