Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-75 z celkem 75   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Kraus Josef 0000 Plzeň357 (0) 2
2. Kraus Martin 0000 Plzeň336 (0) 2
3. Trnková Jaroslava 0000 Beroun200 (0) 1
4. Švecová Karolína 0000 Společenstvo185 (0) 1
5. Vysloužilová Kateřina 0000 Total Vital180 (0) 1
6. Cibulková Zdena 0000 Hořovice180 (0) 1
7. Jílková Klára 0000 Zdice180 (0) 1
8. Endrštová Barbora 0000 Hořovice180 (0) 1
9. Navrátil Josef 0000 SK Stránčice176 (0) 1
10. Vlčková Ladislava 0000 Biatlon Beroun176 (0) 1
11. Kolář Václav 0000 AVC Praha172 (0) 1
12. Babková Lenka 0000 168 (0) 1
13. Táborská Alžběta 0000 Beroun168 (0) 1
14. Kyselý Vlastimil 0000 Kyslíci168 (0) 1
15. Komárek René 0000 KICBOX Žebrák164 (0) 1
16. Přibyl Oldřich 0000 Kopec160 (0) 1
17. Eliášová Petra 0000 Top Running156 (0) 1
18. Krubová Natálie 0000 Branovský statek156 (0) 1
19. Ekl Jiří 0000 AC Falcon Rokycany152 (0) 1
20. Zahradník Štěpán 0000 Trisk České Budějovice152 (0) 1
21. Konopáčová Kateřina 0000 Himal152 (0) 1
22. Puschek Pavel 0000 Top Running144 (0) 1
23. Vykysalá Hana 0000 Loko Beroun140 (0) 1
24. Štamberová Michaela 0000 Stará Huť137 (0) 1
25. Bonková Gizela 0000 Internet Team Příbram137 (0) 1
26. Řehůřková Silvia 0000 Fitnesky Jince134 (0) 1
27. Hanák Michal 0000 RAC Cerhovice131 (0) 1
28. Černohorský Karel 0000 Praha131 (0) 1
29. Slezák Ondřej 0000 Loko Beroun131 (0) 1
30. Trnka Tomáš 0000 Beroun128 (0) 1
31. Pop David 0000 Forest Gump Team128 (0) 1
32. Kloučková Kateřina 0000 Kladno128 (0) 1
33. Červenka Karel 0000 Společenstvo128 (0) 1
34. Hurtová Gabriela 0000 Hluboš125 (0) 1
35. Merhaut Josef 0000 SRTG Beroun125 (0) 1
36. Hrochová Lenka 0000 Fitnesky Jince122 (0) 1
37. Brožek David 0000 Společenstvo122 (0) 1
38. Werner Lukáš 0000 Zelená Výška119 (0) 1
39. Vokůrka Tomáš 0000 Frantačerný TEAM116 (0) 1
40. Šplíchal Ladislav 0000 Hořovice113 (0) 1
41. Prouza Milan 0000 SC Radotín110 (0) 1
42. Prošek Tomáš 0000 Beroun106 (0) 1
43. Nádhera Petr 0000 Hradec Králové104 (0) 1
44. Lunter Martin 0000 Starý Plzenec100 (0) 1
45. Janouš Radek 0000 Hořovice98 (0) 1
46. Vlach Miroslav 0000 CK Záluží96 (0) 1
47. Zadražil Michal 0000 Hořovice96 (0) 1
48. Weis Michal 0000 Hořovice92 (0) 1
49. Gabriel Václav 0000 Run the world92 (0) 1
50. Škrland Radek 0000 Plískov90 (0) 1
51. Polívka Roman 0000 Hořovice86 (0) 1
52. Novák Radmil 0000 AC Nýřany86 (0) 1
53. Krofta Roman 0000 Doubravan Újezd84 (0) 1
54. Marek Martin 0000 Beroun84 (0) 1
55. Müller Jiří 0000 Hostomice82 (0) 1
56. Janeba Jaroslav 0000 Za radost82 (0) 1
57. Erfurth Andreas 0000 SRUB TEAM Hořovice80 (0) 1
58. Cirkva Lukáš 0000 80 (0) 1
59. Šlosar Lukáš 0000 Za radost80 (0) 1
60. Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice78 (0) 1
61. Konopáč Petr 0000 Himal78 (0) 1
62. Davídek Michal 0000 TTK Slávia VŠ Plzeň76 (0) 1
63. Svoboda Jiří 0000 Total Vital74 (0) 1
64. Spousta Tadeáš 0000 Jince72 (0) 1
65. Vachurka Radek 0000 Top Running70 (0) 1
66. Náhlík Jan 0000 Total Vital60 (0) 1
67. Titka Kristián 0000 Dlouhoprsťák58 (0) 1
68. Dvořák Vladimír 0000 Spartak Žebrák56 (0) 1
69. Pech Jakub 0000 Hořovice54 (0) 1
70. Pech David 0000 Hořovice52 (0) 1
71. Novotný Břetislav 0000 Fit Gym Osov46 (0) 1
72. Koval Miroslav 0000 Hořovice40 (0) 1
73. Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM39 (0) 1
74. Peterka Ladislav 0000 Bood Camp36 (0) 1
75. Kroužek Jan 0000 Total Vital35 (0) 1

Záznamů: 1-75 z celkem 75   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: