Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (52)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 175   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Šrajn Adam 2010 FK Příbram1030 (50) Lepší vzájemné souboje 10
2. Dolejš Albert 2009 Vodní Stavby Praha1030 (50) 10
3. Urban Kryštof 2009 Střela Žebrák1025 (40) 9
4. Svoboda Josef 2009 TK Zdice1005 (80) 13
5. Kutlák Patrik 2009 Sporting Příbram995 (10) 6
6. Kafka Lukáš 2009 Zdice985 (50) 10
7. Synek Vojtěch 2009 Loko Beroun952 (0) 5
8. Pokorný Tomáš 2010 Drahlovice905 (50) 10
9. Huml Filip 2010 Střela Žebrák865 (20) 7
10. Konopáč Matěj 2010 Loko Beroun828 (0) 5
11. Svoboda Filip 2011 TK Zdice735 (10) 6
12. Michálek Antonín 2009 Žižkovští tygři729 (0) 4
13. Ondřejka Čeněk 2012 MŠ Nučice528 (0) 4
14. Palek Jan 2009 Doubravan Újezd476 (0) 3
15. Kříž Adam 2009 ---472 (0) 3
16. Gargoš Josef 2010 Bohutín 154435 (0) 3
17. Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram430 (0) 3
18. Duník Jan 2011 ---410 (0) 4
19. Beneš Jan 2011 Školka Školní406 (0) 3
20. Kafka Michal 2011 Zdice404 (0) 3
21. Beran Pavel 2009 400 (0) 2
22. Jandal Petr 2009 Farma Homolka395 (0) 2
23. Juřica David 2009 ZŠ Rožmitál395 (0) 2
24. Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183357 (0) 2
25. Pokorný Vítek 2009 ZŠ 28. října Příbram357 (0) 2
26. Šmíd Vítězslav 2009 Srub Team356 (0) 2
27. Honzárek Ludvík 2010 351 (0) 3
28. Duchoslav Mattias 2009 Sporting Příbram344 (0) 2
29. Šenigl Šimon 2009 Liteň340 (0) 2
30. Edelmann Max 2012 Team Internet Pb340 (0) 4
31. Kaprhál Antonín 2009 Rpety332 (0) 2
32. Chalupa Gabriel 2010 Střela Žebrák320 (0) 2
33. Urban Martin 2010 SK URBAN Měňany296 (0) 2
34. Pihávek Ondřej 2010 ---274 (0) 2
35. Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram268 (0) 3
36. Mošna Václav 2010 3. ZŠ260 (0) 2
37. Fořt Kristián 2011 242 (0) 2
38. Šmíd David 2014 ---227 (0) 3
39. Pruner Kryštof 2012 226 (0) 2
40. Sukdolák Štěpán 2009 Lhota u Pb 126218 (0) 2
41. Brožík Viktor 2010 215 (0) 2
42. Šolar Jan 2009 4. ZŠ Pb205 (0) 2
43. Šamšula František 2009 Pb VIII/62200 (0) 1
44. Šára Petr 2010 AC Praha 1890195 (0) 1
45. Noháč Matěj 2009 PSK Olymp Pha195 (0) 1
46. Kocan Matyáš 2010 195 (0) 1
47. Vandas Václav 2012 193 (0) 2
48. Budín David 2009 190 (0) 1
49. Švejda Vojta 2010 Atletika Pb190 (0) 1
50. Lantora Jiří 2009 190 (0) 1
51. Henyš Jan 2010 3. ZŠ190 (0) 1
52. Sarnovský Ladislav 2009 SK sporting Příbram190 (0) 1
53. Tydlitát Robert 2010 MŠ Sluníčko186 (0) 2
54. Voroš Vojta 2009 185 (0) 1
55. Holíček Samuel 2011 Lochovice185 (0) 1
56. Švenda Vojtěch 2010 Atletika Příbram180 (0) 1
57. Kantor Stanislav 2012 Příbram180 (0) 1
58. Šnajdr Josef 2010 Cheb180 (0) 1
59. Břeň František 2010 ZŠ pod Sv. Horou180 (0) 1
60. Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka178 (0) 2
61. Skolka Jonáš 2009 ---176 (0) 1
62. Krotký Adam 2009 176 (0) 1
63. Rendl Neuvedeno 2012 Praha 4176 (0) 1
64. Flor David 2010 ŠSK ÚJEZD NAD LESY176 (0) 1
65. Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr176 (0) 1
66. Čanda Vojtěch 2009 176 (0) 1
67. Jandal Pavlík 2009 Farma Homolka172 (0) 1
68. Štefanič Adam 2009 ---172 (0) 1
69. Vondruška František 2009 172 (0) 1
70. Novotný Ota 2009 172 (0) 1
71. Stočes Vojtěch 2009 ---168 (0) 1
72. Delf Jusef 2010 168 (0) 1
73. Fousek Karel 2010 5. ZŠ Pb168 (0) 1
74. Trantina Antonín 2010 164 (0) 1
75. Deif Samer 2010 164 (0) 1
76. Schüller Jakub 2010 TIS U BLATNÉ164 (0) 1
77. Svoboda Richard 2009 Lhota u Pb164 (0) 1
78. Červenka Jiří 2010 Střela Žebrák164 (0) 1
79. Toth Lukáš 2010 160 (0) 1
80. Jež Matěj 2010 Měňany156 (0) 1
81. Přibyl Vojtěch 2011 Jince156 (0) 1
82. Tecl Karel jaroslav 2011 156 (0) 1
83. Pěch Ondřej 2010 Turkovice156 (0) 1
84. Krása Martin 2010 156 (0) 1
85. Dostál Jakub 2009 Střela Žebrák156 (0) 1
86. Barášek Kryštof 2010 ---152 (0) 1
87. Bruijn Pieter 2009 152 (0) 1
88. Blodig Matouš 2010 Praha152 (0) 1
89. Jehlička Jakub 2009 7. ZŠ152 (0) 1
90. Mareš Václav 2009 ---148 (0) 1
91. Krieger Jan 2010 148 (0) 1
92. Marek Pavel 2009 ZŠ Jiráskovy sady148 (0) 1
93. Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ148 (0) 1
94. Karmazín Vít 2010 Střela Žebrák148 (0) 1
95. Holub Michal 2009 ---144 (0) 1
96. Chaloupek Jan 2010 144 (0) 1
97. Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram144 (0) 1
98. Hnízdil Michal 2010 Zdice144 (0) 1
99. Hošpes Jonáš 2010 SK Statenice140 (0) 1
100. Marhoul Antonín 2010 Lety140 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 175   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: