Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (47)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 135   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Míková Barbora 2007 Loko Beroun1070 (70) 12
2. Klemšová Simona 2007 SK Sporting Příbram1060 (60) 11
3. Dolejšová Sára 2007 Atletika Jižní Město1050 (80) 13
4. Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák1020 (70) 12
5. Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram995 (40) 9
6. Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín972 (100) 15
7. Černá Adéla 2008 Sporting Příbram958 (90) 14
8. Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun951 (70) 12
9. Dražanová Anna 2007 SK Sporting Příbram907 (10) 6
10. Hofmannová Ema 2007 7 ZŠ Příbram838 (30) 8
11. Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun828 (20) 7
12. Vlčková Kristýna 2008 Sokol Říčany760 (0) 4
13. Konopáčová Magdalena 2008 Loko Beroun747 (0) 5
14. Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák721 (0) 5
15. Špírková Karolína 2007 Loko Beroun669 (0) 4
16. Hájková Bára 2007 Loko Beroun600 (0) 4
17. Dalecká Jessica 2008 Loko Beroun574 (0) 4
18. Vohradská Eliška 2007 SK Sporting Příbram570 (0) 3
19. Duníková Adéla 2008 ---558 (0) 4
20. Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun557 (0) 3
21. Rosolová Julie 2007 TK Zdice517 (0) 3
22. Tuháčková Hana 2008 438 (0) 3
23. Fílová Justýna 2007 SC Radotín385 (0) 2
24. Šeniglová Marie 2007 Miniatleti Loko Beroun365 (0) 2
25. Havelková Kristýna 2008 AC PRAHA 1890349 (0) 2
26. Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků344 (0) 2
27. Bloudková Veronika 2007 Štěchovice332 (0) 2
28. Hofmanová Nela 2007 ---308 (0) 2
29. Vlčková Natálie 2008 SK Vlčáci300 (0) 2
30. Klimešová Martina 2008 Loko Beroun290 (0) 2
31. Schöbelová Andrejka 2008 290 (0) 2
32. Heltová Tereza 2008 Drahlovice281 (0) 2
33. Janošková Eva 2007 Lokomotiva Beroun278 (0) 2
34. Bertlová Kristina 2008 Loko Beroun277 (0) 2
35. Alligerová Kateřina 2007 ---257 (0) 2
36. Trnovská Andrea 2008 ---227 (0) 2
37. Slavíčková Kateřina 2007 SK Sporting Příbram216 (0) 2
38. Zděnovcová Aneta 2007 ZŠ 28. října Příbram208 (0) 2
39. Zápotočná Nikol 2007 ---185 (0) 1
40. Kaštánková Anežka 2007 180 (0) 1
41. Hudečová Lucie 2008 Fischer SKI KLUB ŠUMAVA VIMPER180 (0) 1
42. Míčková Tereza 2007 SK Jeseniova180 (0) 1
43. Fajmonová Sarah 2007 RTA Zdice180 (0) 1
44. Čechová Anna 2008 176 (0) 1
45. Urešová Sára 2008 Sparta Praha176 (0) 1
46. Bašíková Jindřiška 2008 Jince176 (0) 1
47. Vinšová Veronika 2008 5. ZŠ Příbram170 (0) 2
48. Vejrová Markéta 2008 TJ Sokol Jince168 (0) 1
49. Noháčová Anička 2007 PSK Olymp Praha168 (0) 1
50. Pánková Tereza 2008 Pavlíkov168 (0) 1
51. Tuková Lucie 2007 Beroun164 (0) 1
52. Hanáčková Simona 2007 ZŠ Pod Sv. Horou164 (0) 1
53. Nejedlá Lucie 2007 Loko Beroun164 (0) 1
54. Potůčková Lenka 2008 ---160 (0) 1
55. Bendová Kateřina 2007 Bavoryně160 (0) 1
56. Tesárková Ema 2008 ZŠ Jiráskovy Sady160 (0) 1
57. Faleníková Amálie 2007 5. ZŠ160 (0) 1
58. Bernerová Kateřina 2007 Lokomotiva Beroun156 (0) 1
59. Benešová Monika 2008 7. ZŠ156 (0) 1
60. Kmiťová Laura 2007 Loko Beroun152 (0) 1
61. Koutná Barbora 2007 TT Pb152 (0) 1
62. Pelcová Tereza 2008 152 (0) 1
63. Bakstein Karolína 2007 DSP152 (0) 1
64. Buková Aneta 2008 Hýskov148 (0) 1
65. Korbelíková Kateřina 2007 Sokol Jince148 (0) 1
66. Vobejdová Kateřina 2008 SK Sporting Příbram148 (0) 1
67. Zápotocká Bára 2008 ZŠ 28. října Příbram148 (0) 1
68. Kolářová Anna 2008 SK Sporting Příbram148 (0) 1
69. Sklenářová Klára 2007 Jince144 (0) 1
70. Francová Sára 2008 Loko Beroun144 (0) 1
71. Homolová Maruška 2008 Farma Homolka140 (0) 1
72. Hanáková Viktorie 2007 Střela Žebrák140 (0) 1
73. Šujaková Eliška 2008 140 (0) 1
74. Šárová Ema 2008 137 (0) 1
75. Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák137 (0) 1
76. Svajčíková Kristýna 2008 5. ZŠ Příbram137 (0) 1
77. Stehlíková Lenka 2007 5. ZŠ137 (0) 1
78. Rozinová Jana 2008 Loko Beroun134 (0) 1
79. Bartůňková Karolína 2008 ---134 (0) 1
80. Hebnarová Jana 2007 ZŠ Bratří Čapků134 (0) 1
81. Chroustová Alenka 2007 Loko Beroun134 (0) 1
82. Hrachovcová Ivana 2008 Loko Beroun131 (0) 1
83. Lexová Noemi 2007 Křesťanské centrum Příbram131 (0) 1
84. Pečenková Martina 2007 7. ZŠ Příbram131 (0) 1
85. Henyšová Eliška 2007 ZŠ Pod Sv. Horou131 (0) 1
86. Křivánkvová Veronika 2008 Loko Beroun128 (0) 1
87. Heliová Tereza 2008 ---128 (0) 1
88. Prunerová Karolína 2007 7. ZŠ Příbram128 (0) 1
89. Dvořáková Dominika 2007 5. ZŠ128 (0) 1
90. Bendová Ilona 2008 Střela Žebrák128 (0) 1
91. Ježková Róza 2008 Ježci125 (0) 1
92. Opatrná Anna 2008 Sokol Cerhovice125 (0) 1
93. Jedličková Judita 2007 Loko Beroun125 (0) 1
94. Svobodová Ivona 2007 Lhota u Příbramě 36122 (0) 1
95. Nováková Tereza 2007 Halouny119 (0) 1
96. Míková Alexandra 2008 ---119 (0) 1
97. Babíčková Alžběta 2007 7: ZŠ119 (0) 1
98. Pruglova Andrea 2008 116 (0) 1
99. Kubová Natálie 2008 ---116 (0) 1
100. Lakomá Nikola 2007 7. ZŠ Příbram116 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 135   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: