Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (50)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 116   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram1110 (110) 16
2. Franěk Tomáš 2008 Franěk tým1050 (110) 16
3. Ondřejka Prokop 2007 Loko Beroun1040 (40) 9
4. Kareš Jan 2007 Podlesí Příbram985 (20) 7
5. Nový Tomáš 2008 Sokol Petřín950 (10) 6
6. Korbel Matyáš 2007 Loko Beroun945 (0) 5
7. Švarc Michal 2007 Sporting Příbram935 (0) 5
8. Hofmann Jan 2007 7 ZŠ Příbram878 (0) 5
9. Krtek Ondřej 2007 LOKO Beroun855 (10) 6
10. Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák848 (0) 5
11. Synek Matouš 2008 Loko Beroun729 (0) 5
12. Veselý Vojtěch 2008 Střela Žebrák576 (0) 4
13. Chán Oliver 2008 SK Sporting Příbram555 (0) 3
14. Žalud Michal 2008 ZŠ Březové hory551 (0) 3
15. Vačkář Jan 2007 Štěchovice538 (0) 3
16. Mácha Patrik 2007 ---504 (0) 3
17. Pešek Dominik 2008 Střela Žebrák496 (0) 3
18. Šedivec Matěj Vítek 2007 Loko Beroun460 (0) 3
19. Šťovíček Petr 2007 SK Sporting426 (0) 3
20. Jendruščák Ondřej 2008 ---397 (0) 3
21. Klasna Vojtěch 2007 Sporting Příbram395 (0) 2
22. Rejzek Jiří 2007 AC Falcon Rokycany390 (0) 2
23. Celina Tobiáš 2007 SK Sporting Příbram367 (0) 2
24. Žilka Matěj 2008 ŠSK Újezd nad Lesy356 (0) 2
25. Kříž Daniel 2007 SK Sporting356 (0) 2
26. Chalupa Václav 2007 Střela Žebrák316 (0) 2
27. Čížek Samuel 2007 316 (0) 2
28. Hrubec Martin 2007 304 (0) 2
29. Štufka Martin 2007 304 (0) 2
30. Pacner Ondřej 2007 Loko Beroun300 (0) 2
31. Císař Filip 2007 Loko Beroun280 (0) 2
32. Vocílka Vojtěch 2008 SK Sporting266 (0) 2
33. Trávníček Marek 2008 258 (0) 2
34. Nosek David 2007 Drahlovice256 (0) 2
35. Synek David 2008 Pb V/68227 (0) 2
36. Novák Lukáš 2008 ZŠ Dobříš223 (0) 2
37. Tydlitát Richard 2008 7. ZŠ Pb220 (0) 2
38. Šilhan Tomáš 2008 Oseč 55204 (0) 2
39. Delf Karim 2008 ŠSK Výjezd Nad Lesy200 (0) 1
40. Flíček Vojtěch 2008 195 (0) 2
41. Pěch Matyáš 2007 Turkovice190 (0) 1
42. Kovář Jan 2008 Diana sport185 (0) 1
43. Jeník Radek 2007 Pb185 (0) 1
44. Kašpar Štěpán 2007 Líbeznice185 (0) 1
45. Křivohlavý Nikolas 2007 RTA Zdice185 (0) 1
46. Čepek Martin 2007 Tým Bono180 (0) 1
47. Schejbal Jan 2008 Sokol Plzeň180 (0) 1
48. Weber Jiří 2007 HC Příbram180 (0) 1
49. Baláž Adam 2008 176 (0) 1
50. Běhal Martin 2007 HC Příbram176 (0) 1
51. Batál Lukáš 2008 Praha176 (0) 1
52. Drozda Jakub 2007 7. ZŠ176 (0) 1
53. Provazník Vojta 2008 172 (0) 1
54. Švehla Michal 2008 MZŠ Obecnice172 (0) 1
55. Kudelňák Matěj 2007 ZŠ Pod Sv. Horou172 (0) 1
56. Sitek Štěpán 2007 Loko Beroun172 (0) 1
57. Patera Štěpán 2008 168 (0) 1
58. Bartoš Lukáš 2008 Kobylisy168 (0) 1
59. Zeman Filip 2008 Leč168 (0) 1
60. Jež Jan 2008 Měňany164 (0) 1
61. Pergner Zdeněk 2008 Žatec164 (0) 1
62. Břeň Mikoláš 2007 7. ZŠ164 (0) 1
63. Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák164 (0) 1
64. Šejnoha Jakub 2007 160 (0) 1
65. Dvoran Ondřej 2008 ---160 (0) 1
66. Šperer Filip 2008 160 (0) 1
67. Balín Dominik 2008 Beroun160 (0) 1
68. Fortelka Dominik 2007 7. ZŠ160 (0) 1
69. Mikula Štěpán 2008 Atletika Loko Beroun156 (0) 1
70. Panuška Václav 2008 ZŠ Komenského Horažďovice156 (0) 1
71. Čížek Hugo 2007 156 (0) 1
72. Krejčík Daniel 2007 28. října156 (0) 1
73. Hanzlík Petr 2008 CART Team Praskolesy156 (0) 1
74. Toth Matěj 2008 152 (0) 1
75. Kára Martin 2007 152 (0) 1
76. Horník Marek 2007 Loko Beroun152 (0) 1
77. Hošpes Matyáš 2008 SK Kotlářka152 (0) 1
78. Mráz Kristián 2007 HC Příbram152 (0) 1
79. Pech Karel 2007 152 (0) 1
80. Rankin Filip 2008 Liteň148 (0) 1
81. Barášek Matěj 2007 ---148 (0) 1
82. Doležal Martin 2007 148 (0) 1
83. Hrušovský Jan 2007 7. ZŠ148 (0) 1
84. Gruncl Matěj 2008 Střela Žebrák144 (0) 1
85. Doležal Jakub 2008 ---144 (0) 1
86. Uhýrek m Matěj 2008 Pb V144 (0) 1
87. Žůrek Jan 2007 ZŠ Pod Sv. Horou144 (0) 1
88. Brettl Lukáš 2007 ---140 (0) 1
89. Matějka Josef 2007 HC Příbram140 (0) 1
90. Strmiska Marek 2008 MZŠ Obecnice140 (0) 1
91. Šenk Mateo 2007 ZŠ Pod Sv. Horou140 (0) 1
92. Karmazín Jan 2008 Střela Žebrák140 (0) 1
93. Martinovský Jan 2007 ZŠ Pod Sv. Horou137 (0) 1
94. Tuček Milan 2007 Praha 7, Korunovační134 (0) 1
95. Kubát Tomáš 2007 7. ZŠ131 (0) 1
96. Strniště Milan 2008 MZŠ Obecnice128 (0) 1
97. Řehoř Tomáš 2007 ZŠ Bratří Čapků128 (0) 1
98. Smolař Lukáš 2007 ZŠ Březové Hory125 (0) 1
99. Halko Vojtěch 2007 ZŠ Bratří Čapků119 (0) 1
100. Kadlec Radim 2007 7. ZŠ110 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 116   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: