Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (13)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 105   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Zemková Martina 2005 BK Příbram1080 (80) 13
2. Smetanová Aneta 2005 Loko Beroun1065 (80) Lepší vzájemné souboje 13
3. Karasová Anna 2006 Team Internet Pb1065 (90) 14
4. Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun1050 (100) 15
5. Bláhová Lucie 2006 SK Sporting Příbram970 (30) 8
6. Šlosarová Eliška 2005 Střela Žebrák874 (0) 5
7. Chrastinová Claudie 2005 SK Sporting Příbram842 (10) 6
8. Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák826 (10) 6
9. Nová Nikola 2005 Sokol Petřín787 (0) 5
10. Joudalová Stela 2005 Střela Žebrák775 (0) 4
11. Chrastinová Julie 2005 SK Sporting Příbram740 (10) 6
12. Váchová Lucie 2005 SK Sporting Příbram624 (0) 4
13. Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram613 (0) 4
14. Krátká Helena 2006 Loko Beroun567 (0) 4
15. Poláková Dominika 2005 Loko Beroun543 (0) 3
16. Slámová Lucinka 2006 ---529 (0) 3
17. Menclová Kateřina 2006 Střela Žebrák525 (0) 4
18. Königsmarková Petra 2005 Střela Žebrák524 (0) 3
19. Kuncová Karolína 2006 Střela Žebrák506 (0) 4
20. Bramborová Anna 2006 Loko Beroun504 (0) 3
21. Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák496 (0) 3
22. Malečková Anna 2006 1. ZŠ Dobříš445 (0) 3
23. Černá Andrea 2005 Střela Žebrák418 (0) 3
24. Pavlišenová Kateřina 2006 ZŠ Rožmitál403 (0) 3
25. Šlosarová Jana 2006 Střela Žebrák400 (0) 3
26. Kubová Katka 2006 SK Sporting373 (0) 3
27. Rendlová Magdaléna 2005 Praha 4357 (0) 2
28. Silavecká Ema 2006 ZŠ Školní Příbram344 (0) 2
29. Šťovíčková Julie 2005 SK Sporting336 (0) 3
30. Stehlíková Klára 2005 SK Sporting Příbram334 (0) 2
31. Fialová Anna 2006 Střela Žebrák322 (0) 3
32. Babická Kristýna 2006 Hořovice319 (0) 2
33. Boušková Melánie 2006 ---312 (0) 2
34. Lednická Magdalena 2006 Loko Beroun308 (0) 2
35. Káchová Sára 2005 ZŠ Březové Hory303 (0) 2
36. Podušková Emma 2005 HC Příbram300 (0) 2
37. Roušarová Aneta 2005 ---293 (0) 2
38. Zimová Kateřina 2006 Loko Beroun281 (0) 2
39. Jendruščáková Aneta 2005 ---279 (0) 2
40. Henčová Michaela 2006 Loko Beroun262 (0) 2
41. Pavlásková Anna 2006 Loko Beroun260 (0) 2
42. Boučková Tereza 2006 Loko Beroun259 (0) 2
43. Lukášová Aneta 2006 Loko Beroun258 (0) 2
44. Vavřičková Martina 2005 Pětiboj Hořovice200 (0) 1
45. Štefanová Gabriella 2006 ZŠ Pod Sv. Horou195 (0) 1
46. Letová Lucie 2006 Loko Rakovník190 (0) 1
47. Panušková Vendula 2005 ZŠ Komenského Horažďovice185 (0) 1
48. Marešová Lenka 2005 ---180 (0) 1
49. Müllerová Simona 2005 Sokol Jince Běštín180 (0) 1
50. Batalová Andrea 2006 Praha180 (0) 1
51. Kantorová Markéta 2006 Příbram176 (0) 1
52. Matějíčková Adéla 2006 7. ZŠ176 (0) 1
53. Horká Nela 2005 Gym. Omská172 (0) 1
54. Vejrová Simona 2006 Jince168 (0) 1
55. Schüllerová Lenka 2006 TIS U BLATNÉ168 (0) 1
56. Peškařová Ema 2006 SK Sporting Příbram168 (0) 1
57. Gahlerová Natálie 2006 ZŠ Pod Sv. Horou164 (0) 1
58. Štochlová Barbora 2005 Pětiboj Hořovice160 (0) 1
59. Jedličková Barbora 2006 Loko Beroun160 (0) 1
60. Hůlová Sabina 2005 Sokol Jince Gymnastika160 (0) 1
61. Mikovcová Šárka 2005 Bukovecká160 (0) 1
62. Kocourková Markéta 2006 5. ZŠ160 (0) 1
63. Hůlová Barbora 2006 Sokol Jince Gymnastika156 (0) 1
64. Machutová Marie 2005 4. zš Příbram152 (0) 1
65. Němečková Eliška 2006 Triatlon Tam Příbram152 (0) 1
66. Bruijnová Veronika 2005 ---152 (0) 1
67. Šamšulová Terezka 2006 7. ZŠ Příbram152 (0) 1
68. Nela Růtová 2005 Čenkov Sokol148 (0) 1
69. Fořtová Libuše 2006 ZUŠ Březnice148 (0) 1
70. Dvoranová Adéla 2006 ---140 (0) 1
71. Červenková Tereza 2006 7. ZŠ Příbram140 (0) 1
72. Michvocíková Laura 2006 ZŠ Školní140 (0) 1
73. Doubková Anna 2006 ---137 (0) 1
74. Lakomá Lucie 2005 7. ZŠ Příbram137 (0) 1
75. Sedláčková Nela 2005 ---134 (0) 1
76. Sedláčková Veronika 2006 7. ZŠ134 (0) 1
77. Štuksová Erika 2006 Loko Beroun134 (0) 1
78. Elis Natálie jana 2006 131 (0) 1
79. Langerová Daniela 2006 3. ZŠ Příbram131 (0) 1
80. Frauenbergová Amálie 2005 Hořovice131 (0) 1
81. Forejtová Markéta 2006 Loko Beroun128 (0) 1
82. Sukdoláková Anna 2005 Lhota u PB 126128 (0) 1
83. Hrubá Vanesa 2005 Loko Beroun128 (0) 1
84. Šilhavá Adéla 2006 Obecnice 406125 (0) 1
85. Smejkalová Kristýna 2006 ZŠ Bratří Čapků125 (0) 1
86. Pichlíková Barbora 2005 122 (0) 1
87. Fialová Ellen 2005 Loko Beroun122 (0) 1
88. Jarolímková Eliška 2006 ZŠ Bratří Čapků110 (0) 1
89. Hebnarová Aneta 2006 ZŠ Bratří Čapků108 (0) 1
90. Svojtková Tereza 2006 7. ZŠ106 (0) 1
91. Ježková Lucie 2006 7. ZŠ104 (0) 1
92. Kupečková Zuzana 2006 ZŠ Pod Sv. Horou102 (0) 1
93. Hebnarová Jana 2006 ZŠ Bratří Čapků100 (0) 1
94. Kučerová Michaela 2006 ZŠ Milín98 (0) 1
95. Augustinová Daniela 2006 ZŠ Bratří Čapků96 (0) 1
96. Skuhrovcová Nikola 2006 ZŠ Pod Sv. Horou90 (0) 1
97. Pávišová Tereza 2006 ZŠ Bratří Čapků88 (0) 1
98. Skalníková Viktorie 2006 ZŠ Bratří Čapků86 (0) 1
99. Sládková Michaela 2006 5. ZŠ82 (0) 1
100. Krůtová Eliška 2006 Dolní Hbity80 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 105   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: