Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (117)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (19)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-86 z celkem 86   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hošek Ondřej 2005 Buková1095 (110) 16
2. Ketman Florián 2006 Loko Rakovník1060 (80) 13
3. Ondřejka Kryštof 2005 Loko Beroun1050 (50) 10
4. Eliáš David 2005 Tri Klub Příbram995 (20) 7
5. Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák995 (50) 10
6. Mach Matěj 2005 ---990 (20) 7
7. Veselý Petr 2005 Střela Žebrák931 (10) 6
8. Helt Václav 2005 ---829 (0) 5
9. Konopáč Vojtěch 2005 Loko Beroun747 (0) 5
10. Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram730 (0) 4
11. Švarc Petr 2005 Tri klub Pb686 (0) 4
12. Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák654 (0) 4
13. Čapek Josef 2006 Union Cerhovice644 (0) 4
14. Holina Jindřich 2005 Střela Žebrák636 (0) 4
15. Gregovský Jakub 2005 Střela Žebrák636 (0) 4
16. Nový Mikoláš 2005 TK Zdice628 (0) 4
17. Roušar Daniel 2006 ---528 (0) 3
18. Kohout Vojtěch 2006 Střela Žebrák488 (0) 3
19. Babuka Michal 2006 Střela Žebrák472 (0) 3
20. Palásek Filip 2006 Střela Žebrák441 (0) 3
21. Libiš Sebastián 2005 Loko Beroun415 (0) 3
22. Tuháček Michal 2006 SK Čisovice400 (0) 3
23. Holeček Ondřej 2006 Karlštejn370 (0) 2
24. Honzárek Jiří 2005 367 (0) 3
25. Vyleťal Tomáš 2005 Loko Beroun359 (0) 2
26. Krtek Filip 2006 Loko Beroun352 (0) 2
27. Větrovský Tadeáš 2006 7. ZŠ345 (0) 2
28. Kmiť Adam 2005 Loko Beroun324 (0) 2
29. Žingor Jan 2005 Pb III/180316 (0) 2
30. Škrland Daniel 2005 Loko Beroun312 (0) 2
31. Holeček Daniel 2006 Karlštejn308 (0) 2
32. Krol Jakub 2005 Pb VIII/84304 (0) 2
33. Synek Michal 2006 Pb V/68281 (0) 2
34. Holeček Tomáš 2006 Karlštejn280 (0) 2
35. Weber Jiří 2006 28. října280 (0) 2
36. Hnízdil Dominik 2006 Lhota u Pb 125278 (0) 2
37. Tuháček Jakub 2006 276 (0) 2
38. Svoboda Michal 2005 Střela Žebrák274 (0) 2
39. Kácha Erik 2005 Podlesí 48273 (0) 2
40. Gahler Viktor 2005 268 (0) 2
41. Šveňha Jan 2006 Cheb190 (0) 1
42. Krajča Adam 2006 Křešín180 (0) 1
43. Matějíček David 2006 7. ZŠ180 (0) 1
44. Bok Václav 2005 Loko Beroun176 (0) 1
45. Kruse Pavel 2006 Pha 5/5176 (0) 1
46. Bartoň Filip 2006 ATLETIKA JÍŽNÍ MĚSTO168 (0) 1
47. Kočárek Vojta 2006 7. ZŠ168 (0) 1
48. Skierski Dominik matěj 2005 MZŠ Obecnice164 (0) 1
49. Hadač Lukáš 2006 ZŠ Pod Sv. Horou164 (0) 1
50. Budín Jakub 2006 Loko Beroun160 (0) 1
51. Slepička Lukáš 2006 Rudná160 (0) 1
52. Sedláček Šimon 2006 7. ZS156 (0) 1
53. Vaněk Tomáš 2005 Union Cerhovice152 (0) 1
54. Huml Matěj 2006 152 (0) 1
55. Křivánek Jakub 2006 Loko Beroun148 (0) 1
56. Janota František 2006 Březnice148 (0) 1
57. Gabriel Petr 2006 Karlštejn148 (0) 1
58. Skála František 2005 Loko Beroun148 (0) 1
59. Hamarčák Kryštof 2006 Praha 10144 (0) 1
60. Hošek Matěj 2005 Lhota u Pb 146140 (0) 1
61. Peškař Otakar 2006 3. ZŠ140 (0) 1
62. Andrš Jakub 2006 Střela Žebrák137 (0) 1
63. Krýsl Štěpán 2006 3. ZŠ137 (0) 1
64. Lieblich Lukáš 2006 Pb VII/487134 (0) 1
65. Procházka Ondřej 2006 Doubravan Újezd131 (0) 1
66. Štěpán Jakub 2006 Pb VI/331131 (0) 1
67. Bábíček Antonín 2006 7. ZŠ131 (0) 1
68. Kyrián Martin 2005 Hluboš 142128 (0) 1
69. Kadlec Matouš 2006 7. ZŠ128 (0) 1
70. Uhýrek Adam 2006 ZŠ 28. října Pb125 (0) 1
71. Černý Petr 2005 Háje 64122 (0) 1
72. Karas David 2006 ZŠ Pod Sv. Horou122 (0) 1
73. Zelený Jáchym 2006 28. října119 (0) 1
74. Fous Matěj 2006 Pb II/253116 (0) 1
75. Jeníček Jan 2006 TGM Blatná113 (0) 1
76. Veselý Miroslav 2006 ZŠ Školní110 (0) 1
77. Bakstein Filip 2006 Praha108 (0) 1
78. Svitek Filip 2006 ZŠ Bratří Čapků106 (0) 1
79. Suk Daniel 2006 Jiráskovy Sady102 (0) 1
80. Křížek Daniel 2006 6. ZŠ98 (0) 1
81. Oujeský Daniel 2006 ZŠ Lipence96 (0) 1
82. Oujeský Lukáš 2006 ZŠ Lipence94 (0) 1
83. Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram90 (0) 1
84. Vojtíšek Jiří 2006 ZŠ Bratří Čapků86 (0) 1
85. Černín Tomáš 2006 ZŠ Bratří Čapků84 (0) 1
86. Adamec Adam 2006 ZŠ Bratří Čapků82 (0) 1

Záznamů: 1-86 z celkem 86   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: