Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (50)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-65 z celkem 65   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Petrilák Matouš Nathaniel 2004 OK Dobříš1095 (110) 16
2. Smetana Michal 2003 AFK Loděnice1080 (80) 13
3. Dražan Marián 2004 SK Sporting Příbram1020 (20) 7
4. Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město990 (50) 10
5. Placatka Matěj 2004 SK Sporting Příbram980 (30) 8
6. Černý Matěj 2004 Spartak Příbram957 (50) 10
7. Šolc Matěj 2004 Sporting Pb950 (0) 5
8. Dolejš Marek 2004 Atletika Jižní Město916 (10) 6
9. Raboch Martin 2003 Střela Žebrák874 (10) 6
10. Hofmann Matěj 2004 7 ZŠ Příbram845 (0) 5
11. Vačkář Petr 2004 Štěchovice525 (0) 3
12. Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město508 (0) 3
13. Bačík Ondřej 2004 SK Sporting Příbram484 (0) 3
14. Weber Adam 2004 Sokol Petřin480 (0) 3
15. Čapek Filip 2003 Union Cerhovice385 (0) 2
16. Šabata Matěj 2003 Loko Beroun365 (0) 2
17. Marušek Matěj 2004 SK Sporting Příbram348 (0) 2
18. Chudý Ondřej 2004 Loko Beroun344 (0) 2
19. Mára Adam 2003 ZŠ Jiráskovy sady344 (0) 2
20. Pech Jiří 2004 Střela Žebrák332 (0) 2
21. Ptáček David 2004 SK Sporting Příbram304 (0) 2
22. Žingor Adam 2003 Sporting Pb292 (0) 2
23. Kříž David 2004 Lhota u Pb 40253 (0) 2
24. Herák Filip 2003 ---200 (0) 1
25. Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní Město195 (0) 1
26. Lenghart Ondřej 2003 SC Praha Radotín190 (0) 1
27. Vejr Václav 2004 TJ Sokol Jince185 (0) 1
28. Sobotka Oliver 2003 Loko Beroun185 (0) 1
29. Kindl Marek 2004 Loko Beroun180 (0) 1
30. Buben Petrik 2003 180 (0) 1
31. Burda Stanislav 2004 176 (0) 1
32. Koutný Roman 2003 TT Příbram172 (0) 1
33. Janušek Matěj 2004 SK Sporting Příbram172 (0) 1
34. Sitek Tomáš 2004 Loko Beroun172 (0) 1
35. Bednář Vilém 2003 Atletika Jižní Město168 (0) 1
36. Myška Marek 2003 Loko Beroun168 (0) 1
37. Fenik David 2004 Jince168 (0) 1
38. Šimek Rostislav 2003 ZŠ Cerhovice164 (0) 1
39. Solnický Kryštof 2003 ---164 (0) 1
40. Parez Jan 2004 Triatlon Team Příbram164 (0) 1
41. Fiala Matěj 2004 164 (0) 1
42. Štaif Matěj 2003 Liberec164 (0) 1
43. Lexa Áron 2004 KC Příbram160 (0) 1
44. Procháza Lukáš 2003 Benešovský Běžecký Klub160 (0) 1
45. Zemek Zdeněk 2003 ---156 (0) 1
46. Kuchaŕ Mirek 2004 7. ZŠ156 (0) 1
47. Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun152 (0) 1
48. Matějka Martin 2003 ---152 (0) 1
49. Drozd Pavel 2004 7. ZŠ148 (0) 1
50. Rakovský Kryštof 2003 Lhota u Pb 37144 (0) 1
51. Skuhrovec Václav 2004 ZŠ Pod Sv. Horou144 (0) 1
52. Prokeš Tomáš 2004 MZŠ Obecnice140 (0) 1
53. Polák David 2004 MZŠ Obecnice137 (0) 1
54. Pech Jan 2004 5. ZŠ137 (0) 1
55. Cinert Patrik 2004 7. ZŠ134 (0) 1
56. Stehlík Vojtěch 2004 5. ZŠ131 (0) 1
57. Jarolímek Jakub 2004 ZŠ Bratří Čapků128 (0) 1
58. Žůček Ondřej 2004 ZŠ Jiráskovy Sady125 (0) 1
59. Martin Marek 2004 ZŠ Bratří Čapků122 (0) 1
60. Hájek Jiří 2004 1. ZŠ116 (0) 1
61. Semorád Šimon 2004 ZŠ Pod Sv. Horou113 (0) 1
62. Dragoun Ondřej 2004 ZŠ Dobříš110 (0) 1
63. Sláma Ondřej 2004 ZŠ Jiráskovy Sady108 (0) 1
64. Vobejda Marek 2004 ZŠ Pod Sv. Horou106 (0) 1
65. Hugh David 2004 104 (0) 1

Záznamů: 1-65 z celkem 65   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: