Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (117)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 104   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Prepslová Štěpánka 0000 Střela Žebrák262 (0) 2
2. Mottlová Kristýna 0000 Střela Žebrák208 (0) 2
3. Cihlář Vojtěch 0000 ASK Slavia Praha195 (0) 1
4. Zábojník Marcel 0000 Beroun195 (0) 1
5. Šmejcký Jakub 0000 Dukla Praha195 (0) 1
6. Kopicová Kateřina 0000 Střela žebrák195 (0) 1
7. Křesťanová Lenka 0000 SK Plzeň Petřín190 (0) 1
8. Bláha Jakub 0000 Beroun190 (0) 1
9. Klozarová Alžběta 0000 190 (0) 1
10. Čížek Robin 0000 190 (0) 1
11. Bartoš Dominik 0000 Plzeň185 (0) 1
12. Anýž Martin 0000 1. FK Příbram185 (0) 1
13. Krutílková Klára 0000 185 (0) 1
14. Soukupová Nela 0000 Pětiboj Hořovice180 (0) 1
15. Mlejnková Kristýna 0000 Pětiboj Hořovice180 (0) 1
16. Araham Petr 0000 Pětiboj Hořovice180 (0) 1
17. Šmejcký Marek 0000 Dukla Praha180 (0) 1
18. Wágnerová Linda 0000 Loko Beroun180 (0) 1
19. Beranová Lucka 0000 180 (0) 1
20. Škudrnová Sabina 0000 180 (0) 1
21. Kačurová Alžběta 0000 180 (0) 1
22. Kratochvíl David 0000 180 (0) 1
23. Šťastná Zdenička 0000 Modřany176 (0) 1
24. Skácel Jakub 0000 Zaječov176 (0) 1
25. Šoltysová Bára 0000 Pětiboj Hořovice176 (0) 1
26. Komínek Václav 0000 Slavoj Osek176 (0) 1
27. Lizec Jan 0000 Pětiboj Hořovice176 (0) 1
28. Trnková Sára 0000 Beroun176 (0) 1
29. Trnková Andrea 0000 Loko Beroun176 (0) 1
30. Plzáková Karolína 0000 Loko Beroun176 (0) 1
31. Dědová Emma 0000 Podluhy176 (0) 1
32. Kavková Tereza 0000 176 (0) 1
33. Juřica Matouš 0000 176 (0) 1
34. Kasík Jan 0000 176 (0) 1
35. Přibylová Barbora 0000 Jince172 (0) 1
36. Kovanda Dominik 0000 Kozárovice172 (0) 1
37. Paloušová Kateřina 0000 Hořovice172 (0) 1
38. Šindlerová Aneta 0000 Loko Beroun172 (0) 1
39. Zemánková Žofie 0000 Točník172 (0) 1
40. Patková Lucie 0000 172 (0) 1
41. Šourková Julie 0000 172 (0) 1
42. Kačur Cyril 0000 172 (0) 1
43. Šmíd Jan 0000 Komárov168 (0) 1
44. Bělohlávková Rozálie 0000 Beroun168 (0) 1
45. Procházková Lucie 0000 Kotopeky168 (0) 1
46. Rosolová Rozárka 0000 168 (0) 1
47. Novotný Šimon 0000 168 (0) 1
48. Štancová Linda 0000 168 (0) 1
49. Beran Jan 0000 168 (0) 1
50. Fučíková Anna 0000 Loko Beroun164 (0) 1
51. Salva František 0000 Loko Beroun164 (0) 1
52. Arahamová Anežka 0000 Pětiboj Hořovice164 (0) 1
53. Mezera Filip 0000 I.FK Příbram164 (0) 1
54. Janoušková Eliška 0000 164 (0) 1
55. Fantová Zuzana 0000 Loko Beroun160 (0) 1
56. Hrubcová Šárinka 0000 160 (0) 1
57. Babková Hana 0000 Loko Beroun156 (0) 1
58. Řepík David 0000 Sokol Komárov156 (0) 1
59. Hofmanová Agáta 0000 ASK Slavia Praha156 (0) 1
60. Křenková Naďa 0000 Pětiboj Hořovice156 (0) 1
61. Nosek Jan 0000 Pětiboj Hořovice156 (0) 1
62. Schejbalová Jana 0000 Plzeň156 (0) 1
63. Konůpková Nikol 0000 Loko Beroun156 (0) 1
64. Balážová Natálie 0000 156 (0) 1
65. Novotný Jakub 0000 156 (0) 1
66. Mužíková Veronika 0000 Hořovice152 (0) 1
67. Fílová Julie 0000 Loko Beroun152 (0) 1
68. Ungariánová Helena 0000 152 (0) 1
69. Suchopár Kuba 0000 152 (0) 1
70. Hemala Jan 0000 152 (0) 1
71. Babka Štěpán 0000 Beroun148 (0) 1
72. Vlčková Barbora 0000 Sokol Říčany148 (0) 1
73. Mlejnek Adam 0000 Moderní pětiboj Hořovice148 (0) 1
74. Koželuh Adam 0000 Pětiboj Hořovice148 (0) 1
75. Šum Vítek 0000 148 (0) 1
76. Baďurová Petra 0000 Loko Beroun144 (0) 1
77. Křesťan Pavel 0000 TJ Boškov144 (0) 1
78. Božková Adéla 0000 Všeradice144 (0) 1
79. Kinský Jakub 0000 Loko Beroun140 (0) 1
80. Sýkorová Tereza 0000 Pětiboj Hořovice140 (0) 1
81. Klouček Matěj 0000 Tepo Kladno140 (0) 1
82. Hnátková Anna 0000 Loko Beroun140 (0) 1
83. Pavol kmiť Adam 0000 Loko Beroun140 (0) 1
84. Míka Tomáš 0000 Loko Beroun - plavání137 (0) 1
85. Ungarián Šimon 0000 137 (0) 1
86. Babková Kateřina 0000 Loko Beroun134 (0) 1
87. Kratochvíle Michal 0000 MP Hořovice134 (0) 1
88. Janoušková Eva 0000 Loko Beroun134 (0) 1
89. Čadil Tadeáš 0000 Loko Beroun134 (0) 1
90. Edelmann Max 0000 134 (0) 1
91. Erfýrt Daniel 0000 Moderní pětiboj Hořovice131 (0) 1
92. Suchopár David 0000 131 (0) 1
93. Mára Martin 0000 Střela Žebrák128 (0) 1
94. Šum Rosťa 0000 128 (0) 1
95. Hofmanová Adéla 0000 ASK Slavia Praha122 (0) 1
96. Fučík Jáchym 0000 Loko Beroun122 (0) 1
97. Vokůrková Valentýna 0000 Doubr.Újezd119 (0) 1
98. Trantina Vojta 0000 119 (0) 1
99. Kuncová Ludmila 0000 Doubr.Újezd113 (0) 1
100. Koucká Sára 0000 AO Střela Žebrák110 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 104   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: