Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Medová Ivana 1977 Zbečno2315 (70) 19
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2290 (70) 19
3. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram2282 (0) 12
4. Kubínová Ivana 1980 2199 (50) 17
5. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2182 (50) 17
6. Povalová Eva 1984 2105 (80) 20
7. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2012 (40) 16
8. Kafková Lucie 1982 Zdice1892 (20) 14
9. Gregorová Daniela 1974 Komárov1887 (60) 18
10. Kroupova Petra 1984 1814 (60) 18
11. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B1652 (80) 20
12. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1634 (50) 17
13. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1630 (50) 17
14. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1615 (40) 16
15. Jeřábková Jana 1984 1557 (0) 9
16. Hartmanová Stanislava 1958 ---1527 (60) 18
17. Svobodová Dana 1952 Příbram1404 (50) 17
18. Sirůčková Jana 1980 Příbram1361 (70) 19
19. Večerková Marcela 1981 Veverky1340 (0) 8
20. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1324 (0) 7
21. Hořejšová Hana 1960 Příbram1305 (10) 13
22. Mališová Karla 1960 USK Praha1301 (0) 8
23. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1288 (30) 15
24. Bartošová Milada 1953 Příbram1159 (50) 17
25. Krůtová Marcela 1971 Lhota1116 (0) 10
26. Jandurová Iva 1985 za sebe1114 (0) 8
27. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun1104 (0) 6
28. Krejčíková Jana 1982 1059 (0) 9
29. Nováková Lenka 1975 1048 (0) 12
30. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1041 (0) 9
31. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák981 (10) 13
32. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák943 (0) 6
33. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb939 (0) 6
34. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd905 (0) 10
35. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš864 (0) 6
36. Krátká Jana 1992 783 (0) 7
37. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun775 (0) 4
38. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram770 (0) 4
39. Burianová Andrea 1989 732 (0) 6
40. Urbanová Zora 1974 ---687 (0) 5
41. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni686 (0) 4
42. Gerychová Michaela 1982 Zaječov595 (0) 3
43. Suttrová Petra 1974 Maratonci592 (0) 4
44. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun592 (0) 7
45. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov590 (0) 3
46. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B560 (0) 3
47. Štefaničová Hana 1976 Příbram560 (0) 3
48. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice557 (0) 4
49. Křenková Renata 1980 526 (0) 4
50. Bartoňová Jana 1982 504 (0) 4
51. Třísková Katarina 1971 Praha 6500 (0) 3
52. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram495 (0) 4
53. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň484 (0) 3
54. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška484 (0) 4
55. Šnebergerová Lucie 1983 Praha400 (0) 2
56. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice398 (0) 4
57. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB395 (0) 2
58. Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram395 (0) 2
59. Prunerová Eva 1979 ---381 (0) 3
60. Pechová Alice 1972 Zdice371 (0) 3
61. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun369 (0) 3
62. Stibalová Petra 1976 brouky366 (0) 4
63. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun360 (0) 3
64. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha350 (0) 2
65. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan350 (0) 4
66. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť336 (0) 2
67. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team335 (0) 3
68. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha333 (0) 4
69. Hrubá Gábina 1977 Skálíci332 (0) 2
70. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
71. Hrachová Jitka 1980 za sebe325 (0) 3
72. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany316 (0) 2
73. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM312 (0) 2
74. Křížová Aneta 1989 308 (0) 2
75. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice305 (0) 2
76. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine303 (0) 2
77. Štilcová Michaela 1981 298 (0) 3
78. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun296 (0) 2
79. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr293 (0) 2
80. Štefanová Lucie 1979 281 (0) 2
81. Škvárová Michaela 1979 Nárysov276 (0) 2
82. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín275 (0) 2
83. Rumpíková Kristina 1989 272 (0) 2
84. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!267 (0) 4
85. Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun265 (0) 2
86. Vesecká Renáta 1973 Příbram260 (0) 2
87. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy260 (0) 3
88. Žežulková Lenka 1982 Žebrák256 (0) 2
89. Sedláčková Denisa 1977 256 (0) 3
90. Kárová Iveta 1977 Maratonci246 (0) 3
91. Philippová Lucie 1984 241 (0) 2
92. Šnoblová Klára 1980 ---236 (0) 3
93. Hasmanová Lenka 1981 Újezd234 (0) 3
94. Bečvářová Lenka 1973 218 (0) 2
95. Kašpírková Radka 1981 Dobříš217 (0) 2
96. Janoušková Adéla 1984 Adjan215 (0) 3
97. Kresslová Štěpánka 1978 Rožmitál213 (0) 2
98. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon211 (0) 2
99. Marešová Pavlína 1996 207 (0) 2
100. Procházková Ivona 1975 Blatná206 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: