Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 202   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák1640 (40) 12
2. Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram1575 (70) 15
3. Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram1551 (70) 15
4. Kafka Michal 2011 Zdice1536 (30) 11
5. Pergl Lukáš 2011 AO Střela Žebrák1329 (0) 7
6. Skalička Michael 2012 1288 (10) 9
7. Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram1282 (30) 11
8. Osladil Mirek 2011 Klausova Praha955 (0) 5
9. Edelmann Max 2012 Team Internet Pb875 (0) 6
10. Kovář Antonín 2011 PSK Olymp Praha751 (0) 4
11. Jandura Štěpán 2014 Loko Beroun684 (0) 6
12. Lipták Ladislav 2011 Beroun682 (0) 4
13. Bandura František 2011 Střela Žebrák644 (0) 4
14. Pavel Tomáš 2012 Střela Žebrák632 (0) 4
15. Štojčetovič Petr 2012 Příbram612 (0) 5
16. Gargoš Martin 2012 Bohutín 154581 (0) 4
17. Mach Martin 2011 Cerhovice572 (0) 4
18. Mareš Štěpán 2012 Beroun533 (0) 3
19. Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany524 (0) 3
20. Novák Vít 2014 Dobříš501 (0) 5
21. Barášek Šimon 2012 492 (0) 3
22. Hacaperka Filip 2013 462 (0) 4
23. Duník Jan 2011 ---435 (0) 3
24. Záchenský Samuel 2012 Střela Žebrák434 (0) 3
25. Kolenko Ondřej 2012 Domeček Hořovice422 (0) 3
26. Minařík Tomáš 2011 Rokycany400 (0) 2
27. Maleček Adam 2013 Nový Knín392 (0) 3
28. Rendl Neuvedeno 2012 Praha 4385 (0) 2
29. Čanda Vojtěch 2012 Tochovice380 (0) 2
30. Vanuška Antonín 2011 Sokol Dobříš380 (0) 2
31. Smělý Zdeněk 2016 Višňová378 (0) 3
32. Stočes Antonín 2011 ---371 (0) 2
33. Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka370 (0) 2
34. Pintíř Tomáš 2012 359 (0) 2
35. Pruner Kryštof 2012 353 (0) 2
36. Švenda Václav 2012 Školka Pod Svatou horou344 (0) 2
37. Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram333 (0) 3
38. Zemánek Prokop 2012 332 (0) 2
39. Janů Lukáš 2011 ZŠ Bratří Čapků328 (0) 2
40. Bubník Stanislav 2011 Střela Žebrák316 (0) 2
41. Činka Jan 2011 ZŠ Počaply316 (0) 2
42. Míka Mikuláš 2011 ---308 (0) 2
43. Křenek Tomáš 2011 295 (0) 2
44. Malast Tadeáš 2012 Višňová290 (0) 3
45. Strejc Radek 2011 288 (0) 2
46. Stočes Adam 2014 285 (0) 3
47. Svoboda Filip 2011 TK Zdice280 (0) 2
48. Janoušek Vojtěch 2014 Pňovice280 (0) 2
49. Burian Samuel 2011 Beroun271 (0) 2
50. Cinkl Šimon 2011 7. ZŠ253 (0) 2
51. Pechlát Matyáš 2012 Jince244 (0) 2
52. Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě237 (0) 2
53. Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice228 (0) 2
54. Babáček Vojtěch 2012 Příbram224 (0) 2
55. Huml Jakub 2016 Cerhovice198 (0) 2
56. Vojtěch Michal 2011 Fotbalová akademie Alexe Zbůra190 (0) 1
57. Melša Vojtěch 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří190 (0) 1
58. Novák Petr 2011 Tochovice190 (0) 1
59. Malast Filip 2016 Višňová190 (0) 2
60. Kantor Stanislav 2012 Příbram185 (0) 1
61. Tůma Jiří 2011 ZŠ pod Sv. Horou185 (0) 1
62. Sojka Tadeáš 2011 FK Hořovicko185 (0) 1
63. Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák185 (0) 1
64. Holíček Samuel 2011 Lochovice180 (0) 1
65. Mestl Petr 2011 ZŠ 28. řijna, Příbram180 (0) 1
66. Štěňo Filip 2011 Liteň180 (0) 1
67. Sakač Mikulaš 2012 Beroun180 (0) 1
68. Šeděnka Kryštof 2014 Koně178 (0) 2
69. Bambas Adam 2014 178 (0) 2
70. Sloup Jára 2011 176 (0) 1
71. Kiliján Adam tomáš 2011 Kladno176 (0) 1
72. Mudřík Robert 2011 172 (0) 1
73. Plechinger Tobias 2012 Dobříš172 (0) 1
74. Schiffeling Adrian 2015 168 (0) 1
75. Pečenka Vojtěch 2012 Pečenka Adventure Team168 (0) 1
76. Levý Vojtíšek 2013 Praha 10168 (0) 1
77. Ježek Kašpar 2012 Srbsko168 (0) 1
78. Roztočil Adam 2011 Pro radost168 (0) 1
79. Přibyl Vojtěch 2011 Jince164 (0) 1
80. Červený Matouš 2011 Hořovice164 (0) 1
81. Alfery Kryštof 2012 Vinarice164 (0) 1
82. Svoboda Lukáš 2011 Střela Žebrák164 (0) 1
83. Froněk Antonín 2011 MFK Dobříš164 (0) 1
84. Havelka David 2011 HBK Dřínov160 (0) 1
85. Krob Vojta 2012 SK Halouny160 (0) 1
86. Sláma Vít 2012 Láz160 (0) 1
87. Špindler Jindřich 2011 160 (0) 1
88. Pernica Rostislav 2011 Tatran Železná Ruda160 (0) 1
89. Vosmek Lukáš 2013 158 (0) 2
90. Trantina Vojtěch 2014 156 (0) 1
91. Mužík Jiří 2011 ZŠ Osek156 (0) 1
92. Šinágl Martin 2012 Liteň156 (0) 1
93. Kuželka Jindřich 2012 Sportovní akademie Sokol Dobří156 (0) 1
94. Vodička Oto 2013 Sokol Beroun156 (0) 1
95. Danda Jakub 2016 156 (0) 2
96. Máša Daniel 2011 152 (0) 1
97. Lochman Dominik 2011 Naboso.cz/Praha 2152 (0) 1
98. Dostál Václav 2012 Dobříš152 (0) 1
99. Šípek Adam 2011 Pb, Sadová 506152 (0) 2
100. Ondřejka Čeněk 2012 MŠ Nučice148 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 202   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: