Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
4.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
12.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 108   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram1665 (70) 15
2. Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák1630 (70) 15
3. Míková Barbora 2007 Loko Beroun1600 (0) 8
4. Nejedlá Lucie 2007 Loko Beroun1468 (10) 9
5. Nademlejnská Šárka 2008 Loko Beroun1460 (30) 11
6. Zděnovcová Aneta 2007 ZŠ 28. října Příbram1442 (80) 16
7. Černá Adéla 2008 Sporting Příbram1440 (30) 11
8. Valuchová Veronika 2008 JUVE1410 (70) 15
9. Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun1397 (40) 12
10. Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun1303 (0) 7
11. Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun1000 (0) 6
12. Sojková Anežka 2008 Loko Beroun930 (0) 7
13. Hofmannová Ema 2007 7 ZŠ Příbram824 (0) 6
14. Diedrichová Eliška 2007 Střela Žebrák722 (0) 4
15. Rojíková Linda 2008 Loko Beroun710 (0) 4
16. Bártíková Kateřina 2007 Lazsko708 (0) 4
17. Vobejdová Kateřina 2008 SK Sporting Příbram638 (0) 4
18. Špírková Karolína 2007 Loko Beroun589 (0) 4
19. Konopáčová Magdalena 2008 Loko Beroun546 (0) 4
20. Sýkorová Anna 2008 Střela Žebrák517 (0) 4
21. Duníková Adéla 2008 ---484 (0) 3
22. Prunerová Karolína 2007 7. ZŠ Příbram448 (0) 3
23. Henyšová Eliška 2007 ZŠ Pod Sv. Horou426 (0) 3
24. Pánková Tereza 2008 Pavlíkov380 (0) 2
25. Oktábcová Tereza 2008 365 (0) 2
26. Karasová Karolina 2008 PK Pribram365 (0) 2
27. Kudelňáková Alena 2008 336 (0) 2
28. Pešicová Sára 2007 Dobřichovice309 (0) 2
29. Dalecká Jessica 2008 Loko Beroun300 (0) 2
30. Stříbrná Veronika 2008 Třebáň292 (0) 2
31. Francová Sára 2008 Loko Beroun277 (0) 2
32. Hájková Bára 2007 Loko Beroun271 (0) 2
33. Míková Alexandra 2008 ---262 (0) 2
34. Smíšková Diana 2007 5.ZŠ Příbram250 (0) 2
35. Jirásková Tereza 2008 250 (0) 2
36. Pašková Eliška 2008 Loko Beroun244 (0) 2
37. Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ238 (0) 2
38. Hatinová Kateřina 2008 Střela Žebrák229 (0) 2
39. Mandíková Daniela 2007 Atletika JIŽNÍ MĚSTO195 (0) 1
40. Hejlová Viktorie 2007 Líně195 (0) 1
41. Noháčová Anička 2007 PSK Olymp Praha190 (0) 1
42. Vejrová Markéta 2008 TJ Sokol Jince185 (0) 1
43. Ďurkechová Maria 2008 Atletika Človíček185 (0) 1
44. Fárová Adéla 2007 Lochovice185 (0) 1
45. Havelková Kristýna 2008 AC PRAHA 1890180 (0) 1
46. Janečková Johanka 2007 ZŠ Školní Příbram180 (0) 1
47. Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín176 (0) 1
48. Dražanová Anna 2007 SK Sporting Příbram176 (0) 1
49. Stehlíková Lenka 2007 5. ZŠ168 (0) 1
50. Kubínová Karolína 2007 Dlouhá Lhota168 (0) 1
51. Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš168 (0) 1
52. Korbelíková Kateřina 2007 Sokol Jince160 (0) 1
53. Krtková Eliška 2007 Tetín160 (0) 1
54. Řeháková Laura 2008 Atletika Benešov160 (0) 1
55. Hranáčková Simona 2008 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram160 (0) 1
56. Součková Anna 2007 Dobříš160 (0) 1
57. Buková Aneta 2008 Hýskov156 (0) 1
58. Schöbelová Andrejka 2008 156 (0) 1
59. Altová Lucie 2007 ZŠ Bratří Čapků156 (0) 1
60. Mandíková Adriana 2007 Jince156 (0) 1
61. Curová Natálie 2007 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram156 (0) 1
62. Vlčková Natálie 2008 SK Vlčáci152 (0) 1
63. Vyšínská Ema 2008 Atletika Neratovice152 (0) 1
64. Pazderová Kristýna 2007 Hatě152 (0) 1
65. Ježilová Ema 2008 Újezd152 (0) 1
66. Mandíková Liliana 2008 Jince152 (0) 1
67. Kiliánová Adéla 2007 ZŠ Rosovice152 (0) 1
68. Kopalová Nela 2007 Spartak Hořovice152 (0) 1
69. Hanáčková Simona 2007 ZŠ Pod Sv. Horou148 (0) 1
70. Kolářová Anna 2008 SK Sporting Příbram148 (0) 1
71. Macháčková Anežka 2008 Loko Beroun148 (0) 1
72. Matejíčková Kristýna 2007 TJ Lokomotiva Beroun148 (0) 1
73. Peprnicová Lucie 2007 Tatran Železná Ruda148 (0) 1
74. Zápotocká Bára 2008 ZŠ 28. října Příbram144 (0) 1
75. Burešová Markéta 2008 Hlásná Třebáň144 (0) 1
76. Bishofová Josefína 2008 Praha140 (0) 1
77. Profousová Tereza 2007 Dobříš140 (0) 1
78. Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák137 (0) 1
79. Tuháčková Hana 2008 137 (0) 1
80. Fialová Kateřina 2007 Příbram137 (0) 1
81. Avdijenko Amálie 2008 Příbram137 (0) 1
82. Nováková Denisa 2008 Sportovní akademie Sokol Dobří137 (0) 1
83. Jandová Sofie anna 2008 Tetín134 (0) 1
84. Kubíková Radka 2007 ZŠ Rosovice134 (0) 1
85. Sedláková Lucie 2008 Rosovice134 (0) 1
86. Pavlíková Eliška 2008 Rožmitál134 (0) 1
87. Mezihoráková Jessica 2008 ZŠ Obecnice131 (0) 1
88. Malá Natálie 2007 Příbram131 (0) 1
89. Arnoštová Simona 2007 Beroun131 (0) 1
90. Sedláčková Ester 2008 Sportovní akademie Sokol Dobří131 (0) 1
91. Koutná Barbora 2007 TT Pb128 (0) 1
92. Dvořáková Anna 2007 Jiráskovy Sady128 (0) 1
93. Veselá Karolína 2008 TJ LOKO Beroun128 (0) 1
94. Serynková Sabina 2008 125 (0) 1
95. Ježková Róza 2008 Ježci122 (0) 1
96. Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák122 (0) 1
97. Jungová Tereza 2007 Beroun122 (0) 1
98. Svobodová Ivona 2007 Lhota u Příbramě 36119 (0) 1
99. Fousková Anna 2008 5. ZŠ Příbram119 (0) 1
100. Maryšková Eliška 2007 Loko Beroun119 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 108   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: