Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (4)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 113   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Geist Patrik 2008 Sokol Říčany1545 (20) 10
2. Švarc Michal 2007 Sporting Příbram1390 (0) 7
3. Novák Lukáš 2008 ZŠ Dobříš1365 (50) 13
4. Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram1327 (20) 10
5. Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák1322 (10) 9
6. Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák1316 (0) 7
7. Pešek Dominik 2008 Střela Žebrák1222 (0) 7
8. Pech Karel 2007 1176 (0) 7
9. Korbel Matyáš 2007 Loko Beroun1095 (0) 6
10. Kovář Jan 2008 Diana sport908 (0) 5
11. Franěk Tomáš 2008 Franěk tým889 (0) 5
12. Stojčetovič Dušan 2007 Kozičín875 (0) 6
13. Resch Tomáš 2007 Střela Žebrák824 (0) 5
14. Hrubec Martin 2007 812 (0) 5
15. Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany775 (0) 4
16. Weber Jiří 2007 HC Příbram765 (0) 4
17. Hofmann Jan 2007 7 ZŠ Příbram711 (0) 4
18. Šedivec Matěj Vítek 2007 Loko Beroun612 (0) 4
19. Flek Vojtěch 2008 Loko Beroun546 (0) 4
20. Vačkář Jan 2007 Štěchovice535 (0) 3
21. Horník Marek 2007 Loko Beroun522 (0) 3
22. Zamazal Jan 2008 Loko Beroun492 (0) 3
23. Rejzek Jiří 2007 AC Falcon Rokycany395 (0) 2
24. Urx Tomáš 2007 Třebotov380 (0) 2
25. Hrach Vít 2007 Lokomotiva Zdice367 (0) 2
26. Čížek Samuel 2007 354 (0) 2
27. Jeník Radek 2007 Pb343 (0) 2
28. Chán Oliver 2008 SK Sporting Příbram326 (0) 2
29. Diviš Matěj 2008 Řepy321 (0) 2
30. Vocílka Vojtěch 2008 SK Sporting316 (0) 2
31. Dvoran Ondřej 2008 ---310 (0) 2
32. Krtek Ondřej 2007 LOKO Beroun308 (0) 2
33. Dvořák Filip 2007 300 (0) 2
34. Mikula Štěpán 2008 Atletika Loko Beroun288 (0) 2
35. Pacner Ondřej 2007 Loko Beroun283 (0) 2
36. Fořt Vojtěch 2007 Lokomotiva Beroun262 (0) 2
37. Burghelea Daniel 2007 Loko Beroun238 (0) 2
38. Kříž Daniel 2007 SK Sporting200 (0) 1
39. Čepek Martin 2007 Tým Bono195 (0) 1
40. Studnička Václav 2007 195 (0) 1
41. Pech Jonáš 2007 Bohutín195 (0) 1
42. Mázdra Jiří 2007 190 (0) 1
43. Lederer Henrik 2008 Sokol Dobříš190 (0) 1
44. Ondřejka Prokop 2007 Loko Beroun185 (0) 1
45. Provazník Vojta 2008 185 (0) 1
46. Štohanzl Jaromír 2007 Restart Boxing Tochovice185 (0) 1
47. Jugas Jakub 2008 SK Sporting Příbram185 (0) 1
48. Pešek Jakub 2008 Sportovní akademie Sokol Dobří185 (0) 1
49. Doležal Jakub 2008 ---180 (0) 1
50. Bauer Martin 2007 FK Hořovice180 (0) 1
51. Mastný Jakub 2007 Hořovice180 (0) 1
52. Tenkrát Josef 2008 ZŠ Rosovice180 (0) 1
53. Sůra Martin 2007 Hostomice176 (0) 1
54. Veselý Jan 2007 176 (0) 1
55. Sochor Matyáš 2008 Sportovní akademie Sokol Dobří176 (0) 1
56. Kadlec Martin 2007 Tochovice172 (0) 1
57. Brožík Ivan 2008 Atletika Benešov172 (0) 1
58. Hroch Šimon 2008 Dobříš172 (0) 1
59. Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram168 (0) 1
60. Mácha Patrik 2007 ---168 (0) 1
61. Baláž Adam 2008 168 (0) 1
62. Lukšan František 2008 Příbram168 (0) 1
63. Dlouhý Ondřej 2008 Plzeň168 (0) 1
64. Zápotocký Adam 2008 28. října164 (0) 1
65. Schořovský Tomáš 2008 164 (0) 1
66. Seidl Filip 2007 Beroun164 (0) 1
67. Sloup Lukáš 2008 164 (0) 1
68. Čížek Hugo 2007 160 (0) 1
69. Šilhan Tomáš 2008 Oseč 55160 (0) 1
70. Brousil David 2007 Loko Beroun160 (0) 1
71. Líška Adam 2007 Lochovice160 (0) 1
72. Zlámal Jakub 2007 Bohutin Havírna 37160 (0) 1
73. Herc Michal 2007 160 (0) 1
74. Saj Jakub 2007 5. ZŠ156 (0) 1
75. Karel Tomáš 2008 156 (0) 1
76. Hrabák Ondra 2008 156 (0) 1
77. Ginzel Matyáš 2007 TJ Karlštejn156 (0) 1
78. Orság Marek 2007 156 (0) 1
79. Smolař Lukáš 2007 ZŠ Březové Hory152 (0) 1
80. Krása Jakub 2007 ZŠ Rosovice152 (0) 1
81. Císař Filip 2007 Loko Beroun148 (0) 1
82. Tydlitát Richard 2008 7. ZŠ Pb148 (0) 1
83. Mach Bartoloměj 2008 Střela Žebrák148 (0) 1
84. Modr Jakub 2008 Karlštejn148 (0) 1
85. Pos Vojtěch 2007 SK Slavoj Osek144 (0) 1
86. Mudřík Kryštof 2008 Střela Žebrák144 (0) 1
87. Lochman Matěj 2008 Naboso.cz/Praha 2144 (0) 1
88. Sobotka Adam 2008 Sportovní akademie Sokol Dobří144 (0) 1
89. Mestl Štěpán 2007 ZŠ 28. řijna, Příbram140 (0) 1
90. Duda Vojtěch 2007 Lokomotiva Beroun140 (0) 1
91. Zajíček Jiří 2007 140 (0) 1
92. Lukavský Pavel 2007 Domeček Hořovice137 (0) 1
93. Pos Ondřej 2007 SK Slavoj Osek137 (0) 1
94. Pompa Adam 2008 Union Cerhovice137 (0) 1
95. Mareš František 2007 Obecnice137 (0) 1
96. Kuba Michal 2008 137 (0) 1
97. Petrák Štěpán 2008 Vráž137 (0) 1
98. Mareček Matěj 2008 Za sebe137 (0) 1
99. Pompa Adrian 2008 Dobříš134 (0) 1
100. Kudelňák Jan 2007 134 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 113   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: