Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (47)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-64 z celkem 64   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hošek Ondřej 2005 Buková1620 (40) 12
2. Huml Jan 2006 Střela Žebrák1568 (70) 15
3. Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram1468 (30) 11
4. Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák1461 (0) 8
5. Veselý Petr 2005 Střela Žebrák1137 (0) 6
6. Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák965 (0) 5
7. Babuka Michal 2006 Střela Žebrák844 (0) 5
8. Holina Jindřich 2005 Střela Žebrák836 (0) 5
9. Konopáč Vojtěch 2005 Loko Beroun833 (0) 5
10. Sedláček Šimon 2006 7. ZS644 (0) 4
11. Eliáš David 2005 Tri Klub Příbram600 (0) 3
12. Černý Matěj 2005 1.ZŠ Příbram595 (0) 3
13. Holeček Ondřej 2006 Karlštejn565 (0) 3
14. Kácha Erik 2005 Podlesí 48536 (0) 3
15. Gregovský Jakub 2005 Střela Žebrák484 (0) 3
16. Čapek Josef 2006 Union Cerhovice468 (0) 3
17. Švarc Petr 2005 Tri klub Pb390 (0) 2
18. Matějíček David 2006 7. ZŠ375 (0) 2
19. Roušar Daniel 2006 ---361 (0) 2
20. Koukal Adam 2006 SC Radotín360 (0) 2
21. Lieblich Lukáš 2006 Pb VII/487357 (0) 2
22. Pejša Jan 2006 Sedlčany324 (0) 2
23. Budín Jakub 2006 Loko Beroun312 (0) 2
24. Tuháček Michal 2006 SK Čisovice310 (0) 2
25. Bečvář Filip 2006 Biatlon Beroun308 (0) 2
26. Ondřejka Kryštof 2005 Loko Beroun200 (0) 1
27. Vejr František 2005 TJ Jince195 (0) 1
28. Vaníček Josef 2005 Střela Žebrák190 (0) 1
29. Rajl Tomáš 2006 1.FK Příbram190 (0) 1
30. Dekastello David 2005 Dobříš190 (0) 1
31. Krýsl Štěpán 2006 3. ZŠ185 (0) 1
32. Švehla Petr 2006 ZV Bikers185 (0) 1
33. Červenka Erik 2005 Dobříš185 (0) 1
34. Růžička Stanislav 2006 AC Falcon Rokycany185 (0) 1
35. Bartoň Filip 2006 ATLETIKA JÍŽNÍ MĚSTO180 (0) 1
36. Bábíček Antonín 2006 7. ZŠ180 (0) 1
37. Budil Petr 2006 Hostomice180 (0) 1
38. Kozák Pavel 2005 ZV Bikers180 (0) 1
39. Dlabač Václav 2005 SK ZŠ Jeseniova180 (0) 1
40. Ryvola Martin 2006 176 (0) 1
41. Holeček Daniel 2006 Karlštejn172 (0) 1
42. Vodvářka Eduard 2006 172 (0) 1
43. Kohout Vojtěch 2006 Střela Žebrák168 (0) 1
44. Hnízdil Dominik 2006 Lhota u Pb 125168 (0) 1
45. Holina Jiří 2005 Střela Žebrák168 (0) 1
46. Tuháček Jakub 2006 164 (0) 1
47. Resch Ondřej 2005 Střela žebrák164 (0) 1
48. Štěpán Jakub 2006 Pb VI/331160 (0) 1
49. Kříček Petr 2006 MP Hořovice160 (0) 1
50. Rybák Tomáš 2005 156 (0) 1
51. Karas David 2006 ZŠ Pod Sv. Horou152 (0) 1
52. Oujeský Daniel 2006 ZŠ Lipence152 (0) 1
53. Holeček Tomáš 2006 Karlštejn148 (0) 1
54. Oujeský Lukáš 2006 ZŠ Lipence148 (0) 1
55. Volráb Adam 2005 ZŠ Cerhovice148 (0) 1
56. Zelený Jáchym 2006 28. října140 (0) 1
57. Kúth Ladislav 2006 TJ Karlštejn140 (0) 1
58. Šlejhar Štěpán 2006 Union Cerhovice140 (0) 1
59. Vaněk Tomáš 2005 Union Cerhovice137 (0) 1
60. Směšný David 2006 TJ Karlštejn137 (0) 1
61. Juhos Gustav 2005 Příbram137 (0) 1
62. Stříbrný Filip 2006 TJ Karlštejn134 (0) 1
63. Vaněrka Michal 2005 ZŠ Cerhovice134 (0) 1
64. Vávra Jakub 2006 131 (0) 1

Záznamů: 1-64 z celkem 64   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: