Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (209)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-34 z celkem 34   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Placatková Tereza 2004 SK Sporting Příbram1595 (0) 8
2. Karasová Daniela 2003 Team Internet Pb1385 (0) 7
3. Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká1360 (0) 7
4. Vesecká Nicol 2004 Pankreation gym760 (0) 4
5. Menclová Jitka 2003 Střela Žebrák736 (0) 4
6. Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram719 (0) 4
7. Oudová Theodora 2004 7. ZŠ590 (0) 3
8. Holečková Nicol 2004 Loko Beroun570 (0) 3
9. Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting551 (0) 3
10. Steinsová Adéla 2004 SK Sporting400 (0) 2
11. Krubová Natálie 2004 Branovský statek385 (0) 2
12. Blažková Karolína 2003 AC Falcon Rokycany375 (0) 2
13. Petříková Veronika 2004 SK Sporting370 (0) 2
14. Chrastinová Emilie 2004 ZŠ Školní195 (0) 1
15. Mandáková Viktorie 2004 ZŠ Jince195 (0) 1
16. Seemanová Johana 2004 Sokol Strašnice195 (0) 1
17. Krtková Michaela 2004 Liteň190 (0) 1
18. Boháčová Tereza 2004 Triatlon team Příbram190 (0) 1
19. Chrastinová Emílie 2004 SK Sporting Příbram185 (0) 1
20. Ivasinková Kateřina 2004 AC Škoda Plzeň185 (0) 1
21. Šebestová Kateřina 2003 AC Domažlice185 (0) 1
22. Mičanová Anna 2003 Vyšší Brod180 (0) 1
23. Dušková Karolína 2004 Oxygen Příbram180 (0) 1
24. Kvapilová Klaudie 2003 Příbram176 (0) 1
25. Nejedlová Josefína 2003 Liberec176 (0) 1
26. Weissová Eliška 2004 Dobříš176 (0) 1
27. Votlučková Leona 2004 PŘÍBRAM172 (0) 1
28. Abrahámová Karolína 2003 ZŠ Cerhovice172 (0) 1
29. Fryaufová Anežka 2003 Střela Žebrák168 (0) 1
30. Abrhámová Anežka 2004 MP Hořovice168 (0) 1
31. Konečná Kateřina 2003 Loko Beroun164 (0) 1
32. Kunzfeldová Veronika 2004 Biatlon Beroun164 (0) 1
33. Anýžová Nela 2004 Střela Žebrák160 (0) 1
34. Radová Tereza 2004 Domeček Hořovice160 (0) 1

Záznamů: 1-34 z celkem 34   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: