Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 459   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany2405 (40) 16
2. Bonk Roman 1993 Internet Příbram2304 (20) 14
3. Franěk Ondřej 1990 Praha 62263 (100) 22
4. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2253 (120) 24
5. Širanec Peter 1981 Koněprusy2236 (60) 18
6. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2177 (20) 14
7. Škrlant Martin 1979 Žebrák1937 (40) 16
8. Brož Lubomír 1980 Příbram1907 (40) 16
9. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1871 (0) 10
10. Flachs Michal 1987 Podlesí1854 (100) 22
11. Pergler Lukáš 1992 Komárov1733 (20) 14
12. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1674 (70) 19
13. Skalický Jan 1981 Láz1641 (80) 20
14. Sladký Lukáš 1987 Vorvani1538 (30) 15
15. Šťastný Tomáš 1979 Modřany1493 (0) 8
16. Sirůček Kamil 1979 Příbram1366 (30) 15
17. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1305 (0) 8
18. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1258 (0) 9
19. Hostička Jan 1979 Příbram1243 (0) 7
20. Charvát Jan 1998 Zaječov1195 (0) 9
21. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun1172 (0) 9
22. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři1031 (0) 6
23. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun833 (0) 5
24. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram758 (0) 5
25. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno746 (0) 4
26. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň734 (0) 4
27. Zadražil Michal 1979 Hořovice713 (0) 6
28. Toušek Petr 1980 Salviaparadise632 (0) 4
29. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram627 (0) 4
30. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem573 (0) 4
31. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun572 (0) 4
32. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram512 (0) 5
33. Král Václav 1983 Plzeň511 (0) 5
34. Podlena Václav 1984 Plzeň478 (0) 4
35. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz469 (0) 3
36. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři460 (0) 3
37. Novotný Martin 1980 Bohutín452 (0) 3
38. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice434 (0) 3
39. Holiček Stano 1981 434 (0) 3
40. Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince430 (0) 4
41. Horáček Petr 1980 418 (0) 4
42. Štilec Jindřich 1979 414 (0) 4
43. Procházka Jan 1982 Inov 8 Team400 (0) 2
44. Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn390 (0) 2
45. Janoušek Milan 1991 385 (0) 2
46. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník385 (0) 3
47. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun376 (0) 2
48. Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn363 (0) 3
49. Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun358 (0) 2
50. Brotánek Jan 1980 Do Jižní Ameriky CZ358 (0) 2
51. Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT354 (0) 2
52. Břicháček Miloš 1981 Počaply349 (0) 3
53. Kovařík František 1998 Cerhovice342 (0) 3
54. Škeřík Robert 1979 Ropeta340 (0) 2
55. Kulík David 1989 sk zahořany340 (0) 2
56. Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC340 (0) 3
57. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy334 (0) 3
58. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki334 (0) 3
59. Burian Michal 1994 Vyběhej se333 (0) 2
60. Čekan Václav 1992 Vyběhej se330 (0) 3
61. Picka Jan 1997 gymkc330 (0) 3
62. Novotný David 1981 Bonus329 (0) 3
63. Bodický Michal 1997 ---328 (0) 2
64. Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko328 (0) 3
65. Hlas Jakub 1989 KERTEAM324 (0) 2
66. Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice322 (0) 3
67. Smítal Jan 1985 Drahlín317 (0) 3
68. Zeman Václav 1984 Bell316 (0) 2
69. Kopecký Jiří 1983 Kladno316 (0) 2
70. Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé316 (0) 2
71. Petranyi Radoslav 1986 Bonbon314 (0) 3
72. Košťálek Josef 1984 Loko Beroun312 (0) 2
73. Hasman Petr 1983 za sebe312 (0) 2
74. Karban Jan 1995 karbikesport310 (0) 2
75. Koláček Jan 1985 ---308 (0) 2
76. Cibulka Lukáš 1993 277 (0) 2
77. Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie274 (0) 2
78. Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák272 (0) 2
79. Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři269 (0) 2
80. Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram266 (0) 2
81. Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun265 (0) 2
82. Kozelka Pavel 1988 ---265 (0) 2
83. Špecián Jiří 1982 262 (0) 2
84. Korba Lukáš 1983 Novovesáci253 (0) 2
85. Erdinger Josef 1981 Komárov250 (0) 2
86. Trčka Ondřej 1981 Březnice242 (0) 2
87. Hrubý Richard 1986 Zdice236 (0) 2
88. Furst Jan 1998 Mníšek p. Brdy235 (0) 2
89. Vávra Pavel 1990 Vorvani235 (0) 3
90. Blahovec Václav 1983 234 (0) 2
91. Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous230 (0) 2
92. Turský Tomáš 1983 ---230 (0) 2
93. Dřížďal Jiří 1979 Beroun227 (0) 2
94. Souček Filip 1984 Tochovice224 (0) 2
95. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček223 (0) 2
96. Herink Ondřej 1989 Sádek220 (0) 2
97. Čanda Jan 1985 SK Tochovice219 (0) 2
98. Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice214 (0) 2
99. Tománek Jiří 1981 dobris.net210 (0) 2
100. Lisner Jakub 1985 Rokycany208 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 459   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: