Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 334   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné2460 (120) 24
2. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2375 (0) 12
3. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice2340 (80) 20
4. Rataj Pavel 1969 Rokycany2205 (20) 14
5. Sládeček Jakub 1974 Senešnice2154 (10) 13
6. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram2134 (50) 17
7. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun1843 (20) 14
8. Sojka Karel 1977 Zbečno1779 (60) 18
9. Bauer Martin 1977 Chlustina1771 (80) 20
10. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club1648 (30) 15
11. Minařík Petr 1976 Rokycany1590 (0) 8
12. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1571 (30) 15
13. Mejzr Dušan 1974 Veverky1553 (0) 10
14. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1524 (0) 9
15. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1498 (0) 9
16. Špína Martin 1974 Milfisk alto1249 (0) 9
17. Čermák Martin 1976 Stěžov1243 (0) 9
18. Hřídel Radek 1974 Příbram1159 (0) 10
19. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1158 (0) 8
20. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr1044 (0) 7
21. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy1028 (0) 7
22. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez997 (0) 8
23. Voříšek Jan 1973 Vorvani972 (0) 8
24. Prenosil Stanislav 1972 Březnice923 (0) 7
25. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram832 (0) 5
26. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory792 (0) 5
27. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani769 (0) 6
28. Dočkálek Libor 1973 Dobříš751 (0) 4
29. Rendl Josef 1976 tj packa praha749 (0) 4
30. Nový Lukáš 1976 BH Triatlon732 (0) 4
31. Houžvička Miloš 1978 Příbram724 (0) 6
32. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška713 (0) 5
33. Urx Radek 1976 688 (0) 4
34. Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš648 (0) 6
35. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team637 (0) 4
36. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice618 (0) 4
37. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram617 (0) 4
38. Gerych David 1977 AK Kroměříž595 (0) 3
39. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky580 (0) 3
40. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice546 (0) 4
41. Karban Zdeněk 1977 --500 (0) 3
42. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno488 (0) 3
43. Gregor Martin 1971 Komárov477 (0) 5
44. Hubička Filip 1975 Družec474 (0) 5
45. Hošek Stanislav 1974 Buková457 (0) 3
46. Brožík Valdemar 1976 ---428 (0) 3
47. Dubský Dalibor 1971 Plzeň422 (0) 3
48. Haken Tomáš 1977 JINCE399 (0) 4
49. Štika Dušan 1972 Březnice396 (0) 3
50. Rektor Antonín 1975 Modřany395 (0) 2
51. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň390 (0) 2
52. Valek Marian 1975 KB Kapslovna385 (0) 2
53. Procházka Josef 1971 ASK Děčín385 (0) 2
54. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B375 (0) 2
55. Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ375 (0) 2
56. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery370 (0) 2
57. Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd367 (0) 3
58. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy362 (0) 3
59. Chochola Petr 1977 Florbal NS354 (0) 2
60. Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák354 (0) 3
61. Bezecný Robert 1977 Dobříš340 (0) 2
62. Scheu Harald 1969 LMB328 (0) 2
63. Vlk Pavel 1969 327 (0) 3
64. Matějka Josef 1973 Praha 9320 (0) 2
65. Trojan Filip 1974 Beroun316 (0) 2
66. Krejzlík Václav 1977 Klínec312 (0) 2
67. Chrastina Jaroslav 1973 ---312 (0) 2
68. Homolka Petr 1974 Hořovice309 (0) 2
69. Marsa Martin 1974 309 (0) 3
70. Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí302 (0) 3
71. Šnobl Pavel 1978 ---299 (0) 3
72. Pech Luboš 1974 293 (0) 2
73. Rábik Jan 1978 Noufýr292 (0) 2
74. Tomčo Dušan 1976 288 (0) 2
75. Čekan Václav 1969 Vyběhej se284 (0) 2
76. Pichlík Roman 1977 Cerhovice283 (0) 2
77. Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice279 (0) 2
78. Peškař Petr 1973 Brdonoš274 (0) 2
79. Červenka Daniel 1975 Ženci262 (0) 2
80. Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod259 (0) 2
81. Dvořák Pavel 1977 Beroun256 (0) 2
82. Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno253 (0) 2
83. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily250 (0) 2
84. Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy244 (0) 3
85. Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí241 (0) 2
86. Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd233 (0) 2
87. Kučera Václav 1976 Sparta Věšín227 (0) 2
88. Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos227 (0) 2
89. Leitner Josef 1969 Příbram224 (0) 2
90. Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK222 (0) 2
91. Havlíček Jan 1973 Medicinman218 (0) 2
92. Dostál Jaromír 1972 DOSSIGN!216 (0) 2
93. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram212 (0) 2
94. Vajner Martin 1974 -212 (0) 2
95. Šrámek Ondřej 1978 208 (0) 2
96. Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slávia Brno200 (0) 1
97. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team200 (0) 1
98. Král Vítězslav 1976 Rysy200 (0) 1
99. Saji Abdelkabir 1976 Maroko200 (0) 1
100. Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun200 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 334   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: