Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 156   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2435 (60) 18
2. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany2268 (100) 22
3. Fencl Radek 1965 SK Vlaška2261 (60) 18
4. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram2200 (0) 11
5. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani2174 (70) 19
6. Šnobl Jiří 1959 Příbram2086 (0) 12
7. Turek Jiří 1962 Chaloupky2046 (30) 15
8. Butzke Petr 1959 Kotva Braník1866 (10) 13
9. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky1851 (10) 13
10. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1645 (0) 9
11. Raboch Ivan 1966 Žebrák1370 (0) 7
12. Magera Petr 1966 Příbram1210 (0) 8
13. Dítě Martin 1968 Štěchovice1167 (0) 8
14. Skála Milan 1960 --1112 (0) 7
15. Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy1088 (0) 6
16. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice988 (0) 7
17. Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun975 (0) 5
18. Gregořica Miroslav 1967 Příbram817 (0) 5
19. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram816 (0) 5
20. Beshir Ervin 1967 SK Zdice780 (0) 4
21. Kašák Lubuš 1968 Višňová737 (0) 4
22. Mareš Martin 1963 Zruč-Senec645 (0) 5
23. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO585 (0) 4
24. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun582 (0) 4
25. Puškar Ivan 1965 Gelnica570 (0) 3
26. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov565 (0) 3
27. Smělý Jaroslav 1962 Beroun555 (0) 3
28. Živný Michal 1963 Stromovka547 (0) 3
29. Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka504 (0) 3
30. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod480 (0) 3
31. Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany464 (0) 3
32. Šourek Václav 1966 Strýčkovy449 (0) 3
33. Schovánek Milan 1962 Krčský les B437 (0) 3
34. Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť419 (0) 3
35. Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň390 (0) 2
36. Kahoun Filip 1968 HC Dobříš371 (0) 2
37. Vlček Bohumil 1960 Praha 13367 (0) 2
38. Sladký Jiří 1967 KPO365 (0) 2
39. Volný Petr 1959 Relax Medvědice351 (0) 3
40. Šiman Eduard 1965 Praha 10348 (0) 2
41. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec344 (0) 2
42. Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha344 (0) 2
43. Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO308 (0) 2
44. Häusler Václav 1963 308 (0) 2
45. Josl Lubomir 1962 Praha297 (0) 2
46. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák289 (0) 2
47. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice286 (0) 2
48. Liška Libor 1961 282 (0) 2
49. Nový Vladislav 1961 1. BTO280 (0) 2
50. Mísek Jan 1960 BonBon229 (0) 2
51. Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein200 (0) 1
52. Klepetko David 1968 Šutry195 (0) 1
53. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA195 (0) 1
54. Marek Pavel 1968 CZ - ČAU195 (0) 1
55. Sedlák František 1963 Praha195 (0) 1
56. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram190 (0) 1
57. Prokop Ondřej 1962 ČAV190 (0) 1
58. Vaněk Pavel 1964 Praha190 (0) 1
59. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým190 (0) 1
60. Karfík David 1967 190 (0) 1
61. Schovánek Petr 1965 Krčský les185 (0) 1
62. Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice185 (0) 1
63. Novák Václav 1963 Sokol Milevsko185 (0) 1
64. Jörg Schreiber 1963 TV Kempten185 (0) 1
65. Eichler Ivo 1961 USK Praha185 (0) 1
66. Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný stroje185 (0) 1
67. Šálek Martin 1967 Triklub Příbram180 (0) 1
68. Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice180 (0) 1
69. Vladyka Jiří 1963 AC Praha 1890180 (0) 1
70. Gajdošík Miroslav 1965 180 (0) 1
71. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha180 (0) 1
72. Havlíček Ivo 1966 Lánov180 (0) 1
73. Pekárek Milan 1965 Žižkovský tygři180 (0) 1
74. Král Jiří 1964 Písek176 (0) 1
75. Rupp Hans joachim 1965 Lauftreff Sulzdorf176 (0) 1
76. Schütz Petr 1962 Orlová176 (0) 1
77. Ondrůšek Libor 1960 Tempomakers176 (0) 1
78. Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek176 (0) 1
79. Mikolášek Arnošt 1965 Nákří172 (0) 1
80. Rohr Petr 1965 CZ172 (0) 1
81. Basel Miroslav 1967 Kralupy nad Vltavou172 (0) 1
82. Fronk Jiří 1965 Praha172 (0) 1
83. Jakl Jaroslav 1967 Třebsko172 (0) 1
84. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team168 (0) 1
85. Rada Petr 1966 ACOH Praha168 (0) 1
86. Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS168 (0) 1
87. Hlaváč Miroslav 1965 168 (0) 1
88. Vlasák Jiří 1964 Plzeň168 (0) 1
89. Rimarcik Martin 1966 168 (0) 1
90. Hruška David 1968 Praha168 (0) 1
91. Příhod Jaroslav 1966 Bohutín168 (0) 1
92. Kříž Daniel 1967 Příbram164 (0) 1
93. Menčík Luděk 1964 164 (0) 1
94. Dettlef Ben 1966 LC Dosse Wittstock164 (0) 1
95. Jelínek Jiří 1964 BBK Benešov164 (0) 1
96. Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun160 (0) 1
97. Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund160 (0) 1
98. Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram160 (0) 1
99. Štros Ota 1965 Bonbon Praha160 (0) 1
100. Maruška Zdeněk 1960 Diamant160 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 156   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: